Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

gdy facet odmawia seksu

Polecane posty

Gość gość

jesteśmy ze sobą 4 lata. W przyszłym roku ślub. Mieszkamy razem od roku. Gdy widywaliśmy się tylko w weekendy nie było z tym problemu bo kochaliśmy się co tydzień. Jak z nim zamieszkałam potrafiło być nawet po 3 razy dziennie, codziennie lub co drugi dzień. Ostatnio jest nie dość że raz w tygodniu to i jakość też spadła. Próbowałam na wiele sposobów poprawić nasze stosunki ale to on przestał się już starać. Sama już nie wiem. Seks nie jest najważniejszy jesteśmy już razem chwilę ale pogorszyło się z dnia na dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żal jak się czyta takie zwierzenia debilki, powariowali teraz z tym pieprzeniem, no facetowi wystarczy raz na tydzień i głupia c**a już musi założyć temat na forum. Ja z taką prostaczką jak ty nawet raz na rok bym nie chciał bo jesteś wulgarna i odrażająca. On cię powinien kopnąć w tyłek idiotko, nie rozumiem facetow że żenią się z takimi debilkami ordynarnymi. kup sobie wibrator durna szmato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu mnie obrażasz? Jakby tak było od początku nie byłoby problemu ale z codziennie na raz na tydzień. Przejść bez ostrzeżenia, bez żadnego powodu. Jakbym była facetem a on babką to większość wpisów byłaby jak ja z nią wytrzymuję czy coś w tym stylu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tłumoku, gdzie ty widzisz wulgaryzmy poście autorki? Wulgarna będę ja, bo na to zasługujesz. Jesteś niedorozwiniętym umysłowo qrwiszonem dlatego tak się skręca ślub autorki i nie tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość student69
Nie przejmuj sie glupim.gadaniem, to zadko teraz uprawiacie sex, ? U mnie z moja jest podobnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obraza Cię bo to jakiś impotent. A w sprawie o której piszesz, to w stałym zwiazku i byciu ze sobą na co dzien, przewaznie seks staje sie rutyna i stosunki są rzadsze niż na początku. Jeśli Twój partner nie ma z natury duzego temperamentu to jego stalą częstotliwością jest wlasnie raz na tydzień. Ale mozliwe tez, jeśli ten spadek jest taki nagły, bo zwykle to sie stopniowo dzieje, ze ma jakiś stres w życiu, przepracowuje sie. Jeśli sex jest w weekendy, to prawdopodobnie wlasnie brak mu relaksu. Np na wakacjach, urlopie wyjezdzie wypoczynkowym, gdy sie odpręży, to znów będzie ogierem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
seks jest zwykle w weekendy ale też nie ma na to reguły bo zdarza się w środku tygodnia. Być może racja że to przepracowanie i stresy bo te oczywiście ma. No a urlopu nie miał też od lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie Ciebie to nie urządza, bo on zatruty stresem i praca potrzeb nie odczuwa, a Tobie seksu za malo. Spokojnie o tym porozmawiaj, czy gdybys wykazala konkretna ochote to on bylby sklonny sie przylaczyc. Jak to uWas jest w ogóle z inicjatywą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość student69
Jest jak u mnie z moja dziewczyna tex juz zadki sex a jak jest to szybki. Nawet czasem bez orgazmu. Pewno u was jest to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Urlopu nie miał od lat? To co to za praca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a orgazm mam zawsze. Jeśli ja przejmuję inicjatywę i on delikatnie mnie odtrąca to mi odchodzi ochota na zaczynanie czegokolwiek. Jak on przejmuje inicjatywę to ja mu nigdy nie odmówię. Jest często niedbale ale nigdy nie szybko bo on lubi długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
paca przy budowach, wycinkach drzew,stawianiu ogrodzeń, odśnieżaniu. Firma jego szefa zajmuje się wieloma rzeczami. Nie miał bo musi zarabiać tym bardziej że ja pracuje tylko na pół etatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytam po raz kolejny. Co to za praca bez urlop wypoczynkowego? Przecież to niezgodne z prawem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość student69
A zaywazylas cis podejzanego ze chowa telefon z jims rozmawia cos kreci hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musi trzyma dwie sroki za ogon i teraz rozkład siły na dwie c**y, dlatego tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie. Rozmawia przy mnie albo w drugim pokoju ale wszystko słyszę. Nie ma innej. Jest raczej leniwy z natury i nie chciałoby mu się grać na dwa fronty no i nie ma na to czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy zatrudnieniu na pół etatu też przysługuje urlop wypoczynkowy. Poczytaj sobie http://praca.wp.pl/title,Ile-mam-urlopu-pracujac-na-pol-etatu,wid,13566524,wiadomosc.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pracuje na pół etatu. On na cały i urlopu nie bierze specjalnie bo pieniądze są nam potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kręcisz jak potłuczona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nędzne prowo Żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość student69
A ty nie myslisz o flircie czy romansie jak brajuje ci troszke sexu pieszczot. Pewbie cie podrywaja chlopcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wcale nie kręcę. Niby czemu? Remontowaliśmy ostatnio dom po jego dziadkach mamy zadłużenie. I nie ma nikogo innego sprawdzałam to raz a dwa on jest na prawdę na to zbyt leniwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie jest prowo. Nigdy bym mu tego nie zrobiła. Mój były się tak bawił w końcu zdradził nie mam zamiaru tak go ranić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość student69
A jaki sex najbardziej lubicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co to za różnica jaki jest najczęściej? Napisałam tu bo potrzebuję porady. A piszą że kręcę że prowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro tak piszą to znaczy że to prawda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niby skąd wniosek że to prowo czy że kręcę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile można dymac jedną i tą samą kobietę? znudzilas mu się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to by ze mną nie był jakbym się mu znudziła. Jeszcze ślubu nie mamy dzieci też nie nic go nie trzyma przy mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bierze urlopu bo pieniądze potrzebne? Przecież urlop sie należy i jest w pełni oplacony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×