Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość paciaaaa

Jaką polecacie szafę ? Bodzio, Agata, Ikea, ... ?

Polecane posty

Gość gość
Ja mam bardzo dobre doswiadczenia z salonem Agata. Mam od nich nie tylko szafe, ale tez komode i naroznik i wszystko swietnie sie sprawuje. Do tego zawsze mila i pomocna obsluga, czego chciec wiecej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem lepiej zamówić bezpośrednio u tego producenta http://www.indeco.pl - mają produkty naprawdę świetnej jakości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grającą z kafeterii🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta_Kiwior
Ze swojej strony mogę polecić szafy na wymiar od https://leander.pl/szafy-wnekowe/ sprawują się naprawdę dobrze- sama mam szafę od nich w sypialni oraz w pokoju młodszej córki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam kupić szafę w Kieleckiej Fabryce Mebli. To nie jest jakiś badziew tylko meble z prawdziwego zdarzenia. Solidne, mocne, na lata,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GosiaMosiaja
Mi z Ikei meble się nie podobają, nie są bardzo dobrej jakości. Kupowałam szafę w Kieleckiej Fabryce Mebli. Polecam. Dobre meble mają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arleta32
Może tutaj https://www.kupujemymeble.pl/szafy-przesuwne.html wpadnie Ci coś w oko? Spory wybór jeśli chodzi o takie szafy. I ceny też ok moim zdaniem. Ja mam u siebie kilka szaf przesuwnych i muszę przyznać, że takie systemy się sprawdzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skandynawskie kredensy w różnych formatach i porządnej jakości są na stronie woodenadesign.pl/witryny,_regaly,_szafy-105112-4.html. Mam taki biały kredens od nich i zawsze jak mam jakiś gości to pytają – gdzie go kupiłam bo cudny itp. :-) Rzeczywiście robi wrażenie, to co widziałam na zdjęciach na stronie to się potwierdziło jak już dostarczyli komodę (nie była składana, dowożą w całości).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecę firmę Solarz, oni mi zrobili dużą szafę do domu i sobie chwalę. Szybki kontakt, wysoka jakość samego mebla. W przeciwieństwie do konkurencji oni bazują na elementach marki Komandor (tutaj więcej więcej info o ofercie -http://kuchniesolarz.pl//szafy-komandor). Często się czyta u innych wykonawców takich mebli, że mają szafy typu komandor...a to „typu” robi jednak znaczącą różnicę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania9497
Miałam kiedyś szafę na wymiar... znawca - wykonawca, tak się znał, że szafa była niefunkcjonalna! By dostać się do segmentu z drążkiem na wieszaki musiałam wkładać rękę w drugi koniec szafy bo drzwi przesuwne były źle zaprojektowane i nie dało się ich odsunąć. Eh...stare dzieje.. drugi raz nie popełniłam tego błędu i kupiłam gotowe rozwiązanie na Mirjan24 https://www.mirjan24.pl/29-szafy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja i moja siostra mamy z Agaty i są świetne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dywanowaala

Ja mam z stolarnialobzow.pl genialna jakość. Prawdziwe drewno, które pomimo upływu czasu - pachnie. Wygląda nieziemsko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie ufam meblom z Ikei, mam wrażenie, że są robione byle jak i mają tylko wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilers

Ja mam dużą szafę z https://stolarnialobzow.pl/sklep/szafy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pepitka
Dnia 13.12.2018 o 12:44, Julka22C napisał:

Jakoś nie ufam meblom z Ikei, mam wrażenie, że są robione byle jak i mają tylko wyglądać.

Niestety, muszę się zgodzić, moja nie zdała egzaminu. Nie jestem zbyt cierpliwa, więc samo składanie było dla mnie męczarnia, a dwa, że materiały są słabe, jak za taka cenę.. Zaprojektowałam szafe na wymiar od firmy z Gdyni (Indeco Wybrzeże) i jest duzo lepiej, wiadomo, szafa na wymiar to jednak inna półka, choć w ikei tez można na wymiar zamówić. ale materiały bez porównania. moja sie dobrze sprawuje i do tego dobrze wygląda. No i z jej jakościa, to posłuzy mi lata, a nie kilka miesięcy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam kupować takie meble nie z sieciówek, ale od polskich, trochę bardziej lokalnych producentów. Wtedy Twoja szafa ma indywidualny charakter i łatwiej jest stworzyć niepowtarzalny wygląd np, sypialni. Ja zamawiałam na wymiar szafę z drzwiami przesuwnymi w zakładzie stolarskim Bumeb w Szczecinie i jestem super zadowolona. Wykonanie solidne i terminowe, szafa piękna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość synn

Bardzo solidne meble na wymiar wykona wam firma Bis Meble www.bis-meble.com.pl ze Skierniewic. U nas byli odpowiedzialni za kuchnię, meble łazienkowe i właśnie szafy i garderobę. Meble od nich są świetnie wykonane, funkcjonalne i mają dobry wygląd. Moim zdaniem lepiej  mieć meble z takiej firmy bo sieciówki nie słyną z jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szafa

Ja mam taką : woodenadesign.pl/skandynawska_szafa_biala_2-105268-s.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andżela

Ja polecam szafę Hektor z Kielekiej Fabryki Meble, u mnie w salonie prezentuje się bardzo dobrze, goście sa zachwyceni jak przychodzą. Polecam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryy

Ja polecam Agatę mają świetne i niedrogie szafy,w dodatku bezproblemowa dostawa i montaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×