Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

facet z ktorym sypialam a jego dziewczyna teraz moja przyjaciolka

Polecane posty

Gość gość

Sypialam z facetem tak bez zobowiazan oboje chcielismy tego i ten uklad nam pasowal az ja znalazlam sobie kogos innego i teraz jestem w zwiazku on niestety zostal sam az od kilku tygodni jest z dziewczyna w zwiazku tylko w tym problem ze ja nie znajac dziewczyny tego chlopaka zaprzyjaznilam sie z nia i omal nie wypaplalam ze sypialam z teraz jej chlopakiem, strasznie mi glupio jak sie dowiedzialam ze ona i on sa para wsumie to ja mam mojego misia i noe powinlo mi to przezkadzac ale kolezanki 2 kobiety ktore sypialy z jednym facetem teraz sie przyjaznia! z tamtym chlopakiem uzgodnilam ze nie zdradzimy naszych spotkan na seks ale strasznie sie z tym czuje lubie ta jego dziewczyne boje sie ze kiedys to wyjdzie na jaw i wtedy sie zwiazki nasze rozpadna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość decyzja jest twoja
coś was obie jednak łączy - macie wspólne choroby weneryczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mamy zadych chorob , z jednym sprawdzonym sypialam i on tez tylko zemna a pozatym kolez zadbany jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to dalej z nim sypiasz czy z czym masz problem?? Jak chcesz byc wobec niej taka uczciwa to jej powiedz tylko najlepiej swojemu tez sie do tego od razu przyznaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odkad jestem w zwiazku nie sypiam z tamtym, jestem wierna chlopakowi. nie moge sie przyznac mojemu bo wiem ze to zniszczy zwiazek a tej przyjacillce tymbardziej nie moge! niechce niszczyc zwiazkow tylko boje sie ze kiedys ktores z nas to wypapla po pijaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×