Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość irekk111

czy po tym zdjeciu moge miec dwuznaczne mysli na temat zony

Polecane posty

Gość irekk111

niby nic, pokazywala mi zdjecia z wyjazdu integracyjnego z firmy, ale zastanowilo mnie jedno - czesto jest z tym samym kolesiem, mniej wiecej wyglada to jak ponizej. Czy powinienem miec domysly, czy po prostu - czysta zazdrosc? http://www.fotoszok.pl/show.php/1942080_monia11.jpg.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czysta zazdrość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
usuń to!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakies te cycuszki na tej fotce takie frywolne bez stanika sobie tam hasają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo ladne ma te cytrynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widać po niej ,ze ma k***iki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne piersi. Ale nie martw się na wyjazdach takich często się ludzie bzykają , ale to nic nie znaczy wyłącznie z******ty seks , kupa uniesień i orgazmów , kupa spermy ....a potem praca, dom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a obrączki tez nie nosi,czy to było przed ślubem.W sumie to niektórzy tak maja ze do zdjecia przyblizaja sie do osoby obok i moze własnie tak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A teraz autor wątku niech pokaże swojej żonie zdjęcie jej umieszczone w necie...zacznij chłopie szanować ją a nie będziesz musiał problemów jak w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo stary gość
Deka! Ty to masz pojęcie! :) Dekolt do pępka,mini po c****,przytulona do obcego fagasa z dryniem w łapie A w tle palmy,luz i brak nadzoru... Kopnij w d...pe koo..we - dobrze Ci radzę... Ja to już przerabiałem Już jestem po rozwodzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a on gdzie ta łape trzyma ten koleś? nie na kolanku? i ja mysle że atmosfera sprzyjająca bzykaniu.Sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 18:07 co ma? króliki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stary to tylko fota a Ty nigdy nie przytuliłeś do zdięcia koleżanki? Bo ja często i żadnego romansu z nimi nie miałem. Pamiętaj że zazdrość wiele może zniszczyć. A o zwykła fotka nic w niej niema co by wskazywało na jakieś lewe posunięcie ze strony twojej żony. Przeproś żonę za podejżenia i roszkoszuj się jej ciałem bo masz czym >.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo stary gość
Cris masz podobne pojęcie jak Deka Też widziałem podobne zdjęcia i tłumaczenie,że to nic takiego... potem dowiedziałem się,że pie....liła się z kim popadło ja też potem "rozkoszowałem sie" jej cudownym obspermionym ciałem nawet o tym nie wiedząc,tfu...,teraz ile razy sobie o tym pomyślę to mi się rzygać chce. Pomyśl o tym Irekk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stara prukfa kijem przez szmatę bym nie tkną. Powinieneś sie cieszyć jakby ktoś sie na nią chociaż zesraaać chciał Ogólnie blllllle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazdrosny? O to ś****wo? To chyba jakiś żart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazdrosny? O to ścierrwo? To chyba jakiś żart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam sie z przedmówca. Ona wyglada jakby była nienormalna. Poza tym chyba dobrze sie bawi bo gębę ma tak rozepchana ze chyba pułk wojska zdarzył przez te jej morrdde sie swoimi kuttaaassammmii przewinąć. Rozpadówa jakaś a do tego szlauf jakich mało. Ty tez musisz być niedorozwinięty l*******g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam sie z przedmówca. Ona wyglada jakby była nienormalna. Poza tym chyba dobrze sie bawi bo gębę ma tak rozepchana ze chyba pułk wojska zdarzył przez te jej morrdde sie swoimi kuttaaassammmii przewinąć. Rozpadówa jakaś a do tego szlauf jakich mało. Ty tez musisz być niedorozwinięty laacchociąg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale pasztet. Normalnie ona wyglada jak zużyty kondom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×