Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pogubiłam się totalnie w życiu

Polecane posty

Gość gość

Gdy byłam poważna i zamknięta w sobie, byłam odbierana za mruka. Gdy tylko pozwoliłam sobie na kilka wygłupów, od razu wzięto mnie za niedojrzałą i infantylną. Ciągle mam problem z byciem sobą, wstydzę się siebie i swoich uczuć. Niby mam gdzieś co inni o mnie myślą, ale to nieprawda. Stale się tym przejmuję. Jakby tego było mało nie umiem sobie zorganizować życia. Dni przelatują mi przez palce, a we mnie samej narasta poczucie straconego czasu i frustracja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mam wyjść z tego stanu? Jak na nowo zacząć się wszystkim cieszyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćoofa
a ile masz lat ? bo wiele naszych zachowań zależy od wieku, czego od siebie oczekujesz, masz jakieś cele które chcesz osiągnąć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem ile masz lat, ale rob dziewczyno co chcesz, potem będziesz zalowala ze nie przezylas zycia tak jak chcialas i zwracalas uwagę na opinie ludzi którzy nie będą mieli znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludziom wydaje się ż wiedzą dokładnie jak powinno wyglądać nasze życie , tym czasem nikt nie wie jak powinien przeżyć własne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 25 lat. Niedawno skończyłam studia i aktualnie szukam pracy. Czuję się przygnębiona, wiecznie zmęczona i niespełniona. No i samotna. Wszystko mnie przerasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taki masz okres. Musisz się sama podnieść i zacząć dzialac. Albo użalasz się nad sobą albo planujesz swoje zycie, tak to działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robiłaś coś na pokaz stąd takie efekty.Realizuj te cele, które Ty chcesz a będziesz szczęśliwa :) http://teep.pl - buduj przyjaźń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Próbuję się podnieść. Z tym że ostatnio brakuje mi motywacji. Wydaje mi się, że nie spełnię swoich marzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez tak mialam. Studia to latwy czas , wiesz gdzie masz isc , co zdac, o ktorej byc na zajeciach, pozniej sie konczy beztroska. Praca, nowe uklady. Przejdzie ci, zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zyj marzeniami bo to zgubne zyj zżyciem i realizuj się a marzenia same się ziszcza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam sporo planów. :) Chcę wyjechać na studia do Pragi, poznać nowych ludzi, mieć ciekawą pracę, robić to co lubię, no i się zakochać... ze wzajemnością w końcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu studia?:) Nie jest to trochę ucieczka od rzeczywistoci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, to raczej spełnianie niezrealizowanego dotychczas planu. Wcześniej studiowałam coś, co średnio mnie interesowało. Dopiero teraz wiem, czego pragnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli jesteś tego pewna i tego chcesz to działaj. Jeżeli jest to ucieczka i możliwość wypelnienia czasu przez kolejne 3-5 lat to raczej kiepski pomysl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka znowu ucieczka! Człowieku, ja chcę w końcu żyć po swojemu i realizować swoje marzenia! Oczywiście chcę też pracować, ale śmieszne jest to polskie myślenie, że po 25 roku życia trzeba już tylko myśleć o zarabiania kasy i rodzinie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny nie pozwalajcie
jedź dziewczyno i się nie oglądaj za siebie a wpisami facetów się nie przejmuj, z daleka widać jak ich paraliżuje to, ze coraz więcej kobiet ma wiecej szkół i lepsze wykształcenie od nich, bo oni ledwo pokończa zawodówki i myślą ze są panami życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 8.03.2014 o 13:31, Gość gość napisał:

Jaka znowu ucieczka! Człowieku, ja chcę w końcu żyć po swojemu i realizować swoje marzenia! Oczywiście chcę też pracować, ale śmieszne jest to polskie myślenie, że po 25 roku życia trzeba już tylko myśleć o zarabiania kasy i rodzinie!

Mnie to polskie myślenie nie śmieszy bo od 16 roku życia musiałam zarabiać pieniądze. Pracowałam i studiowałam dojeżdżając 60 km na uczelnie. Miałam bardzo ciężki okres, ale podniosłam się dzięki swojemu uporowi. Znalazłam pracę, która daje mi satysfakcję, kupiłam mieszkanie ( male) Ale o takim marzyłam. Mam grupę przyjaciół na których można liczyć. Jedynie czego potrzebuje to miłość, ale i na nią warto zaczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic samo

do usranej śmierci będziesz czekać na miłość jeśli nie weźmiesz sterów do ręki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola

:))) temat z 2014 roku, pewnie dziewczyna ma już 4 studia , męża i 3 dzieci, jeśli oczywiście wzięła ten przysłowiowy ster we własne ręce. :)) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co teraz

szkoda że autorka nie uaktualnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×