Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

PO CO CHCECIE MIEĆ DZIECI

Polecane posty

Gość gość

Co takiego sprawia że chcecie mieć dzieci? Chcecie mieć masę obowiązków :zakupy, codzienne sprzątanie, pranie prasowanie, spacerki, uczenie w zależności od wieku najpierw liter i cyferek potem języków obcych i innych przedmiotów, odprowadzanie składek na studia oraz przyszłość dzieci, wyrabianie się finansowo by starczyło na dodatkowe zajęcia i na wakacje na których dzieciak też skorzysta -To takie podstawy ale oczywiście to nie wszystko Po co jeszcze chcecie mieć dzieci? Co pragniecie im przekazać a jakie widzicie korzyści z posiadania potomstwa dla samych siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla jaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dla hecy jakoś najbardziej mi tu pasuje-Tyle trudu i to wszystko tylko po to żeby zostać babcią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla podtrzymania gatunku ;/ A le ty swoich genów może lepiej nie podtrzymuj. Nic wartościowego. Moje dzieci będą musiały pracować na Twoją emeryturę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościu 12:44, każdy sam pracuje na swoją emeryturę, także twoje dzieci nie muszą, ja za to dziękuje. A ludzie chcą mieć dzieci bo w zyciu jest nudno bez dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak Ci się nudzi to kup sobie psa a nie rób dziecko... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znają powodów, po prostu płodzą 'bo tak', 'bo każda powinna', 'bo już czas', 'bo jak się rozmnożę, to mój Józek mnie już nigdy nie zostawi', 'bo Józek będzie dobrym ojcem', 'bo ktoś się będzie mną na starość opiekował' i tyle. A efekt jest tylko taki, że głupota cały czas się pleni i trzyma mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosciu, z 12.45, twoja emerytura jest wydawana na biezaco, obecni emeryci ,aja placone z twoich skladek. Jak nastepne pokolenie na ciebie nie zarobi, to g.... bedziesz mial, a nie emeryture.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te pierwsze lata życia dziecka to jest jak lepienie garnka z piasku Totalnie niewdzięczne zajęcie . Ciekawe jak Wy to widzicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo fajnie jest zostawić cząstkę siebie na ziemi ;-) poza tym dzieciaki to super sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po nic. Skoro juz sa, to niech sobie zyja. Nie przrszkadzaja mi, a nawet jesli czadem tak, to nic nie szkodzi, bo je kocham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksennnnaaaaa
Moj syn ma 15 miesiecy: zakupy: robi moj maz raz w tygodniu codzienne sprzątanie: sprzatam ja, tylko raz w tygodniu. Jeszcze na glowe nie upadlam, zeby zatruwac sobie tym zycie codziennie. Wole w tym czascie isc z malym pobiegac, lub pocwiczyc Chodakowska :p prasowanie: nie prasowalam, nie prasuje i prasowac nie bede pranie: pralka to robi za mnie spacerki: jak wyzej, w ramach spaceru idziemy razem biegac ok. 9 km. Maly w wozku do biegania, a ja go pcham biegnac Nie moge powiedziec z wlasnego doswiadczenia, ze dziecko to masa obowiazkow. Chyba, ze to z czasem sie zmieni. Pracuje 4 razy w tygodniu, w tym czasie dziecko jest w zlobku, czyli te wielke obowiazki, o ktorych piszesz, nie dotycza mnie w tym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo zycie bez dzieci jest puste, bo fajnie jest kogos kochac i byc kochanym, bo chcemy zostawic cos po sobie na tym swiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksennnnaaaaa
aha, syna kocham ponad wszystko, i jest dla mnie najwazniejszy na swiecie, na rowni z mezem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie czuję takiego komfortu psychicznego jak wy w takim razie.:( Jestem nerwowa i choćbym nie wiem jak się starała zawsze w końcu przewrócę się na jakiejś piętrzącej się przeszkodzie. (Np. chorowanie dziecka średnio raz na dwa tygodnie w wieku przedszkolnym potrafi odjąć siły witalne nawet najbardziej krzepkiej osobie )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli posiadanie dzieci to pewien ludzki obowiązek który trzeba wypełnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo co to za życie bez rodziny ??? Bez bliskich mi ludzi. Co to za głupie pytanie w ogóle ?? I dlaczego nie chcesz zadać go swojej matce ???? Równie dobrze mogłabym zapytać. Po co chcecie mieć faceta ? Po co chcecie mieć przyjaciół, znajomych ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieci nie płodzi się dla żadnych korzyści - skąd tobie to do głowy przyszło w ogóle ? :P A chcemy miec dzieci bo tak nami instynkt kieruje ;P jak ktoś nie chce to nie musi nie ma żadnego odgórnego obowiązku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aby dopełnić naszą miłość,napewno nie był to dla mnie cel sam w sobie aby nadac zyciu sens,tak jak wiekszośc pustych tu bab

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie to żebym się chwaliła, ale mam sporo osobistych zalet, względnie rzadkich. Chciałam się podzielić ze światem i spłodziłam udane dziecko, które szczęśliwie ma po mnie i talent, i wrażliwość. Zatem było warto, a przyznam że tak osobiście to za bardzo wychowywać dziecka nie chciałam. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No.... Aż strach pomyśleć co by było gdyby to dziecko ani talentu ani urody ani zdrowia nie miało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serio ja nie rozumiem za bardzo po co są w ogóle dzieci. Mamy , wychowujemy, scieramy się każdego dnia powtarzając czynności od których zawsze marzyliśmy uciec i co? I nic , przemija życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie po co chcecie mieć dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
One chcą mieć dzieci żeby siedzieć w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No starają się staraczki już od wielu wielu lat a ja chcę wiedzieć w jakim celu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idiotko z 13.06 przeczytaj sobie jak sa finansoane emerytury w polsce a pozniej sie kompromituj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja emerytura bedzie finansowana z mojego kapitalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to można chcieć mieć dziecko?????Przeciez dzieci się biora z milości dwojga ludzi, jeśli się kogoś kocha to wtedy rodzi sie z tego dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak sie czlek nazre to wali kupsko, no i ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×