Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co kupić maluchom na urodziny bądź chrzciny

Polecane posty

Gość gość

Jak w temacie. Liczę na ciekawe propozycje, mogą oczywiście być sklepy internetowe, bo głównie to mnie interesuje, propozycje dotyczące wybranych prezentów też. Na pewno pojawią się reklamy, to nieuniknione, ale istnieje granica dobrego smaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sugestion
Na chrzciny? Pościel bądź wózek, o ile możesz sobie na ten drugi prezent pozwolić. Na urodziny? Nie licząc zabawek, może coś praktyczniejszego jak np. także pościel, jonizatory lub też coś dla ich bezpieczeństwa. Sporo tego jest. e-maluszek.com.pl kojarzysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirialka
Na chrzciny, urodziny.... to zależy od portfela, zabawka, książeczka, a może ciuszek?? można tez spytac rodziców. a ciuszki tanie i solidne kuipic można na mega wyprz tu: http://www.agugu.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sklepie podanym przez "Sugestion" znajdą się ciekawe inhalatory. Wiadomo, że maleństwa są szczególnie podatne na chociażby drobne przeziębienia i zapalenia. Bardzo bym chciała taki kupić, sęk w tym, że jeszcze nie mam dla kogo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na chrzciny polecam coś łańcuszek lub kolczyki dla dziewczynek i oczywiście coś związanego z tematem, tj. jakąś religijna ksiażkę dla dzieci z dedykacją. Na urodziny, zalezy od wieku: może ubranko - to rodzice sie ucieszą, myślę, że ja jako dziecko ucieszyłabym się z: http://buy4kids.pl/samochod-do-puszczania-baniek.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwne te pluszaki, dzieciak może się przestraszyć.... Ja bym proponowała matę edukacyjną lub bujaczek leżaczek.. i dzidziuś i rodzice bedą zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwne te pluszaki, dzieciak może się przestraszyć.... Ja bym proponowała matę edukacyjną lub bujaczek leżaczek.. i dzidziuś i rodzice bedą zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×