Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

przedstawicieli których narodowości najbardziej nie lubicie i dlaczego?

Polecane posty

Gość gość

zapraszam do kulturalnej dyskusji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja ribe ja ribe
Rasistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ukraińców i Rosjan, rzygam opowieściami o przyjaźni polsko-ukraińskiej, o konieczności niesienia im pomocy, a w gruncie rzeczy są to łapówkarze, pijacy i złodzieje, którzy rozkradli i przepili swoje państwo. Rosjan przedstawia się jako baranków pokoju, tylko Putinowi przypisuje się wojenne zapędy. Rzeczywistość jest taka, że Rosjanie kochają Putina za jego agresywną politykę i tylko czekają na jego haslo do podboju Polski. Rosjanie uważają, że Polska zdradziła Związek Radziecki i Rosję. Twierdzą, że wyzwolili Polskę spod okupacji niemieckiej, przez 45 lat wspierali ją gospodarczo, a Polska wypieła się na Rosję i weszła w układy z Zachodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cyganów - pasożyty, nieroby, złodzieje, żebracy, brudasy Ciapatych ******ają polskie kobiety Rosjan, Niemców - najeżdżali nas i gnębili Anglików i Francuzów - zdradzili i opuścili Amerykanów - bo tak samo się na nas wypną jak Anglicy i Francuzi Żydów - profilaktycznie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko czekają na jego haslo do podboju Polski jasne, bo Polska to taki pepek swiata i supermocarstwo! Wszyscy slinia sie nasz smiezny kraj. Wez Ty sie oszolomie ogarnij!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość - wynocha pedale z tymi upami bo ci zaj***e kijem od szczotki w dooope

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość Cyganów - pasożyty, nieroby, złodzieje, żebracy, brudasy Ciapatych ******ają polskie kobiety Rosjan, Niemców - najeżdżali nas i gnębili Anglików i Francuzów - zdradzili i opuścili Amerykanów - bo tak samo się na nas wypną jak Anglicy i Francuzi Żydów - profilaktycznie cool.gif x x dodam jeszcze tych Ukraińców bo to zwierzeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Żyd – próżny jak Hiszpan, tępy jak Chorwat, chciwy jak Lewantyńczyk, niewdzięczny jak Maltańczyk, bezczelny jak Cygan, brudny jak Anglik, służalczy jak Kałmuk, władczy jak Prusak i oszczerczy jak mieszkaniec Doliny Aosty – oddaje się zapamiętale cudzołóstwu z powodu niepohamowanej żądzy, wywołanej przez pobudzające erekcję obrzezanie; zachodzi też monstrualna dysproporcja między karłowatym wzrostem Żydów a jamistą pojemnością ich na wpół okaleczonych prąci....Niemców poznałem, pracowałem nawet dla nich. To najniższa kategoria rodzaju ludzkiego, jaką można sobie wyobrazić. Niemiec wydziela średnio dwa razy więcej kału niż Francuz – nadczynność funkcji trawiennych ze szkodą dla mózgowych, dowodząca fizjologicznej niższości. W czasach najazdów barbarzyńców germańskie hordy znaczyły przemierzane szlaki niepojętą ilością odchodów. Zresztą nawet w o wiele mniej odległych stuleciach francuski podróżnik zauważał natychmiast, że jest już w Alzacji, gdy widział na drogach niezwykłej wielkości kupy. Na tym nie koniec. Niemców charakteryzuje wydzielanie cuchnącego potu; dowiedziono też, że mocz Niemca zawiera dwadzieścia procent azotu, mocz zaś innych ras – tylko piętnaście.Wskutek nadmiernego spożycia piwa Niemcy są całkowicie niezdolni zdać sobie sprawy z własnej wulgarności, której szczytem jest to, że nie wstydzą się być Niemcami.Francuzi nie lubią bliźnich nawet wtedy, gdy ciągną z nich zyski. Nikt nie jest bardziej nieuprzejmy od francuskiego oberżysty, który wydaje się nienawidzić klientów (może tak zresztą jest) i pragnąć, żeby ich w ogóle nie było (to z pewnością nie odpowiada prawdzie, ponieważ Francuzi są niezmiernie chciwi). Ils grognent toujours – zrzędzą nieustannie. Spróbujcie o coś ich zapytać: Saispas moi – nie wiem – i wydymają wargi, jakby chcieli udać pierdnięcie. Są źli, zabijają z nudów. Francja to jedyny kraj, którego obywatele przez wiele lat zajmowali się wzajemnym ucinaniem sobie głów. Włoch jest podstępny, kłamie i zdradza, woli sztylet od szpady, truciznę od lekarstwa. W pertraktacjach wykrętny, zawsze gotów do zmiany obozu;O kobietach wiem mało, ale ich nienawidzę."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cyganów, bo kradna na ulicy w biały dzień i nie piszę z opowiesci bo sama to przeżyłam na swojej skorze rumunów, bo udają zebrakow a wcale biedni nie są ukraińców, bo wymordowali Polakow i to bestialsko, polecam poczytac o sposobach mordowania Ukraincow rosjan, niemcow tez nie lubię... wiadomo chyba czemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka19xx
Żydów tylko nie lubię ale tych u władzy.Do szarych ludzi nic nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×