Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rakkija

do singielek Jak się czujecie nie będąc z nikim?

Polecane posty

Gość rakkija

jak wykorzystujecie ten czas? jesteście nimi z wyboru, czy dlatego, że natrafiacie ciągle na nieodpowiednich mężczyzn/ boicie się zaangażować? __ ja miewałam w sumie związek za związkiem. dość krótko bywałam samotna. nie wiem dlaczego. chyba najlepiej czuję się w związku. z jednej strony to fajne, ale teraz powoli zauważam, że nie odkryłam sama siebie będąc skazana sama na siebie. bo człowiek poznaje siebie najlepiej, gdy jest samotny, prawda? ale powoli się to zmienia :) zaczęłam ćwiczyć, zapisałam się na nowe zajęcia, zaczęłam czytać, oglądać sobie sama filmy, gdy mam wolne. jakoś sama się nie nudzę... :p chociaż nadal ciągnie mnie do związku i jak poznam fajnego, który mnie zainteresuje, to na bank wejdę w kolejną relację. boję się, że to znowu nie wypali, dlatego chyba powinnam naprawdę robić ostrzejszą selekcję i nie bać się być sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi dobrze samej. Wole kupic Kota niz byle capa wpuscic do mieszkania I zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też się czuję dobrze sama. Chociaż chciałabym spotkać kogoś na swojej drodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wejherland
ja bardzo dobrze sie czułam dopoki nie weszłam w związek (NIE)poważny, bo ja sie zaangażowałam a On mnie oszukiwał bo od początku mowil wszystkim, ze nic do mnie nie czuje i to nie jest na poważnie a mi wręcz odwrotnie. No i apetyt rośnie w miare jedzenia, teraz juz nie umiem byc sama .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wejherland byłaś panną na r/u\c/h/a\n]i\e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po ile macie lat dziewczyny, ja 27

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ssijcie pałę s z m a t y ! znajdźcie se chłopa d********** ! wyliz se o d b y t z rodzynów. z e s r a j się na rzadko k*********

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
d. i. w. k. i.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prosze bez obrażania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×