Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kaltecja

Mam już powoli dość tego zastoju...

Polecane posty

Gość kaltecja

Jesteśmy razem z facetem 4 lata, ja mam 26 lat,on 23. Powoli mam dość tego związku, a właściwie, że stoi on w miejscu. Oboje nadal mieszkamy z rodzicami, widujemy się po pracy, ale przez to, że ja pracuję w systemie zmianowym, to bywa, że nie widzimy się po tydzień itd. Na każdą moją sugestię, że może czas razem zamieszkać odpowiada: za mało zarabiam, nie jestem gotowy czy, że jego mama nie akceptuje mieszkania bez ślubu. A ja jestem już tym zmęczona. Tułaniem się po obcych mieszkaniach po nocach, żeby spędzić choć trochę czasu razem, tym, że właściwie z codziennymi problemami,radościami, sprawami zostaję sama. Nie jesteśmy razem od dzisiaj, oboje pracujemy i to nie jest tak, że on ma kogoś na boku, gdy jestem na popołudniowej zmianie czy jest jakimś maminsynkiem czy coś. To tak jakby utknął w życiu i niekoniecznie chciał coś zmieniać. Kochamy się i jest naprawdę fajnie jak się widzimy, ale coraz częściej zastanawiam się nad postawieniem mu ultimatum, że to już najwyższy czas zacząć żyć razem , a skoro nie jest gotowy, to ja już czasu nie chcę marnować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×