Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamaaaaaaaammmmmmmmmmaaaaaaaaa

jakie kolory scian

Polecane posty

Gość mamaaaaaaaammmmmmmmmmaaaaaaaaa

Hej ! Jestem w trakcie urzadzania pokoju dla syna. Wybrałam mu jasne mebelki z zielonymi wstawkami. http://www.meble4home.pl/a)-lorento-meble-dzieciece-systemowe-zestaw-2-cat-81-id-990.aspx Jakos tak mam problem z wyborem tapety .. podoba mi sie zielona, no ale mebelki zielone, sciany zielone .. .przesada troche ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaaaaaaaammmmmmmmmmaaaaaaaaa
odpada - nie mowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BrzydkaOna
mi się paski podobają,ale dla dziecka zbyt powazna chyba , moze jakąs taką wzorzystą? mofflo.pl/pl/produkty/pokoj/tapety/produkt/tapeta-ere-be-dragons-szaro-zielona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe :) cena niezla :) mnie sie tez podobaja paski, nawet sie rozgladalam za jakimis ale podobaja mi sie takie zywozielone z turkusem. Chcialam zrobic jedna sciane z paskami a reszta gladkie no ale za duzo chyba tej zieleni w tym pokoju by bylo ... myslalam tez o fiolecie, ale pokoj dla chlopca ... no tak nie bardzo. Czerwien za ostra jak dla mnie .. dziecko ma rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamarka111
pomalowałam dla mojego syna ściany na dwa kolory. Jeden znajduje się na dłuższych ścianach, to jest letnie przebudzenie, na krótszych ścianach jest kolor czuły dotyk. Oba są odmianami żółtego. Fajne sugestie znajdują się w palecie śnieżki, najeżdżam kursorem na kolor i pokazują mi się inne pasujące do niego barwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mebelki masz zielone ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do zielonego bardzo ładnie pasuje kremowy. Moja córka ma tak urządzony pokój. Zielone dodatki i farbą z Barw Natury pomalowane ściany. Ślicznie to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×