Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nowa mieszkanka Sanoka

Fotograf na wesele Sanok i okolice

Polecane posty

Gość Nowa mieszkanka Sanoka

Wprowadziliśmy się z narzeczonym do Sanoka przed kilkoma tygodniami, postanowiliśmy, że zorganizujemy tutaj wesele za niespełna rok czasu. Co proponujecie w kwestii fotografowania? Wesele raczej skromne, ze względu na koszty, dlatego raczej zdecydujemy się jedynie na fotografię, odpuszczając filmowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaki macie budżet na fotografa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie max 1500, więc nie bardzo jest o czym gadać, szukaj w byle ogłoszeniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czemu od razu nie ma o czym gadać? Szczerze Ci powiem, że do ceny ok. 2000 można znaleźć dobrych fachowców, o ile się siedzi w temacie. Przecież takie usługi wykonują wykształceni fotografowie, niektórzy z doświadczeniem, jeszcze inni bez. Jeśli Sanok, to może VIDEOTOM?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Jeśli Sanok, to może VIDEOTOM?" x Zerknąłem na stronę i cóż można napisać... Takie zdjęcia faktycznie nie zasługują na to, żeby zapłacić za nie więcej niż 1500zł. Jeśli ktoś oczekuje dobrej jakości, to niestety, ale tanio się nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już pierwsze trzy i zarazem ostatnie 3 zdjęcia zmasakrowały mi psychę, niech szczęzną te fotoziutki do cna bo inaczej jezus maria....!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o ooooo ooo jezu... jes maria.. dlaczego zajrzałem na filmy aghghgshghtgth..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze jest trzecie video z dedykacją od pana kamerzysty dla pary młodej pt Ostatni taniec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możemy się śmiać, ale dopóki świadomość ludzi i ogólnie poczucie estetyki nie wzrośnie, to "ziutków" będzie przybywać. Czasami naprawdę warto zapłacić choćby 500 zł więcej, a jakość zdjęć/filmów będzie dużo lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uff, przebrnąłem przez połowę galerii pana z Sanoka i wystarczy :) Tak dla kontrastu oraz ukojenia duszy i oczu zapraszam pod ten link: www.ostinellicristiano.com (jeden z najlepszych fotografów ślubnych na świecie, naprawdę warto popatrzeć i zrozumieć dlaczego wysoka jakość odpowiednio kosztuje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie na kafe z takimi tekstami, tu każda ma najlepiej i za pół ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I zupełnie nie widzi różnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZuZuZuZuuuuuuuuuu
Każda, w miarę bystra osoba zauważy, że powyższe wpisy dokonała jedna, ta sama osoba. Zawiść? Zazdrość? Nuda? Nie wiem. Powodów może być wiele. Dlaczego nie została wymieniona alternatywa dla tego fotografa-kamerzysty? Może dlatego, że ktoś się wstydzi? A może dlatego, że w przeciwieństwie do niego nie ma czym się pochwalić? Cóż, tutaj powodów również może być wiele. Drodzy użytkownicy, nie dajcie się omotać kompletnie nieuzasadnionym wpisom i krytyce. Oceńcie sami :) Najlepsza rada. Video Tom ma studio przy stoisku muzycznym na Kościuszki, dobrze kojarzę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alternatywa? Proszę bardzo, do wyboru do koloru i jakościowo przepaść między tymi fotografami, a niejakim video tom: http://welonik.pl/fotografia-slubna/podkarpackie - Drodzy użytkownicy, nie dajcie się omotać tanimi, kiepskimi ofertami fotografów ślubnych. Czasami warto dołożyć kilkaset zł i mieć naprawdę dobrą pamiątkę na całe życie, zamiast czegoś, co wstyd będzie pokazać rodzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maajaa222
ZuZuZu taak na Kościuszki :) :) Nie bardzo rozumiem o co Wam chodzi jeśli chodzi o VIDEOTOM... Jak się komuś nie podobają zdjęcia to trudno ... ale ja pół roku temu miałam wesele i zdecydowałam sie na skorzystanie z ich usług .. Zdjęcia mamy piękne, najlepszej jakości. Współpracowało nam się z nimi bardzo fajnie i tak powinno być !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest najwyższa jakość zdjęć? www.videotom.sanok.pl/galeria5/slides/22.html www.videotom.sanok.pl/galeria5/slides/25.html www.videotom.sanok.pl/galeria3/slides/20.html www.videotom.sanok.pl/galeria7/slides/ZdjW033.html W sumie to zależy co się komu podoba, ale pisanie o tym, że takie zdjęcia są piękne, to jest naprawdę gruba przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyle że nie każdego stać, aby wydawać 10 tys. zł na jakichś zagranicznych fotografów. Wszystko zależy od gustu, jednym się podoba bardziej, innym mniej. Nie zapominajcie, że żyjemy w Polsce, w kraju, gdzie ludzi zwyczajnie nie stać na to, aby wydawać grube pieniądze na fotografów. Można szukać coś dobrego, a jednocześnie tańszego. Każdy przecież ma inne oczekiwania. Poza tym nie oszukujmy się, większość złośliwych, to zwyczajna zazdrość ze strony konkurencji i krytyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale przecież tutaj nikt nie pisze, że musi być strasznie drogo. Chodzi o to żeby nie pisać o takich zdjęciach, że są mają świetną jakoś, bo to jest śmieszne po prostu. Chcesz tanio, to będziesz mieć marną jakość, czego te zdjęcia są przykładem. - "Nie zapominajcie, że żyjemy w Polsce, w kraju, gdzie ludzi zwyczajnie nie stać na to, aby wydawać grube pieniądze na fotografów." - Jednocześnie tych samych ludzi stać na organizowanie wesel za kilkadziesiąt tysięcy pln, stać na drogie suknie ślubne i garnitury, stać na samochody, które zawiozą do ślubu, stać na drogie zespoły weselne itd. Nie rozumiem dlaczego oszczędza się akurat na zdjęciach czy filmie, co pozostanie jedyną pamiątką na całe życie z tego dnia. No ale jak ktoś woli tanio,to proszę bardzo, dla każdego coś miłego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaRosma
Tu nie chodzi, aby szukać taniego fotografa, ale dobrego. W koncu zrobione zdjęcia to pamiątki na lata. Szkoda by było jakby wyszły tak sobie... Moj brat korzystał z usług http://sluby.kochanscy.com.pl/, ja sama planuje ich wziąć na swoim ślubie, bo jestem zachwycona wykonywanymi przez nich zdjęciami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to za oczernianie cwaniaczku jeden. Dlaczego sie nie podpiszesz tylko siejesz taki czarny pijar? Myslisz ze tak wykosisz konkurencje? Pamietaj - dobro wraca, ale zlo tez powraca ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam sprawdzić Pana Bartka - http://smokstudio.pl/ - kawałek jest, ale znowu nie jakiś wielki ;) Zdjecia robi fantastyczna, przynajmniej moim zdaniem. Nie jest to opcja najtańsza, to zaznaczam, ale moim zdaniem faktycznie lepiej dorzucić do fotografa, który spełnia wszystkie nasze wymagania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×