Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kalambura13

sklep internetowy samemu czy z firmą?

Polecane posty

Gość kalambura13

hej, mam pytanie do osób, które mają własny biznes i prowadzą sklep internetowy. ja mam zamiar rozkręcić taki sklep niebawem, korzystaliście z czyjejś pomocy przy tym? Wiem, że można to niby szybko zrobić samemu, ale ja nie mam czasu, za bardzo mnie absorbuje produkcja, żeby się bawić w takie jeszcze rzeczy :P Czy ktoś z Was korzystał z usług firmy? Dostałam namiar na Bluevision, moja koleżanka jest zadowolona, chwali sobie zaangażowanie i fajny kontakt z nimi. Ich oferta na sklep wygląda tak: www.bluevision.pl/strony-www/sklepy-internetowe. Czy ktoś może pomóc w tej zagwozdce? Czy może sklep zrobić samemu a więcej kasy zainwestować w promocję? Już sama nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaulinaRC
Założenie sklepu internetowego jest najważniejszym początkiem w prowadzeniu internetowego biznesu. Oprócz założenia działalności gospodarczej, musisz mieć też podstawowe narzędzia, które będą usprawniały Twój biznes. Dlatego moim zdaniem dobrze jest mieć solidne wsparcie w branży e-commerce w postaci firmy z doświadczeniem. Wypróbuj platformy i załóż sklepy testowe - zobacz, który panel administracyjny jest dla Ciebie najbardziej odpowiedni. Potem przejrzyj jakie opcje dodatkowe oferuje platforma i postaraj się przeczytać regulaminy - niektóre platformy mają stałe opłaty, a niektóre po okresie promocji potrafią wystawić rachunek za sklep o wiele razy droższy niż na początku obiecywali. W zależności w jakiej branży będziesz chciała prowadzić sklep, zobacz które platformy oferują integracje z hurtowniami - także w dropshippingu (z tego co wiem, np. platforma RedCart.pl). To ważna kwestia, zwłaszcza dla młodego sklepu, który nie do końca będzie miał skąd pobierać produkty do swojej oferty. Aspektów w związku z e-biznesem jest wiele, wyżej wymienione to tylko kilka z nich. Czy jesteś pewna, że sama sobie z nimi dasz radę? Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jamnik w kieliszku
Niech mi ktoś wytłumaczy po co zlecać komuś wrzucanie produktów do sklepu. Rozumiem grafika sklepu bo silnik i tak kupuje sie gotowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jamnik w kieliszku
Nie wiem po co miałabym płacić komukolwiek za takie usługi nie jest to trudne dodac opis i wrzucić zdjecie danego produktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaulinaRC
Nie chodzi o płacenie komuś wrzucania produktów i opisów - to wszystko robisz sam. Chodzi o to, że nie musisz kupować produktów do sklepu. Masz produkty wirtualne, które widnieją w sklepie. Po opłaceniu zamówienia przez Klienta hurtownia wysyła produkt na wskazany adres ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na moje oko pierwszy post jest po prostu reklamą strony robiącej takie sklepy - pomijając ten drobny fakt to raczej powierzyłbym takie zadanie profesjonalistom - najlepiej pochodzić po necie i jak się zobaczy fajny sklep z innej branży to spytać kto to robił i na jakim oprogramowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaulinaRC nie zrozumiała o co chodzi ;) "Jamnik" pisząc "wrzucać produkty do sklepu" miała na myśli dodawanie ich do asortymentu. Miałaby płacić firmie, że doda parę zdjęć na stronę i wstawi im opis. Paranoja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oprogramowanie można z powodzeniem wykorzystywać darmowe. Nowe wersji np. Prestashop mają mnóstwo funkcji, które kiedyś jeśli były to jako płatne moduły. Na pewno pierwszy rok, dwa lata to praca nad rozwojem sklepu i inwestycje - głównie w reklamę, ale wszystko trzeba robić z głową. Jest niestety mnóstwo firm, które obiecują gruszki na wierzbie i biorą za to dużo pieniędzy. Na pewno na początku warto uruchomić reklamę Adwords i remarketing (retargenting). Pozycjonowanie też - na początku dla kilku kluczowych fraz. Wiele rzeczy można z powodzeniem robić samemu i nie trzeba za to płacić. Np. prowadzenie strony na FB etc. Polecam w każdym razie Prestashop. Pracuje już w kolejnym sklepie na tym oprogramowaniu (http://dekori.eu) i jestem zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli przyjdzie do rozliczeń raczej nie poradzisz sobie samemu. Jeśli masz problem skorzystaj z porady biura rachunkowego - tutaj polecić moge lawtax com pl - świetna placówka, bardzo pomocna. Doświadczeni specjaliści, którzy rzetelnie i indywidualnie podchodzą do potrzeb klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Labinteractive
Budowę sklepu internetowego i jego pozycjonowanie warto zlecić profesjonalnej firmie. To gwarancja większych zysków ze strony. Zapraszam do nas, do http://labinteractive.pl/. Zajmujemy się budowaniem stron i szeroko rozumianym marketingiem internetowym. Pomożemy wybrać metody promocji, które odpowiedzą na wasze potrzeby. Zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lab Interactive
Jeśli potrzebujesz profesjonalnej agencji marketingu internetowego, która zajmie się kompleksową obsługą Twoje firmy od budowania strony internetowej i jej pozycjonowania, przez social media marketing, aż po marketing rekomendacji i reklamę kontekstową zapraszam do http://labinteractive.pl/. Dzięki naszej pomocy Twój przekaz marketingowy na pewno zyska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość icbronoutsi1989ypleh
Niech mi ktoś wytłumaczy po co zlecać komuś wrzucanie produktów do sklepu. Rozumiem grafika sklepu bo silnik i tak kupuje sie gotowy. Jasne http://irclnk.it/29

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolroundmladran1988eggoa
hej, mam pytanie do osób, które mają własny biznes i prowadzą sklep internetowy. ja mam zamiar rozkręcić taki sklep niebawem, korzystaliście z czyjejś pomocy przy tym? Wiem, że można to niby szybko zrobić samemu, ale ja nie mam czasu, za bardzo mnie absorbuje produkcja, żeby się bawić w takie jeszcze rzeczy Czy ktoś z Was korzystał z usług firmy? Dostałam namiar na Bluevision, moja koleżanka jest zadowolona, chwali sobie zaangażowanie i fajny kontakt z nimi. Ich oferta na sklep wygląda tak:www.bluevision.pl/strony-www/sklepy-interneto we. Czy ktoś może pomóc w tej zagwozdce? Czy może sklep zrobić samemu a więcej kasy zainwestować w promocję? Już sama nie wiem... Jasne http://url.callsteam.com/H5x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocasema1982dbwng
Niech mi ktoś wytłumaczy po co zlecać komuś wrzucanie produktów do sklepu. Rozumiem grafika sklepu bo silnik i tak kupuje sie gotowy. Jasne http://stik.in/abp7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość santerapar1973qoqjb
Założenie sklepu internetowego jest najważniejszym początkiem w prowadzeniu internetowego biznesu. Oprócz założenia działalności gospodarczej, musisz mieć też podstawowe narzędzia, które będą usprawniały Twój biznes. Dlatego moim zdaniem dobrze jest mieć solidne wsparcie w branży e-commerce w postaci firmy z doświadczeniem. Wypróbuj platformy i załóż sklepy testowe - zobacz, który panel administracyjny jest dla Ciebie najbardziej odpowiedni. Potem przejrzyj jakie opcje dodatkowe oferuje platforma i postaraj się przeczytać regulaminy - niektóre platformy mają stałe opłaty, a niektóre po okresie promocji potrafią wystawić rachunek za sklep o wiele razy droższy niż na początku obiecywali. W zależności w jakiej branży będziesz chciała prowadzić sklep, zobacz które platformy oferują integracje z hurtowniami - także w dropshippingu (z tego co wiem, np. platforma RedCart.pl). To ważna kwestia, zwłaszcza dla młodego sklepu, który nie do końca będzie miał skąd pobierać produkty do swojej oferty. Aspektów w związku z e-biznesem jest wiele, wyżej wymienione to tylko kilka z nich. Czy jesteś pewna, że sama sobie z nimi dasz radę? Pozdrawiam i życzę powodzenia. Jasne http://ammi.me/bxsf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robb_stark
Całkiem dobre warunki masz na Red Cart - www.redcart.pl . Cenowo jest rozsądnie, a do tego mają jasne warunki, nie wyskakują nagle z jakimiś prowizjami itp. Dużo narzędzi, można swobodnie rozbudowywać sklep zgodnie ze swoim uznaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×