Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość xenia90

Wścipska koleżanka

Polecane posty

Gość xenia90

Witam :) Mieszkam z moim chłopakiem wraz z jego przyjacielem, który ma bardzo uciążliwą dziewczyne. Na dodatek codziennie muszę ją widywać. Z pozoru jest taka miła, pomocna, i uczynna, ale zawsze coś chce. Jest strasznie wśc****a. Jak gdzies jade z moim TZ to musi widzieć gdzie bylismy, co robiliśmy itp. To jest bardzo uciazliwe. Moj TZ jest bardzo przemilym czlowiekiem i jej wszytsko mowi choć mu mówie zeby przestał bo nie lubie jak ktoś mnie kontroluję. Stara się ograniczyć to , ale czasem coś powie. Nawet odechciewa mi się gotować, bo zawsze przybiega do kuchni i wypytuje co bede robić, a ja bym to zrobila tak, dodała bym to itp. Raz sie wq to powiedzialam zeby dała juz z tym spokoj bo robie sobie po swojemu. Nic nie pomogło. Nawet ma czelność chodzić po domu w butach . Zawsze ją opieprzam , ale zawsze ta sama gadka ' ja mam czyste'. Nie wiem jak sobie z nią poradzić . Może byliscie keidyś w takiej sytuacji jak ja ? I jak sobie z tym poradziliście? Bo niestety się coraz częściej kłóce o to z moim TŻ a on nic z tym nie może zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pisze się wścibska tłuku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tłukiem to się urodziłeś/aś. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xenia wojowniczka
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Nie rozmawiaj z nią. 2. Wyprowadź się. Problem rozwiązany. Nie musisz dziękować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xenia90
ciezko sie wyprowadzic skoro ma sie jeszcze na rok podpisana umowe za wynajem mieszkania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi sie wydaje ze ona nie jest wsc****a tylko chce porozmawiac,a ty jestes zazdrosna jedza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xenia90
zazdrosna o co ? Chce porozmawiać ? codziennie o tym samym ?;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz jej że czasami lubisz pobyć sama. Potrzebujesz odetchnąć od ludzi i jej też :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie wy ludziska ciapy jestescie, potem sie dziwicie,ze na glowy wam wchodza. Jak nie rozumie to trzeba ostro. ja bym powiedzial nie rozumiesz glupia qwo ze cie nie lubie ? nie rozmawiaj do mnie i wypertalaj. Powinno podzialac, a to co sobie pomysli nikogo nie obchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie tak, ostro trzeba, rożnem w bebech i kręcić aż przestanie pokwikiwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xenia90
Ludzie wy myslicie ze to jest akie łatwe :( jej facet z nami mieszka, jego bardzo lubie ale jej nie . mowie jej za razem razem zeby wyluzowala i przestała bo to jest uciazliwe, a ta swoje. Poza tym jej facet nam duzo w zyciu pomogl wiec tak ostro postapic nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×