Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Facet i brzydkie kobiety.Pomocy!!!

Polecane posty

Gość gość

Jestem zalamana...jesli chodzi o gust mojego faceta. On lubi takie kobiety ktore zwykle nie podobaja sie innym. Tzn wiek ok 40 plus szerokie niskie z plaskimi tylkami.Duze cycki baa zeby to byly cycki to sa wymiona do pasa... Do tego te kobiety sa zwykle ubrane jak szmaciary wlosy obciete na faceta obgryzione paznokcie itp. A jemu sie podobaja i juz. Jak mu pokazuje fajna zadbana kobiete to on kreci nosem.Szok! Odpycha mnie to od niego.Mam wrazenie ze on ma zerowe ambicje i ppdoba mu sie byle gowno. Co z nim nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Własnie ja jestem przeciwnieństwem tych kobiet.Szczupła wysoka zadbana... On twierdzi ,że ja mu się bardzo podobam...hmmm wątpie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze tylko udaje, przekomarza sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to czemu z Toba jest?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też zaczęłam się nad tym zastanawiać czemu ze mną jest:D Zapytałam go to mówi ,że jestem jego ideałem ,że mnie kocha itp.... A tamte mu sie podobaja i już :D Ogólnie facet ma wilką rozbieżność w guscie... Gdyby wskazywał mi zadbane fajne zgrabne kobiety byłoby ok ale on pokazuje mi takie ,że normalnie wyc mi sie chce... Jego byłe partnerki to tez takie...ze tak powiem "inne" panie Zniechęcił mnie do siebie okropnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedna która mu się podoba wygląda jak facet krótkie naturalne włosy bez układania ...siwe skronie:/ I te jej piersi.. wielkie obwisłe do pasa....Stój z bazarku brrr..Masakra:D sama w to wszystko nie wierze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wierzę, że jest z kimś odległym od jego preferencji, po prostu brak ci samokrytyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i waży tyle co on :D A pokazuje mu fajną zadbana kobietke ładnie ubraną i mówie patrz jaka fajna babeczka ..a ten do mnie czy ja wiem czy ładna? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
akronim "nie wierzę, że jest z kimś odległym od jego preferencji, po prostu brak ci samokrytyki" No to cie zaskoczę ja mam 170 wzrostu i waże 56 kg;) Zatem jestem bardzo odlegla od jego preferencji...Bo te Panie które mu sie podobają są zwykle niższe ode mnie i z waką 70-80 kg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×