Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Najbardziej PACHNĄCE Środki Czystości ? Wasze Typy...

Polecane posty

Gość gość

Hej, uwielbiam jak pachnie w moim domu, więc szukam środków czystości które ślicznie pachną i dosyć długo je czuć, kupuję dosyć dużo ( z górnej i dolnej półki ), lecz naprawdę rzadko mnie któryś płyn urzeknie... Jak na razie to mogę polecić HARPIC Active Fresh do WC ( zapach długo się utrzymuje, teraz kupiłam do sprawdzenia Bref 6 effect i wogóle nie pachnie - kostka również nie powala choć kosztowała 6 zł - To już z biedronki są lepsze... ) Lubię też zapach PRONTO :) ( przeciw kurzowi ) Ajaxy - Lecz jeszcze nie trafiłam na ten SWÓJ :) Może coś doradzicie ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ajax lubię konwaliowy, wg mnie najlepszy , super pachnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ajax lubię konwaliowy potwierdzam, slicznie pachnie i troche ten sie utrzymuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W5 z lidla czystosc i blask

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pronto do podlóg z olejkiem migdałowym - cudowny zapach !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja myje podloge z dodatkiem plynu do plukania tkanin i pieknie mi pachnie w domu bardzo dlugo. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja uwielbiam do podlog plyn mydlo marsylskie, bosko pachnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jeszcze patent w okresie grzewczym-polanie kaloryferow kilkoma kroplami olejku eterycznego, nawet np. waniliowego do ciasta-pieknie pachnie swiezym ciachem, fajne na swieta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne pomysły :) Gdzie można dostać takie mydło marsylskie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubię Lenor.Dodaję go do wody do mycia podłogi i do wody do wycierania kurzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biały Sidolux

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam olejowane deski na podłodze więc myje je tylko specjalnym mydłem i też fajnie pachnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mydło marsylskie-płyn uniwersalny (firmy sidolux) i płyn do szyb meglio różowy- nie wiem czy jest wszędzie dostępny konwalia może i pachnie ale sztucznością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
potwierdzam mydło marsylskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pronto zielone 5 w 1 do mycia podłóg z paneli. Ma kolor zielony i pachnie tak świeżo,zielono jakby trochę sosnowo-miętowo . Ten płyn jest b.wydajny i intensywny jeśli chodzi o zapach,wystarczy odrobina dla zapachu w całym domu- inaczej może być męczący. Pronto do podłóg z olejkiem migdałowym też lubię za ładny zapach. Lubię ładnie pachnące środki czystości,ale odkąd mamy dzieci to staram się "ograniczać" chemię w domu. Zrezygnowałam z zapachów do wc (kiedyś nie wyobrażałam sobie toalety bez nich ;-) ) moje ulubione to kulki z Brefa. Podłogi w sypialni i pokojach dzieci myję "bezzapachowo" wodą z odrobinką płynu jakiegoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie najlepszy jest barkiet system :) rekomendowany przez barlinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego zrezygnowałaś z zawieszek w toalecie!!!! Co za głupota, brak mi słów. A co to przeszkadza jak są dzieci!!! Kobieto ogarnij się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fair Play Plus
Gorąco zachęcam do używania produktów chemii profesjonalnej , która jest bardziej wydajna , oraz także bardziej skuteczna. Wszytsko zależy od zabrudzen jakie posiadamy i na jakiej powierzchni. Efekt będzie murowany i nie sposób porównać używania chemii gospodarczej do chemii profesjonalnej. Polecam chemię profesjonalną hi-prem , która jest na rynku od 2012 roku , cena także jest jak najbardziej przystępna. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do autorki posta z 10 kwietnia ,godzina 15.42. Zrezygnowałam z kostek (zapachowych) do wc ze względu na dzieci, bo te substancje zapachowew nich są silnie drażniące. Wnikają w drogi oddechowe, do nosa i płuc. (tak mówi moja Pani pediatra) Toalety w domu mam dwie osobno (czyli malutkie pomieszczenia jak w blokach tylko toaleta i mała umywalka) i te kostki dawały silny zapach w takim małym pomieszczeniu. Małe dziecko siedzi na toalecie i oddycha tymi "zapachami" a te kulki z Brefa dają naprawdę silny zapach. Starszy syn (8l) czasami zasiedzi się w wc czytając gazetę itp. i też przy okazji wdycha te zapachy. Zresztą podejrzewam,że te kostki nawet dla nas dorosłych nie są zdrowe. A kostka Domestos tak mocno pachniała,że mój mąż nie mógł wytrzymać. Tak więc podsumowując,uważam że jeśli są dzieci w domu to im mniej chemii tym lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co z tego,że nie zawieszam kostek- toaletę myję (odświeżam) co drugi dzień i jest ok. Nie śmierdzi jakoś nadzwyczajnie :-) Zresztą podobnie zrezygnowałam z odświeżaczy perfumowanych do kontaktu (Ambi pur itp ) wolę otworzyć okno i przewietrzyć świeżym powietrzem. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mieszkałam przez miesiac z kretynką która płyn do podłogi np ajax miała na trzy mycia lała tego bez opamietania szczyciła sie ze dużo chemii uzywa , ludzie są bez rozumu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odkryłam ostatnio w sklepie online płyn do mycia podłóg TENZI o zapachu perfumowanym Alure. Jak dla mnie rewelacja!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liltobamist1989boqqn
Pronto do podlóg z olejkiem migdałowym - cudowny zapach ! Jasne http://isthat.info/o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpiękniej pachnący płyn do podłogi to AJAX FRESH.. w takiej białej, mlecznej butelce. Niestety nie mogę go nigdzie kupić, ale zapach jest taki cudowny, świeży, nie wiem czy była to jakaś limitowana edycja ale nigdzie nie można go znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam mydło marsylskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ajax o zapachu "alep soap", pieeeekny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie po ajaxie bardzo boli glowa :( wiec nie mogę uzywac. Ale wydaje mi się, ze jak jest w domu czysto to nie trzeba dodatkowo jeszcze czyms pylic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×