Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Maya78

Ubezpieczenie lodówki, mikrofalówki itp.

Polecane posty

sygma bank ma bardzo szeroki zakres ubezpeiczeń, dlatego warto u nich sprawdzić bo tak naprawdę mamy wszytskie ubezpieczenia w jednym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DamianMateusz
Można przeczytać gdzieś online zakres tego ubezpieczenia o którym mowa powyżej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście, że tak wejdź na stronę sygma ubezpieczenia i przeczytasz o każdym ubezpieczeniu tego banku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DamianMateusz
Dziękuje ,właśnie zerkam wydaje się być interesujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DamianMateusz
No własnie ta multigwarancja a teraz tak przeglądając to i te medyczne może bym jakieś wziął prezentują się ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zemsss
jełśi chodzi o multigwarancję to ja mam to ubezpiecenie, niedawno urządzałam mieszkanie i kupowałam nowy sprzęt, a wiadomo jak to dzisiaj bywa z jakością RTV i AGD, wolę wydłużyć sobie gwarancję, a jak jakiś sprzęt mi padnie to zawsze wymienią na nowy albo naprawią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DamianMateusz
No tak dobrze to rozumiem teraz różnie bywa z tym sprzętem ,dobre te ubezpieczenie mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co to komu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DamianMateusz
To ubezpieczenie ? Każdy z nas ma trochę sprzętu w domu zgaduję że większość nawet sporo ,a sprzęt ma to do siebie że lubi się niszczyć również po gwarancji jeśli ktoś nie jest maniakiem posiadania najnowszego sprzętu to na pewno skusi się na wydłużenie gwarancji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość falbanica
myślę, że teraz sprzęt jest na tyle wadliwy że warto pomyśleć o takiej wydłużonej gwarancji, bo pewne jest to, że sprzęt prędzej czy później i tak się popsuje więc lepiej wcześniej pomyśleć o jego ubezpieczeniu wtedy dostaniemy nowy albo ubezpieczyciel naprawi nam go za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DamianMateusz
No i o tym mówiłem ,jak widać każdemu sie przyda chyba że ktoś ma kasy dużo albo jest jakimś maniakiem który musi mieć najnowszy model.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serocki
ja myślę jednak że większości ludziom zależy jednak na tym, aby mógł taki sprzęt ubezpieczyć ponieważ nie każdego stać na ciągłe wymienianie sprzętu czy kupno nowego, dlatego lepiej mieć takie wydłużenie gwarancji jakie oferuje sygma bank.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DamianMateusz
No niektórzy jednak mimo wszystko tego nie robią ale ja zaliczam się do tej większości która woli mieć ubezpieczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytalk
jak to mówią przezorny zawsze ubezpieczony, jak masz ubezpieczeni to nic Cię nie zaskoczy, nawet awaria sprzętu nie będzie dla Ciebie problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DamianMateusz
No po to są właśnie ubezpieczenia :) no i nie ma co narzekać póki będąc się w banku ma dobre i pewne warunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dellek
jeśli masz zaufanie do banku to bardzo dobrze, bo oznacza że się na nim nie zawiodłeś i chcesz korzystać dalej z ich usług, dobrze jest mieć zaufanie do swojego banku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DamianMateusz
No nie zawiodłem i wątpię bym się w ogóle zawiódł ,sygma to dobry wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto takie rzeczy ubezpiecza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DamianMateusz
A więc powodzenia z wymianą sprzętu może Ty akurat masz pieniądze by wymieniać co chwila sprzęt ale nie każdy chce wyrzucać swoje rzeczy zaraz po gwarancji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorokko
niektórzy nie chcą zaraz po zakończeniu gwarancji wymieniać sprzęt który ulegnie uszkodzeniu, a zazwyczaj tak sie dzieje bo sprzęt jest tak robiony że jak minie gwarancji to zazwyczja ulega uszkodzeniu. Jak kogoś stać na wymianę sprzętu to ok, a jak ktoś nie chce mieć takiego obciążenia to lepiej żeby się ubezpieczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DamianMateusz
No tak a tym bardziej kiedy można od razu ubezpieczyć wszystkie sprzęty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorokko
z tego co pamiętam to w multigwarancji masz możliwość ubezpieczenia aż 11 sprzetów, więc dość sporo, ja nawet nie mam tylu w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DamianMateusz
Jak dla mnie to też sporo więcej też nie mam mało kto chyba ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorokko
nie wiem kto ile ma sprzętów w domu, ale wiem na pewno, że warto takie ubezpeiczenie posiadać ponieważ sprzęt lubi się psuć a koszty naprawy są czasem tak samo wysokie jak koszty zakupu nowego sprzętu, mając ubezpeiczenie możemy unikać nieprzyjemnych, nieprzewidzianych kosztów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lodówka to jeszcze ale mikrofala????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorokko
ale w ubezpeiczneiu nie masz z gory narzucone jakie sprzeu podlegają gwarancji, chodzi o to, że możesz ubezpieczyć 11 sprzeó jakie one będą to już twój wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DamianMateusz
Po za tym nie wiem jak teraz ale jak ja brałem ubezpieczenie było kilka wariantów jeśli nie chcesz ubezpieczać wszystkiego bierzesz mniejszy za mniej pieniędzy i ubezpieczasz co chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorokko
no mówimy o tym że w multigwarancji masz możliwość ubezpieczenia sprzętów max 11 sztuk, oczywisćie możesz ubezpieczyć mniejszą ilość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DamianMateusz
Dlatego mówię ,że jeśli nie chce ubezpieczać wszystkiego to niech weźmie mniejszy wariant na mniej sprzętów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×