Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość dumbwaystodie

TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO

Polecane posty

Gość gość
Totoszko zajął drugie miejsce w Idolu (bodajże w drugiej edycji), teraz śpiewa w zespole Volver.

Gość gość
Akurat przełączyłam na ten program (w ogóle o nim nie słyszałam itp.) jak ten Totoszko występował.. i jeśli on był w Idolu.. to.. jestem zdziwiona :) O ile sięgam pamięcią, to Idola oglądałam, a tego gościa w ogóle nie kojarzę. Albo się tak zmienił, albo nie wiem. Ale w ogóle jego dane nic mi nie mówią itp. Pustka w głowie. Wielu pamiętam z Idola (baa z jakis tam Dwóch światów, Amazonek czy Gladiatorów), ale jego zupełnie nie. A program nie wiem.. musiałabym zobaczyć od początku i zorientować się co i jak. Kiedy on jest nadawany?

Gość gość
Ale byl a jak masz skleroze to nikogo twoj wywod ze ty go akurat nie pamietasz nie obchodza.

Gość gość
A Ty nie umiesz używać polskich znaków? Nie wiesz, że zwroty grzecznościowe piszemy z wielkiej litery? To może najpierw się doucz, a później wyrażaj swoje opinie.

Gość gość
Był w Idolu. w drugiej edycji Miejsce Imię i nazwisko 1. Krzysztof Zalewski 2. Mariusz Totoszko 3. Bartłomiej Hom 4. Marta Smuk 5. Małgorzata Kunc 6. Hanna Stach 7. Agnieszka Szewczyk 8. Damian Aleksander 9. Bartosz Król 10. Magdalena Rejtczak

Gość gość
Mnie akurat mocno odtatnio wkurzyl Krolikowski dajac Wlodarczyk jeden punkt .Chyba przestane go lubic ...

Gość heniutaa od bola
nie wiem co on w ogole robi tym jury? juz nie mieli kogo wziac. tylko slini sie do pauli. nie znam tez tego typa ktory gral Lou bega czy jak to sie zwie.

Gość gość
Paulla jest najgorsza :o dostaje punkty od uczestników jedynie od Tucholskiego, a ona sama mu te punkty przyznaje żałosne :D

Gość gość
to jest kopia nieudana zresztą z hiszpańskiej licencji "Your Face Sounds Familiar". Nieudana ze względu na jury, a szczególnie na CENZURA w białych okularkach

Gość gość
napiszcie najlepiej protest, że chcecie usunięcia programu z wizji t tyle.

Gość dumbwaystodie
A mnie się ten program podoba i nie chciałabym, żeby go zdjęli z anteny :P

Gość gość
Mi też się program podoba, a jak komuś nie to po cholerę to ogląda?

Gość poli31
a kto to jest ten tucholski bo ja go w ogóle nie kojarze,podobno to jakiś aktor ale jeszcze go nie widziałam z zadnym filmie...a wy go znacie?

Gość dumbwaystodie
Też nigdy nie słyszałam o Tucholskim. Z tego co się dowiedziałam w programie, podkładał głos Simbie w "Królu lwie" :P

Gość gość
Ja pamiętam go tylko z "Miodowych lat", grał tam egzorcystę:) patrzyłam na Filmweb, grał też w kilku innych serialach.

Gość gość
chyba bardziej jeat aktorem teatralnym,ja też go nie znam i też z programu się dowiedziałam że Simbę czytał

Gość igulka77
Ja będę oglądać A co do Pauli też mi nie bardzo pasuje i myślałam, że jakaś czepialska jestem. A tu widzę, że nie tylko ja jestem na nie.

Gość gość
Ja też będę oglądać:) nie oglądałam wyników ostatniego odcinka i nie wiem za kogo dzisiaj będą przebrani uczestnicy. Ktoś wyżej tylko wspominał, że Artur Chamski będzie udawał Walewską:D

Gość dumbwaystodie
Nie mogę się doczekać, żeby zobaczyć Paullę jako Boba Marleya, ale coś przeczuwam, że nie wyjdzie na scenę :D przecież ona nie ma do siebie za grosz dystansu. No, chyba że nas dziś pozytywnie zaskoczy :P

Gość gość
Paula ma być Bobem Marleyem??? O matko, będzie porażka -,- no chyba że nas pozytywnie zaskoczy w końcu:)

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować