Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość dumbwaystodie

TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO

Polecane posty

Gość tourism27
o kurczę, Bilguun ma naprawdę fajny głos w tej piosence, taki głęboki i ciepły

Gość igulka77
No, no po próbach myślałam że będzie klapa ale Bill jest rozkoszny :)

Gość gość
nie wiem, czy to kwestia wypitego alkoholu, ale jak dla mnie ten odcinek ma tak wyrównany poziom, że ciężko ocenić kto był najlepszy

Gość igulka77
Mi sie dziś najbardziej podobał Artur i Kasia. I fajnie że chłopak wygrał.

Gość dumbwaystodie
Zauważyliście, że Paulla zawsze daje swoje punkty Tucholskiemu, a on jej? :D w każdym odcinku :D

Gość gość
nie wiem jak Paulla, ale faktycznie w kazdym odcinku Tuochlski jej daje punkty

Gość gość
Program jest fajny, szkoda tylko, że jury tak ocenia aby za każdym razem ktoś inny wygrał program. Moim zdaniem nie zawsze sprawiedliwie rozkłada swoje głosy, więc Ci uczestnicy, którzy już wygrali (nawet jak super wypadną) nie mają szans na wygraną. Takie jest moje odczucie. Może się mylę ale jak narazie na 5 odcinków to się sprawdza. Program nie jest na żywo, więc zawsze można się "umówić" co do rozłożenia głosów przez uczestników i jury.

Gość gość
I nie wygrywa ten kto jest najlepszy, tylko ten ko jeszcze w programie nie wygrał.

Gość gość
Zgodzę się z wypowiedzią powyżej, też to zauważyłam:) no ale jakby nie patrzeć to program na luzie, niech każdy ma szansę przeznaczyć te 10 tysięcy na swój wybrany, szczytny cel;) jestem naprawdę zaskoczona występem Pauli. Ale zauważyliście jak bez przerwy przeżywała swój wygląd? A to, że paznokcie musiała obciąć (chyba ze trzy razy to powtarzała), a to, że cycki jej ugnietli:D ona chyba naprawdę ma jakiś problem ze sobą. Ale taka charakteryzacja musiała ją naprawdę dużo kosztować, dziwię się, że się zdecydowała:) mam wrażenie, jakby przeczytała nasz wątek i wzięła się za siebie:) moim zdaniem Artur wygrał niesłusznie, mi się średnio jego występ podobał. Paula mi się podobała i po raz pierwszy udało jej się zaśpiewać inaczej niż zawsze, nie miała tej swojej, trochę skrzeczącej, barwy głosu. Bill był świetny, bardzo fajnie zaśpiewał. Jak uczestnicy rozmawiają z Dowborem to pod ich nazwiskami wyświetla się profesja, a to "aktorka", a to "wokalista". Widzieliście jak podpisali Billa? "Dziennikarz!?":D:D

Gość heniutaa od bola
Paula rozwalila wczoraj program jak dla mnie!!! odszczekuje wszystko co powiedzialam, jak wszedl Bob to po prostu padlam. Nie zgadzam sie z ocenami jury, Pietruche ocenili jak zwykle za slabo, a byla rewelacyjna, swoja droga to ona ma najgorszego pecha do piosenek. Bilgun byl swietny, zle mi sie patrzylo na Skrzynecka, szkoda ze Agnieszka W nie zostala Shakira. Ale Axwl Rose tez byl zajefajny. Niemen w ogole mi sie nie podobal, stad moje zdziwienie na tak wysoka punktacje. walewska tez mnie nie zachwycila, zreszta nikt z widzow tv nie zna jej na tyle by ocenic czy to bylo podobne, wg mnie nie. Paula wczoraj rulezz! Obejrzyjcie sobie dzisiaj powtorke.

Gość gość
ile osob tyle opinii...jeden lubi rybki drugi akwarium tak ze nie da sie wszystkich zadowolic..

Gość gość
Sluchajcie to nie jest przeciez na zywo to czemu pisza w lewym rogu wystep na zywo o co chodzi

Gość dumbwaystodie
Moim zdaniem chodzi o to, że podczas nagrań śpiewali na żywo, a nie z playbacku :P

Gość gość
Sam prigram jest na zywo , uczestnicy ucharakteryzowani wychodza zasoiewac natomiast rozmowy z Dowboren sa nagrywane wczesniej czyli momen jak uczestnik wchidzi do windy i wychodzi do publiki juz zrobiony jest oczywiscie montowany

Gość gość
Wystepy nie moga byc na zywo bo juz na tygodniu pokazuja odcinkek i wystepy w zapowiedziach

Gość gość
Wczorajszego odcinka nie widzialam do konca, a jedynie do wystepu Wlodarczyk, ktora byla rewelacyjna. Tak jak jej nie cierpie jako miernej aktorki, tak pokazuje kunszt w tym programie. Fenomenalna Paula. Myslalam, ze wygra. Powinni ja docenic w koncu. Jak ktos wyzej zauwazyl, chyba ma kobita jakis problem ze soba, bo przezywala ta metamorfoze jak przyslowiowa mrowka okres :/ zero dystansu do siebue. Nawet jak po wystepie siedziala na sofach, to mialam wrazenie ze zabronila kamerzystom zeby ja duzo pokazywali, bo malo kiedy byla widoczna na ekranie. Dobry wystep Pietruchy, ale nie czarujmy sie, jest ladna, zgrabna. Miala warunki zeby odtworzyc ten wystep. Wyzwaniem by bylo gdyby to Bil mial sie wcielic w Cleo, a Pietruha w Toma Jonesa. Ogolnie, mam wrazenie ze wlasnie takie spektakularne metamorfozy, jak Skrzynecka-Armstrong, Bil-Santor, maja szanse na wygranie odcinka. Dlatego liczylam, ze wczoraj wygra Paula, ale widocznie Chamski byl lepszy :) albo chceli sie podlizać Walewskiej :)

Gość gość
skoro tyle operacji przeszła to rzeczywiście może być uczulona na...punkcie swojej zrobionej twarzy. Skóra jest naciągnięta a tu jeszcze nowe sztuczności przyklejają to się boi że robota pójdzie w diabły. pewnie zaporzyczyła się i teraz musi spłacać kredyt bo chyba artyści też coś zarobią?

Gość heniutaa od bolaa
wnerwia mnie ciagle wysoka punktacja dla Skrzyneckiej.

Gość gość
ludzie ten program nie jest na zywo!! to ze pisze wystep na zywo oznacza ze uczestnicy spiewaja SAMI bez playbecku

Gość gość
program jest nagrywany wczesniej,wiadomo ze charakteryzacje trwaja długo ja tez tej pauli nie trawie,nie znam jej ani jej repertuaru ale ma w sobie cos co odpycha,poza tymzero dystansu do siebie i deko zarozumiała,chyba uważa się za nie wiem jaką gwiazdę... za agnieszka włodarczyk nie przepadam ale musze przyznac ze super spiewa,super kreacje ma!! a kasia skrzynecka szacun! babka naprawdę ma talent! wezmy shakire,wiadomo ze kasia jest babka z krwi i kosci nie zadnym wieszakiem a ona i tanczyla i spiewala! niewielu temu podoła! ogólne program mi sie bardzo podoba,chociaz wiadomo ze z tymi punktami to sie nie da inaczej,kazdemu podoba sie co innego,dwa poziom jest juz taki wyrownany ze chyba ja bym losowala komu dac 1 czy 2 punkty ale fajnie ze cel charytatywny,paru osobom pomogą pozdrawiam :)

Gość heniutaa od bolaa
bo Madonna w jej wykonaniu byla kiepska i Shakira tez. Slychac bylo wysilek jak spiewa.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować