Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Miłosny urok z krwi. Wejdzcie!

Polecane posty

Gość gość

Dwa lata temu w wielkiej desperacji dałam do kubka cole i trochę tych skrzępow z krwią z okresu bo miałam wtedy i chciałam żeby to mój chłopak wypił..jednak rozmyśliłam się ale zasnełam a kubek został przy łóżku na szafce. Mój chłopak wrócił po nocce rano ja się obudziłam to tego kubka nie było zniósł go do kuchni..i spytal mnie co to w tym jest takie coś co pływa..wtedy sobie przypomniałam co zrobiłam.. I nie mam pojęcia czy on wtedy tego sobie łyknął czy nie..mam nadzieję że nie. Potem i tak wyszło tak że się rozstaliśmy ja zapomnialam o tym wszystkim..dwa lata nie jesteśmy razem..od roku nie mamy kontaktu sam go urwał. Czy jest możliwość że to na niego zadziałało ? Bo bardzo bym tego nie chciała..wogóle strasznie zaluje tego co zrobiłam wtedy bo w żadnym wypadku nie powinnam tak działać.. Wiem że on jest podobno sam do tej pory..ale chyba gdyby na niego zadziałało to odrazu prawda? I nie wytrzymał by tyle czasu beze mnie prawda? Boję się że jak teraz za jakiś czas zechce do mnie wrócić to będzie to działanie tego że się jednak tego napił. Jeśli ktoś wie coś jak to działa to proszę pomóżcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znieszmaczony 23 lata
P*********l łbem o ściane, może zmądrzejesz. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o tym samym rozmawiala u wojewodzkiego ta cala dziunia luxuria vel debilka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestan mnie wyzywać bo każdy ma prawo do desperacji a że bylam młodsza głupsza to nie myślałam nad tym co robię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
marne prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie kombinuj, nie wolno się bawić magią, bo możesz sprowadzić złe duchy. Lepiej się pomódl do dobrego Boga, Jezusa o dobrego męża i nie nie rób żadnych magicznych rzeczy, dobrze Ci radzę, to zła droga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"a że bylam młodsza głupsza..." ale Ty jestes nadal glupia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ovechkin
Z moich obliczeń wynika że masz coś z głową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ja się już w nic nie bawie! To było dwa lata temu..! Zaluje tego ale dla mnie najwazniejsze jest tylko to czy on może być pod wpływem tego uroku a jednocześnie się do mnie tyle czasu nie odzywać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy ja się ciebie pytam co z moją głową jest?? Więc jeśli nie masz nic więcej do powiedzenia to się nie udzielaj! Bylam zdesperowana i głupia! Zaluje tego. I co ja mogę teraz zrobić co..czasu nie cofnę przecież. I nawet nie mam pewności czy on tego się napil ale raczej nie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale po co pisalas jesli nie chciaslas zostac zjechana ? pochwal oczekujesz?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znam się, Ksiądz egzorcysta pewnie by coś wiedział na temat takich rzeczy, żałuj tego, idź do spowiedzi, powiedź o tym a może zapytaj księdza, ich do jakiegoś sympatycznego, żebyś mogła się przed nim otworzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Absolutny hit! Daję 10 na 10 możliwych. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale przyznaj się temu facetowi, przeproś go i razem idźcie do księdza, niech się nad Wami pomodli, nie ma żartów z wszelką magią. Przede wszystkim żałuj tego i wyspowiadaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo zapytaj tego faceta czy on wtedy to wypił, może będzie pamiętał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czego oczekuje? Tego że może jest jakas osoba która się na tym zna..głupio się pytasz.. Zaluje tego już dawno się z tego spowiadalam.. Tylko te wątpliwości mi spokoju nie dają..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
k***a! gdzie sie taki debil uchował? j******a jestes? w zabobony wierzysz?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam z nim żadnego kontaktu żeby zapytać.. Poza tym jakbym mu o tym powiedziała to by mnie wziął za jakas nienormalną psychicznie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A znasz jakiegoś księdza tak, żeby z nim pogadać? Może na forum jacyś księża odpisują. Ja bym zapytała tego faceta, bo inaczej też bym myślała tak, jak Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczyło pytanie czy wierzę w zabobony bez tego wyzywania ! Wierzę czy nie.. Co to za różnica poprostu się martwię..i przejmuje tym.. Wiem że zachowałam się karygodnie..ale naprawdę bałam się że go stracę..jak to mówią tonący brzytwy się chwyta..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niewiem księdza raczej takiego w moich okolicach co bym mogła z nim pogadać nie mam.. Ale mi wogóle wstyd o tym komuś mówić bo zdaje sobie sprawę jak to ludzie odbiorą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przejmuj się ludźmi, tym, co pomyślą, bo ważniejsze jest bezpieczeństwo duchowe tego faceta. Niestety jest tak, że jak się naważyło piwa, to trzeba je wypić, tzn.trzeba wziąć odpowiedzialność za swoje czyny, choćby były bardzo głupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak wiem..ale skoro tyle czasu beze mnie wytrzymuje i nie odzywa się do mnie to chyba wszystko jest dobrze? Napisałam do jakiegoś księdza na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ksiądz Leszek
Witam, to wszystko są bzdury. Gdzie wy się ciemnogrodzie uchowaliście?:O Jedyne co możesz zrobić to wysłać chłopaka na badania, bo mogłaś go zarazić jakimś paskudztwem. :O Szczęść Boże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZaczarowanaPannaAnna
nawet jakby się tego łyknął to nic by się nie stało, rytuał krwi miesięcznej jest bardziej złożony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie napiszę Ci, że wszystko jest dobrze, bo nie wiem, ale bardzo możliwe, że tak jest, skoro Cię nie nachodzi, pomódl się za niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardziej złożony?? Czyli nie zrobiłam to tego tak jak trzeba? Czytałam wystarczy tylko krew do tego napoju i już.. Ale też czytałam że tą krew trzeba wcześniej wystawić do pełni księżyca czy coś takiego jakieś takie głupoty..ale ja tak nie zrobiłam..nawet ta krew nie była płynna bo to były bardziej takie małe skrzepki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adonisniekoscistychpan
k@urwa gdzie tacy ludzie żyją???? Wierzenia w jakieś rytuały wróżki i inne gowna??? Wy naprawdę w to wierzycie? Co za k@urwa cieemnogrod!????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oblesna jesteś. nie mogę sobie tego wyobrazić :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
banda ograniczonych hipokrytów. Tak k***a urodziliście się od razu dorośli i tacy k***a mądrzy jak widać. Dziewczyna zadała pytanie, a banda błaznów się z tego n*******la żeby poczuć się lepiej. Żenada. Autorko. Słyszałam że to działa faktycznie. Zadzwoń albo pójdź do jakiejś wróżki i zapytaj czy to zadziałało. Jeśli tak to są takie osoby które zajmują się zdejmowaniem pewnych uroków. Skoro nie chcesz faceta, a to zadziałało to postaraj się go uwolnić. Nikt tu Ci nie odpowie czy to zadziałało. A zjeby tylko naśmiewać się potrafią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×