Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

zespoły na wesele FolkAndRoll oraz Nie Ma Mocnych

Polecane posty

Gość gość

Proszę o pomoc! Czy ktoś zna któryś z tych zespołów? Był na weselu / imprezie na której grali? Nie ma o nich zbyt wielu opinii w internecie. Zastanawiam się, czy dobrze prowadzą wesele, czy nie kończy im się repertuar itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskakatarzyna
Hej! Ja byłam na zabawie tanecznej z Folk and roll - fajnie grają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kaskakatarzyna - dzięki za info. Czyli rozumiem, że porywają ludzi do tańca? ;-) własnie nad nimi głównie się zastanawiam; czasami warto zaryzykować i wziąć młody zespół, bo zależy im na wyrobieniu marki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byliśmy na wielu imprezach z udziałem różnych zespołów ale Nie Ma Mocnych są bezkonkurencyjni. Piękny wokal, jakoś wykonania utworów. Po prostu REWELACJA. Pięknie dziękujemy i mamy nadzieję, że jeszcze będzie okazja pobawić się przy Waszej muzyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Nie Ma Mocnych! Fantastyczny, profesjonalny zespół!! Różnorodny repertuar dopasowany do oczekiwań gości. Zabawy z klasą, angażujące i integrujące wszystkich. Świetna zabawa do białego rana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też miałam przyjemność się zetknąć z zespołem „Nie ma mocnych” podczas mojego wesela i mam bardzo pozytywne odczucia. Wszystko przebiegło sprawnie od podpisania umowy do zakończenia poprawin. Oczywiście zaśpiewali moją ulubioną piosenkę jako pierwszy taniec, a także mojemu ukochanemu „Rudy się żeni”. Ogólnie miły i muzykalny zespół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Nie ma mocnych faktycznie nie ma mocnych:). Bardzo fajny zespół. Grali u mojej siostry na weselu i było wspaniale i zupełnie nietuzinkowo. Grali pod nastroje gości. Zespół z bardzo dużym wyczuciem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zespół Nie Ma Mocnych grał u Nas na weselu i zrobił totalną furorę! My jak i goście weselni jesteśmy zachwyceni. Utwory idealnie dobrane. Wszystko wyszło wspaniale. Jesteśmy ogromnie zadowoleni i wdzięczni. Zespół wart każdego polecenia pod każdym względem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak z oprawą muzyczną przy domach Państwa Młodych i przy/w Kościele? Chodzi mi o zespół Nie Ma Mocnych. Grają coś po góralsku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodzi mi o zespół Nie Ma Mocnych z Bukowiny tatrzańskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tych dwóch zespołów to zdecydowanie Nie Ma Mocnych. Ostatnio też interesuję się tematyką weselną i jak przeglądałam filmiki na yt, to Nie Ma Mocnych lepiej wypadają niż ten drugi zespół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tych dwóch zdecydowanie Nie Ma Mocnych. Zespół poprostu na bardzo dużym poziomie muzycznym i wokalnym. Wiem, bo widziałam ich w akcji na weselu u kuzynki, tak że wiem co piszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tych dwóch, to zdecydowanie Nie Ma Mocnych. Widziałem oba w akcji i Nie Ma Mocnych jest dużo lepszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecacie tutaj Nie Ma Mocnych i trudno się z Wami nie zgodzić. Byłem na weselu u kuzynki, gdzie grali. Są świetni! Zdecydowanie ich polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byliśmy chyba na tym samym weselu:). Potwierdzam, że Nie Ma Mocnych są świetni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam na dwóch weselach ostatnio. na jednym grał Nie Ma Mocnych, a na drugim Music Band. Nie Ma Mocnych wypadli rewelaacyjnie, a zespół Music po prostu dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mnie jednak Music Band się bardziej podobał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie Ma Mocnych!! Przemawia za nimi to, że to nie zwykłe weselne grajki, a zespół wykwalifikowany muzycznie, a przy tym ze znakomitym poczuciem humoru, czym od razu gości sobie zjednali. Zespół spisał się doskonale u mojego brata na weselu od początku, po biesiadę , aż po koniec poprawin. WSPANIAŁY!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie FolkAndRoll najlepsi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oba zespoły widziałam i oba są fajne, ale Nie ma Mocnych jest taki bardziej weselny. Fajniej biesiady przeprowadzają i dla tego wskazuję Ci właśnie na nich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie jednak Nie Ma Mocnych. Zespół z bardzo dużym POWEREM! Na weselu dają z siebie wszystko, a nawet więcej. Ubawiłem się przy ich muzyce tak, że koszula była calutka mokra. Musiałem przebierać, a potem ta druga też była mokra, Skończyło się na przeziębieniu, ale impreza była najlepsza na jakiej byłem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dj też fajnie mieć na weselu. pomyślcie o tym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dj to może na jakieś mniejsze imprezy się nada. U mnie było duże wesele i potrzebny był zespół. U nas rok temu grał Nie Ma Mocnych i to był strzał w dziesiątkę. Bawili gości przez całe wesele na jednym poziomie. Wspaniała była biesiada przy stole i jeszcze do tego super pomysłowe oczepiny. Teraz będą grać u kuzyna na weselu, bo to już się stał nasz zespół rodzinny:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas też Nie Ma Mocnych. O Folck And Roll nawet nie słyszałem. Nie Ma Mocnych daje z siebie wszystko. Dosłownie wszystko na weselu. Bardzo dobrze grali i przez całe wesele uśmiech im nie schodził z twarzy, a to bardzo ważne, bo widać, że mają w sobie pogodę ducha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez się zgadzam z przedmówcą. Nie Ma Mocnych wyprzedza zdecydowanie Folk And Roll. Są The Best!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oba te zespoły widziałem i żaden nie przypadł mi do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie Nie Ma Mocnych, bo to zespół na każdą okazję! Grali na większości wesel w mojej rodzinie, a rodzinę mam dużą. Wszyscy byli zadowoleni i cieszyli się, że tak dobrze grali na weselach. Mnustwo ludzi tańczyło, bo zespół doskonale dopasowywał się rytmem pod gości. Wiedzieli kiedy zwolnić a kiedy przyspieszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie Ma Mocnych i to zdecydowanie! Petarda zespół. Ja akurat widziałam ich rok temu na weselu u brata, ale myślę, że nie spadli z poziomu, a u brata ich poziom przekraczał nasze oczekiwania! za dwa miesiace zagrają na weselu u kuzynki, bo jak zespół dobry, to się go poprostu zamiawia i tak też zrobiła moje kuzynka! Dzięki temu nie brała jakiegoś zespołu w ciemno. Pewni jesteśmy, że wesele się uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×