Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dociekliwa2014

IQFace opinie

Polecane posty

Gość Kamila Nowaczyk
Ja stosowałam IQface i jestem bardzo zadowolona z uzyskanego efektu. Tabletki brałam przez 3 miesiące i po tym czasie po trądziku nie było już sladu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha118
też brałam iqface i dla mnie okazały się zbawienne bo wcześniej nic mi nie pomagało na dłuższy czas, a te tabletki naprawdę pomogły mi się uporać z trądzikiem, teraz jeszcze tylko czeka mnie kuracja kwasami żeby pozbyć sie przebarwień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sułtanka909090
ja sobie robiłam kwas salicylowy ale sama, taka chciałam być super. ale nie przewidziałam, że moja skóra się po prostu totalnie poparzy i nie będzie jak u kosmetyczki tylko będzie koszmar. dwa tygodnie na zwolnieniu. od tamtej pory mam czerwone okolice ust i nosa, a minął już miesiąc. od tamtej pory jeśli oczyszczanie to tylko od wewnątrz - iqface właśnie zamierzam wypróbować, z tego co piszecie to się nadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha118
o matko aż tak się to u ciebie skończyło? masakra, współczuję.. dlatego ja zamierzam wybrać się jednak do kosmetyczki bo z moim szczęściem to skończyłoby się gorzej pewnie niż u ciebie... :/ szkoda że iqface nie likwidują przebarwień :P no ale tak łatwo to nie ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm, moim zdaniem likwidują no ale jakby nie było jest to działanie długofalowe i może po prostu tak działa czas, że lekko się rozjaśniają i bez ich pomocy, a że dzięki nim nie powstają nowe wypryski to może stąd takie wrażenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szUmwOdy
mi się tam najbardziej podoba, że zapobiegają też tym wolnim rodnikom, killer dla młodej cery przeciez! a ja mam prawie trzydziestke, durne pryszcze a młodość odeszła w niepamięć co po skórze widać. jak na rękach nic zdziałać przeciez nie mogę, więc takie iqface owszem będzie działać na twarz ale przecież na dłonie też, szyję....to jest mega!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCelinka
Zgadzam się co do IQface, ja stosowałam i po3 miesiacach nie mam ani jednego pryszcza...po prostu pozbyłam się trądziku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misieńka
należę jednak do niedowiarków, jak cos jest za bardzo chwalone to wydaje mi się podejrzane, ale jestem też naiwna :D i kupiłam te piguły i o dziwo, ku mojemu wielkiemu zdumieniu.. podziałały lepiej niż kosmetyczka, ale głupia! dałam sie namówić tylko na jedno opakowanie, i teraz mam przerwę w kuracji bo kasa na konto dopiero 10tego wpłynie, będzie to miało jakieś znaczenie? Nie biorę tabl od 3-4 dni. Orientujecie się może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szumiłło
no niby powinno się zachować ciągłość ale moim zdaniem to nie antykoncepcja żeby miało jakieś mega poważne skutki - po prostu może w tych dniach nie obciążaj cery jakąś chemią spożywczą (słodycze typu żelki) i wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misieńka
kurcze, mam nadzieje, ze nie bedzie to jakos szczegolnie rzutowalo, bo szkoda byloby mi zaprzepascic to, co juz przygaslo albo to co zniknelo i mam nadzieje, ze nie wroci wiecej ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelka12
Oj żebyś nie musiała wszystkiego od początku zaczynać, bo masz dośc długą przerwę i wszystko, co się tam odbudowało może się zawalić. Ale sytuacja wymaga, że musissz poczekac, to musisz nie ma wyjścia :D Trzymam kciuki, żeby było okej! :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia 919
Cześć, trochę się wtrącę w temat ;) mój brat się pyta czy może tez je używać. Oczywiście go spławiłam ale matka mnie napadła żeby się dowiedzieć więc pytam, zna ktoś chłopa który to używał?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zembatka9137
ja nie znam ale wydaje mi się, że z takim składem to i chomikowi by nie zaszkodziły więc facetom tymbardziej ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosowałam te tabletki i po dwóch miesiącach cera na twarzy wyglądała rewelacyjnie.Żadnych nowych wyprysków ,blizny o wiele bledsze.Dla mnie te tabletki to wybawienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trudna21_21
jak bardzo żałosnym trzeba być, żeby wstawiać takie posty? eh, nie ma co się przejmować tylko polecać, żeby ktoś się zajął swoim życiem zamiast utrudniać innym. ja tam się cieszę, że jesteście - dowiedziałam się wiele info których nie wiedziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcleina
z przebarwieniami też dają radę? :P liczę przede wszystkim że pozbędę się trądziku ale miło by było zawalczyć też z przebarwieniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowoosioołek
Choć to raczej długofalowe działanie, nie wiem czy przy jednym opakowaniu dałoby radę na przebarwienia, u mnie nie dało. Ale nawet po trzech jak pomoże tak jak mi to i tak szybciej niż jakimś kremikiem, który nie bardzo działa nawet po pół roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcleina
myślałam jeszcze o jakiejś specjalistycznej kuracji u kosmetyczki. podobno to najskuteczniejsze rozwiązanie :/ no ale będę brała iqface więc tak czy siak okaże się czy pomogą też na blizny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha118
u mnie przez okres brania iqface trochę te blizny i pozostałości po poprzednich wysypach trochę przygasły ale nie były to jakieś spektakularne efekty. jeśli masz faktycznie z tym bardzo duży problem to idź do dermatologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcleina
to nie jest aż tak duży problem tylko to chyba takie kobiece zboczenie że wyolbrzymiamy... :D na razie po 4 tygodniach brania iqface mogę powiedzieć że nie mam nowych niespodzianek na twarzy i na plecach mocno się ograniczyły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no uwielbiam tą panią/tego pana która/który tak zaciekle kopiuje i wkleja to wszędzie gdzie dyskusja nie jest po jej/jego myśli :) dziewczyny, nie przejmujcie się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcleina
po stokroć zabawne, naprawdę.. :) wątek to opinie o iqface więc o tym się tutaj pisze, żadna rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka556
A tu żadna administracja na forum nie działa, bo pan/pani używa słów powszechnie uważanych za wulgarne, a forum to takie trochę miejsce publiczne ;) Co do iqface, efekt na początku nie był wow, ale nie spodziewałam się ich, bo moja twarz to był jeden wielki pryszcz. Także po 3 opakowaniach, zostało jeszcze dużo niespodzianek w strefie T, które powoli zaczynają blaknąć. Myślę, że odczekam teraz jakiś czas i wznowie kurację. Po innych środkach, nie było na twarzy żadnego ruchu, więc tylko w iqface jest nadzieja :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz już mogę powiedzieć że nie ma nic lepszego jeżeli chodzi o leczenie trądziku niż tabletki IQFACE.Nie mogę uwierzyć że po tak krótkim czasie stosowania moja skóra wygląda tak dobrze.Pięć lat bezowocnej walki różnymi preparatami a z tymi tabletkami wystarczyły niecałe trzy miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość letniawoda
ej, weźcie zgłaszajcie tą desperatkę z problemami psychicznymi, im nas więcej to poklika tym lepiej. ja biorę iqface od tygodnia i chciałabym móc gdzie się podzielić spostrzeżeniami i tym, że np jeszcze nie widzę efektów i zaczynam się troszkę martwić. nie potrzebuję tu takich debilów z umiejętnościami kopiuj/wklej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nitta00
zgłosiłam już któryś raz bo czytać się tego nie da!! naprawdę mało ambitne jest ładowanie wszędzie tego samego komentarza!! debilizm!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćs
hej nie stac mnie na wiecej niz jedno opakowanie czy jest sens tyle zamawiac? czy odpuscic calkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nitta00
myślę że jedno opakowanie może ci wystarczyć no ale zależy oczywiście jak bardzo masz nasilony trądzik i jak to wszystko u ciebie wygląda.. kwestia indywidualna.. mi pomogły dopiero 2 opakowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goobo
spokojnie kup tyle na ile cię stać :) może już jedno opakowanie ci pomoże więc koniecznie spróbuj bo inaczej to się nie dowiesz niestety!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milona
tak sobie przeleciałam wątek i ... ojej ile jadu i nienawiści w ludziach siedzi, ja osobiście nigdy nie miałam problemów z trądzikiem, czy cerą w ogóle, ale mam kilka koleżanek które walczą z tym od jakiegoś czasu, zwłaszcza jedną, która wyglądała już prawie jak jedna wielka skorupa na twarzy i sama sie bała tego dotykać i te tabletki jej bardzo pomogły. nie wyleczyły całości - brała 3 miesiace, ale bardzo mocno podleczyły buzię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×