Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MirosławaZelt

Azbest

Polecane posty

Gość MirosławaZelt

Witam. Potrzebuję dość nietypowej dla kobiet pomocy, a mianowicie, w usunięciu azbestu z mojego dachu. Mieszlkam w okolicach Łodzi. Czy znacie może jakiś fachowców, którzy się tym zajmuyją. Słyszałam tylkoo tych , bo moja znajoma ich polecała http://tartakprzewozny.eu/?page_id=17/ Czy ktokolwiek z Was o nich słyszał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym mógł ci ściągnąć azbest. Jak dasz nocleg. Mam 20lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarcie zebro
Idzie dwoch policjantow. Nagle jeden znalazl lusterko, patrzy i mowi : - O! moje zdjecie! Drugi bierze i mowi: - No cos ty, to moje zdjecie! Poklocili się i poszli na komende. Tam trafili na komendanta, ktory postanowil autorytatywnie rozstrzygnac spor. Spoglada i mowi : - No co wy, chlopcy, swego komendanta nie poznajecie? *teraz rozszerzenie* - A w ogole, to po cholere wam moje zdjecie, co? I zabral lusterko do kieszeni. Po powrocie do domu przebral spodnie. Pozniej corka go pyta : - Tato, mozesz mi dac troche pieniedzy? Komendant : - A wez sobie ode mnie z kieszeni. Corka poszla, i znalazla w kieszeni lusterko, i wola do matki : - Mamoooo! widzialas, tato nosi w kieszeni zdjecie jakiejs laski! Matka przybiegla, patrzy i mowi do corki : - Cos ty, to jakas stara rura!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SandraSalamandra
Całkiem dobry dowcip :) A mówiąc serio, lepiej czym predzej zdejmij ten azbest. Nie ważne, jaka firma, byleby to zrobili szybko i nie zostawili po sobie śmieci. Zapytaj też, w jaki sposób utylizują odpady potem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ostatnio meczylam sie z tym i po prostu juz mam taka ulge, korzystalam z pomocy tej firmy www.tartakprzewozny.eu i na szczescie juz po wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten azbest na dachu to pół biedy , jak zaczniesz go zdejmować to dopiero zapylisz i narazisz siebie i innych na haczykowanie płuc. Leżący i nieruszany azbest nie taki groźny jak go maluja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w moim gospodarstwie azbest zdjęli i zutylizowała firma http://korab.pl Szybko sobie poradzili z demontażem. Przede wszystkim zrobili to profesjonalnie z zachowaniem wszystkich procedur bezpieczeństwa. Możesz im zaufać. Pomogą ci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa Mak
Niby jak leży to nie pyli, ale jak się uszkodzi, to może zacząć… Dlatego lepiej bezpiecznie usunąć niż czekać aż zacznie pylić i szkodzić mojej rodzinie. Mąż zatrudnił jakąś ekipę, chyba Eco-pol się nazywali i usunęli nam azbest z domu. Okazało się, że oprócz dachu, to w starej komórce były też te płyty… aż strach jakby dzieci miały się tam bawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas firma www.azbestdelta.pl dokonała wymiany eternitowych dachów w całej wsi. Już nie musimy się martwić azbestem. Praca wykonana solidnie i sprawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×