Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość selig

Zmarszczki pod oczami pojawiające się z nikąd

Polecane posty

Gość selig

Na wstępie zaznaczę - mam 20 lat, nie palę, nie piję. Mam problem ze zmarszczkami pod oczami, jest dość dziwny. Zaczęło się ok. 2 lata temu. Z dnia na dzień zrobiły mi się 3 wyraźne linijki pod oczami, a zawsze miałam jedną i to bardzo delikatną, takie jak nawet dzieci mają. Zaczęłam bardzo panikować, pamiętam, że kupiłam jakiś krem nawilżający w aptece i smarowałam te zmarszczki, i po jakimś czasie jak przestałam już na nie zwracać uwagę to zniknęły same. W tym tygodniu kupiłam sobie krem przeciwzmarszczkowy Ziai, profilaktycznie żeby zapobiegać zmarszczkom, ale głównie po to żeby nawilżyć skórę na policzkach bo mam wysuszoną od wysuszających maści na trądzik. Ze 3 razy w tym czasie nałożyłam tego kremu pod oczy. Dzisiaj poszłam spać koło godziny 12, obudziłam się o 15.30, przejrzałam się w lustrze, i szok - w ciągu tych 3 godzin zrobiły mi się takie same zmarchy jak miałam 2 lata temu! 2 mocno wyraźne linijki pod oczami i jedna delikatnie zaznaczona najniżej. Wydaje mi się, że mój przypadek jest bardzo dziwny, no bo jak mogą się zrobić takie wyraźne zmarszczki w 3 godziny? :/ nie stosuję nic wysuszającego pod oczy, czasem nakladałam olej, ale raczej nie dawało mi to pozytywnych ani negatywnych efektów. Czego winą mogą być takie nawracające i okresowo się pojawiające zmarszczki? Walczyć jakoś z tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość selig
proszę o pomoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo mi przykro ale nie wiem
co ci poradzić, czego to może być efektem. może poszukaj jakiejś dobrej kosmetyczki - popytaj, koleżanki polecą - idź do niej i może ona coś wyjaśni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
śpij na plecach, nie mruż oczu, noś okulary słoneczne, nie smiej sie za czesto a zmarszczek nie powinnas miec. I nie uzywaj kremow przeciwzmarszczkowych, bo wlasnie od nich robią się zmarszczki, to jest wszystko celowe dzialanie, zawarta chemia w tych kremach przyspiesza starzenie sie skory, robią sie zmarszczki, kobiety kupują wiec kolejne silniejsze kremy i biznes sie kręci. Nie wierz w te kremy ;) zwykla nivea czy ziaja wystarczy. I nie maluj oczu za czesto, tylko na specjalne okazje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz powiedziec ze ziaja i nivea nie robia zupelnie nic? To po co je uzywac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wysypiasz się? Właśnie używaj kremów przeciwzmarszkowych, ja mam 24 lata, używam i dają mi 21 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pielęgnacja skóry w około oczu to istotna sprawa, w końcu to oczy są zwierciadłem duszy. Warto, więc zadbać o dobry wygląd skóry w tej okolicy. Ja pod oczy stosuję krem vichy idealia. Usuwa oznaki zmęczenia, rozjaśnia i wygładza skórę wokół oczy, spojrzenie staje się bardziej wyraziste. Zawsze stawiam na kosmetyki, potwierdzone wieloletnimi badaniami, unikatowym składem i patentami. W tym kremie jest aż 11 patentów, to chyba mówi samo za siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gawen, a ja mam skórę wrażliwą. Czy dla mnie również Idealia będzie odpowiedni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idz do salonu kosmetycznego gdzie robią zabiegi z okarami masującymi Eye Expert Thalgo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adriatka tak jak najbardziej. Cała seria Vichy Idealia jest przeznaczona dla skóry suchej, wrażliwej. są hipoalergiczne, bez parabenu z zawartością wody termalnej z Vichy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gawen dzięki za odpowiedź. Jeśli mogę to chciałam podpytać jak oceniasz poziom redukcji cieni pod oczami i rozjaśnienia skóry? Żyję dość intensywnie i często zdarza mi się niedosypiać, a zależy mi na dobrym (zdrowym) wyglądzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z Twojej wypowiedzi ewidentnie wynika, że zmarszczki powstają na skutek przygniecenia skóry w trakcie snu. Mam podobnie i jest to spory problem, gdyż w trakcie snu nie mamy możliwości kontrolowania ułożenia naszej twarzy. Proponowałabym zakup płatków kolagenowych - dostaniesz je w Rosmannie, Naturze, czy aptekach. Stosuj je raz w tygodniu, po 30 minut. Pomogą nieco "rozprasować" skórę pod oczami. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gawen dopytuję o ten produkt, bo zamierzam go kupić. Miałam kilka kremów od Vichy i były na pradę ok. Zastanawiam się jak jest z wydajnością Idealia? Dwa tygodnie to już chyba wystarczający czas, by móc coś o tym powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adriatka kremu jest 15ml, ale przez taki sprytny system do aplikacji nakładasz go tyle ile potrzeba i przez to jest naprawdę wydajny. Do tego ma lekką konsystencję. Stosuję go codziennie i wygląda jakby jeszcze spokojnie była go połowa. Ja powiem Ci szczerze, że też jeszcze nie zawiodłam się na kosmetykach z Vichy. Gościu próbowałam płatki kolagenowe, po za tym, że fajne jest uczucie jak je ma się pod oczami to jakoś wielkiego wow po nich nie było, lepszy efekt naciągnięcia miałam już po zwykłym ogórku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Vichy uczulaja i ma same silikony w składzie Nie polecam przerwklamowanych drogich kremów Polecam za to nauczyć sie czytania składów kosmetyków a wtedy nauczycie sie które kosmetyki zawierają wartościowe składniki a które jedynie odbijające drobinki i wygładzający optycznie silikony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gawen - dzięki za informacje. Gościu, jest wiele kosmetyków i wiele rodzajów skór. Każdy z nas ma inną i na każdego co innego lepiej działa. Mnie akurat kosmetyki Vichy nie uczuliły. Ale w związku z tym, że mam wrażliwą skórę to zanim coś kupię nawet znanej mi marki wolę podpytać osób doświadczonych jak dany kosmetyk się sprawdza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
adriatka dziś No ale silikony i chemia nie działa dobrze na zadny rodzaj skóry,moze to byc tylko chwilowe złudzenie ze niby działa,ale pogorszenie i tak przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 38 lat , do 34 wyglądałam tak samo jak np przy 26 i w jednym czasie jak skończyłam 34 posypała się twarz tak jakby z dnia na dzień , mocno i nieładnie , luzna skóra i stanęło jest tak samo , podejrzewam że teraz posypie się jeszcze bardziej po 40 tce , chodzi o lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka chyba jest troszkę "niedorobiona" skoro nie potrafiła skojarzyć, że skóra się gniecie od wciskania w poduszkę i trochę, to trwa zanim się rozprostuje po wstaniu z łóżka- oczywiście im człowiek starszy tym dłużej, to trwa. No i niestety są też skutki długofalowe- ja np w wieku 35 lat- pod prawym okiem zero zmarszczek, a pod lewym są!!- skutki spania na lewym boku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś No własnie i tu Jan pokrywka bardzo dobrze wyjasnia dlaczego przychodzi moment ze komórki masowy wymieraja i stanowia przyczyne ze jest ich za mało aby tak dobrze wypełniały skóre i cały organizm,mozna temu zapobiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Versa
Idź do lekarza, a nie szukaj pomocy na forum, bo tu co drugi pisze dla żartu. Poza tym kup porządny krem, który polecają specjaliści. Wiem, że kiedyś reklamowano krem na zmarszczki ze sklepu http://www.spa-medica.eu trochę kosztował, ale był skuteczny. Nie pamiętam nazwy, coś na "a".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Versa dziś A do lekarza po co????lekarze tez sie starzeja bo nie znaja tego co narazie jest tylko znane nielicznym i zaden zwykły krem tu nie pomoze szkoda kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Versa dziś Ale jak nie sprawdzisz kto pisze dla zartu a kto bardzo powaznie to nigdy nie osiejesz ziana od plew i umrzesz w nieswiadomosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wampirka_82
bo trzeba być wampirem i wtedy sie jest pięknym :) jeden piłkarz już pokazał prawie kim jest :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wampir jest piękny???Obrzydliwy jest wampir :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wampirka_82
ale wiecznie młody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie tam wiecznie młody,to mit...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochany_kochanek
dziewczyny należy się pogodzić z tym, że żyjąc poprostu sie starzejemy, a czas sie nie cofa, każdy organizm jest zaprogramowany na określony czas i w pewnym momencie zaczyna się psuć. Oczywiście jedni mają lepsze geny drudzy gorsze, jeszcze inni zdrowo sie odżywiają inni żrą w mcdonaldsie, jedni lubią sie opalać na słońcu inni uciekają od niego, ale generalnie poza tymi trzema głównym powodami i tak każdy z nas prędzej czy później zaczyna sie starzeć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy mamy najlepsze geny jakie tylko sa mozliwe,mozemy tez wpływac na nasze geny,a starzenie mozna zdecydowanie opoznic,tak na 200-300l,przynajmniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochany_kochanek
pierniczysz głupoty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×