Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość laura141998

dieta, dieta, dieta, dieta !

Polecane posty

Gość laura141998

Hej wszystkim. Chciałabym, aby każda z Was, która chce dobrze wyglądać w lato, bo niedługo nadejdzie, towarzyszyła mi w drodze do wymarzonego ciała. Mam 16 lat i zaczynam dietę. Stosowałam ich miliony. Schudłam, przyznaję, ale znów zaczęłam dużo jeść. Teraz czas na zmiany. Pod koniec kwietnia mam testy, więc muszę zrezygnować z zapisu na siłownię czy jakichkolwiek ćwiczeń, ale po testach lecę na siłownię i się zapisuję. Do tego zumba w domu i Turbo z Chodakowską, bo już nie raz ćwiczyłam i zakochałam się w nim :) Ale najgorsze to dieta, dlatego od jutra (7, mówią, że to szczęśliwa cyfra, oby) codziennie będę trzymała się diety i zapisywała wszystko co zjadłam właśnie tutaj. Kto ze mną, zapraszam :) Musimy się wspierać. Miłego niedzielnego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz cos wiecej jaka masz wage wzrost i jaka diete chcesz stosowac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dieta dietą ale zdrowe odżywianie powinno byc cały czas tak na prawdę. I ja staram się trzymać czystą michę, piję dodatkowo soki Nuja - czasem zastępuję sobie nimi posiłki. I jest na prawdę dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co z cateringami dietetycznymi? Czy macie w tym zakresie może jakieś doświadczenia? Ja się w tym momencie zastanawiam, czy na przykład oferta https://cateromarket.pl/ będzie w tym temacie ok... Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pikka

A może dieta sokowa? Bardzo dobrze mi smakują soki kupione w sportfoodsoki.pl – maja spory wybór fajnych smaków, zdrowych soków. W sam raz by rozpocząć walkę z kilogramami przed wakacjami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezza

ja zrobiłam sobie detox sokowy i na prawdę bardzo smaczne są soki Nuja - mają dobry skład i są smaczne! bardzo fajne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie polecam

Brałam forever slim i zamiast pomóc schudnąc to po nim przytyłam dwa razy tyle, nie polecam! A ponadto bolał mnie strasznie żołądek. Jedynie mój portfel był chudszy, bo foreverslim jest drogi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taftka88

A ja tam jestem za dietą sokową sokami sportfoodsoki 😉 Świeżo wyciskane soki, miałam pakiet jedniodniowy jak narazie ale bardzo fajnie przyspiesza metabolizm 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dieta na metabolizm to całkiem świetna sprawa, ale ja mam zbyt dobry, więc żeby nie spaść z masy mięśniowej to muszę trzymać niezły rygor. No ale niestety nie wychodzi mi to ostatnio, gdyż pracuję na dwa etaty i nie mam czasu na przygotowywanie posiłków. Zainteresował mnie ostatnio temat cateringów dietetycznych i szukam firm,  z którymi mógłbym współpracować w tym zakresie. Co możecie mi powiedzieć o diecie pudełkowej dreamslim ? Czy ktoś z was współpracował z tą firmą? Jeśli tak to byłbym wdzięczny za to informacje dotyczące jakości ich diety. Możecie również przesłać inne firmy, które zajmują się cateringiem dietetycznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Najlepiej zgłosić się do dietetyka. każdy z nas jest inny, nam może pomóc dana dieta, a innej osobie wręcz przeciwnie. Mi udało się się zrzucić 15 kg, pomogła mi w tym lecznica DEMETER w Warszawie. Miałam dobrze zbilansowaną dietę, zapewniająca organizmowi wszystkie witaminy. Chudłam 3 kg miesięcznie. Teraz czuje się znakomicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena

To prawdz dieta musi być skuteczna ale i dobrana dobrze, ja np. nie lubię ryb i za "chiny ludowe ich nie zjem", nie lubię też brokułów ani sojopodobnych wynalazków!!! Jak odchudzałam się z fit2be.pl to mojemu trenerowi o tym powiedziałam i bez problemu miałam swoje wszystkie preferencje uwzględnione w diecie. :)) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej jest po prostu udać się do doradcy żywieniowego i tam zasięgnąć porady odnośnie do żywienia no i ogólnie sposobu żywienia dla danego organizmu. Każdy z nas jest inny w związku z czym wymagania są też różne. No i jeszcze przy okazji dochodzi do tego aktywność fizyczna, wiele ogólnie czynników się na to składa. Ja poszłam po doradztwo a obecnie korzystam z cateringu dietetycznego https://diet4u.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no tak, alee można także zainstalować w telefonie kalkulator i liczyć kcal. poza tym duuuzo ruchu. ja wlasnie staram się jak najwięcej ruszać, liczę kcal ...owszem czasem łapie mnie głód ale wtedy pod ręką mam sok jakiś zdrowy, np sportofood. i mnie to syci i nie muszę wlasnie się męczyć z głodem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz 16 lat i zaczynasz kolejną dietę, to chyba najwyższy czas iść do dietetyka. A najlepiej psychodietetyka, dzięki któremu nie będziesz na diecie już do końca życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może warto liczyć kcal, więcej ruchu wprowadzić.....ja także kontroluję posiłki i dzięki temu że wlasnie wprowadziłam także soki nuja do diety i dzięki nim nie chodzę w ogole glodna. I tak wlasnie powoli ale zrzucam nadmierne kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam ograniczyć spożycie mięsa i innych produktów odzwierzęcych, bo mają poza białkiem też sporą ilość tłuszczy. Jak ktoś chce schudnąć to moim zdaniem warto jeść więcej roślin. (nie mówię o przejściu na dietę wegetariańską czy wegańską)  🙂

Gdyby ktoś był ciekawy i zastanawiał się: "właściwie, to czym można zastąpić mięso?" to w Internecie jest masa artykułów o tym (przykładowo https://getfit.waw.pl/jak-zastapic-mieso-w-diecie/). Ewentualnie można wesprzeć się dietą pudełkową, ktoś o tym już wspominał wyżej 😉  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, Napsaurok napisał:

Winsor pilates 

Napisz coś więcej, proszę. Jest różnica pomiędzy winsor pilates a pilates? polecasz jakieś trenerki w sieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam okna żywieniowe REWELKA! w rok 10kilo ale to nie jest dieta na jakiś czas żeby schudnąć, to jest już sposób na życie, wyeliminowałam śniadania, można wyeliminować kolację, ja akurat muszę wieczorem porządnie zjeść a waga leci 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×