Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

wyjazd do Holandii przez agencje pracy tymczasowej

Polecane posty

Gość gość
W NL są bardzo dobre zarobki i jest łatwo o pracę. Koszty życia niezbyt wysokie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ambasada Holandii w Warszawie
Różnice w zarobkach w Holandii zależą głównie od wieku pracownika i branży, w której pracuje. Na takich samych stanowiskach wynagrodzenia są podobne. W tabeli znajdującej się na stronie prowadzonej przez Ambasadę Holandii w Warszawie przedstawiono orientacyjne zarobki w niektórych zawodach: http://wholandii.pl/praca-w-holandii/wynagrodzenie/rednie-wynagrodzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IzaWawa
a ile wynosi minimalne wynagrodzenie w Holandii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ambasada Holandii w Warszawie
@IzaWawa, Wysokość wynagrodzenia minimalnego zależy od Twojego przedziału wiekowego i określana jest dwa razy do roku – w styczniu i lipcu. Na stronie prowadzonej przez Ambasadę Holandii w Warszawie znajdziesz aktualne stawki minimalne brutto dot. 40-godzinnego tygodnia pracy (od 1 lipca 2017): http://wholandii.pl/praca-w-holandii/wynagrodzenie/wynagrodzenie-minimalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IzaWawa
to co zobic jeśli pracodawca oferuje mniej i nie przestrzega obowiazku minimalnego wynagrodzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ambasada Holandii w Warszawie
Zarówno SNCU, jak i inspekcja pracy mogą skontrolować nieuczciwego pracodawcę i pomóc w odzyskaniu należnego wynagrodzenia. Pamiętaj jednak, że skargi grupowe rozpatrywane są priorytetowo. Jeżeli Ty i Twoi współpracownicy macie ten sam problem – zgłoście sprawę wspólnie! Więcej na ten temat możesz poczytać tutaj (w zakładce "Gdzie mogę uzyskać pomoc?"): http://wholandii.pl/praca-w-holandii/wynagrodzenie/wynagrodzenie-minimalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IzaWawa
Dziękuję za pomoc. Nadgodziny też mają taką stałą stawkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ambasada Holandii w Warszawie
Wysokość wynagrodzenia za dodatkowe godziny pracy może być różna w zależności od zakładu pracy. Maksymalny czas pracy oraz stawki, np. za pracę w weekendy określa CAO, ale nie możesz pracować więcej niż 60 godzin tygodniowo: http://wholandii.pl/praca-w-holandii/wynagrodzenie/nadgodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o zwrot podatku za pracę w Holandii i świadczenia rodzinne, to znam dwie firmy, które się tym zajmują. Obie pomagały mi w tych sprawach, więc z doświadczenia wiem, że znają się na temacie. Są to www.euro-punkt.pl i www.ecpodatkowe.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lechux34
najkonkretniejsza agencja pracy z jaka mialem doczynienia to Eurokadra i zdania nie zmienie - konkretnie i sprawnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od kilku lat jeżdżę do Holandii do pracy sezonowej i jestem bardzo zadowolona. Uważam, że fajny kraj i można sobie w nim zarobić. Jeźdzę busami http://busypolska-holandia.pl/ bo tak jest taniej i wygodniej, no i z roku na rok historia się powtarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ranstad. Wypłata jest co tydzien ale pierwsza po 2gim tygodniu. 200 e wystarczy. Agencje pracy są dobre do czasu... żeby złapać kase. Jak masz kase i znasz Angielski szukaj pracy bez agencji. Tylko musisz miec kase na mieszkanie. Depozyt wynosi 2 miesiące wieć to nie jest niski koszt na Polską kieszeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę ze tych pozytywnych opinii o Eurokadrze jest wiecej, ale i sa one wg mnie bardziej wiarygodne, bo opisuja konkretny. Nie pozostaje nic innego w takim razie jak spróbować swoich sił i ruszyć do pracy. Jak myślicie dla gościa po licencjacie logistyki coś się znajdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Teraz dostałem ofertę i niedługo mam szkolenie. Zastanawiam się co z tego będzie - w sensie czy będzie ok czy nie, bo mimo że kumple nie narzekają to nie wiem czego się spodziewać. Ktoś coś wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mój facet był z Otto i był zadowolony 😉 kasa się zgadzała, ogarnęli mu mieszkanie i miał transport do roboty i z niej. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również polecę od siebie Otto, byłam z nimi na jeden sezon, bo potrzebowałam szybko dorobić i się sprawdzili 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×