Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość KarolinaSawanna

Dom dla starszej osoby w Warszawie lub okolicach

Polecane posty

Gość KarolinaSawanna

bardzo wstyd mi pisać o tym, ale jestem zmuszona oddać dziadka do domu seniora. Mam 20-metrowe mieszkanie i 2 dzieci. Nie jestem w stanie się opiekować. Wiem, tłumaczę sie, ale proszę, pomóżcie. Potrzebyję domu opieki w Warszawie, albo okolicach. Szukałam w necie, pytałam znajomych. Oststnia poleciła mi (www.prywatnydomopieki.eu), podobno dobre warunki. Proszę o momoc, czy ktoś wie może coś o tym domu,al bo polece inmny????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchaj, nie ma się czego wstydzić. Osoby z demencją wymagają opieki non stop, więc lepiej żeby ktos z nimi był cały czas. Tyle się słyszy o zaginięciach, że ktoś wyszedł z domu i nie mógł trafić. Jestem z Tobą :) Ten dom wygląda sympatycznie, tak... domowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja babcia jest w www.domopiekinestor.pl i bardzo sobie chwali.. to pod warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Różnym osobom odpowiadają różne domy seniora, moja babcia była w 3 zanim w końcu któryś się jej spodobał (teraz mieszka tu http://www.pielegniarski-dom-opieki.pl). Nie oto chodzi przecież żeby babcie do czegoś zmuszać, jak mówi nie, to nie w końcu jest dorosła, choć może już troszkę dziecinna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już nie byliśmy w stanie codziennie odwiedzać mamy więc wspólnie podjęliśmy decyzję żeby zamieszkała w domu Nestor koło Warszawy i ostatecznie na lepsze wszystkim to wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalotka654
Może tutaj: http://domseniora24.pl/ . Warto przejrzeć więcej ofert i dobrze się zastanowić, czasem nawet zapytać osobę starszą, która ma mieszkać tam. Chodzi o to, aby dobrze się czuła w danym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie, bardzo długo zastanawiałam się czy dobrze postępuje umieszczając bliską sobie osobę w Domu Opieki.Bardzo długo zwlekałam z tą decyzją odpowiedniego domu szukałam pare miesięcy radziłam się bliskich mi osób aż w końcu znalazłam idealny dom dla mojego dziadka. Jestem bardzo zadowolona ze swoje decyzji o wybraniu akurat tego Domu Opieki i wydaje mi się że jest to idealne miejsce w którym bardzo dobrze czuje się również mój dziadek. Zawsze gdy go odwiedzam jest czysto ubrany i bardzo zadbany, bardzo chwali sobie panie opiekunki jak również pielęgniarki które wkładają całe serce w opiekę nad swoimi podopiecznymi starają się aby niczego im nie brakowało. Dziadek nie jest zostawiony sam sobie, organizowane są różnego rodzaju zajęcia w których z moich obserwacji starsze osoby biorą bardzo chętnie udział. Z czystym sumieniem mogę polecić ten dom: SENIOR MED Sp. z o.o. Sp.K. Ul. Chabrowa 10 05-462 Wiązowna http://www.seniormed.waw.pl/ biuro@seniormed.waw.pl 512-208-709 532-566-991 Z całego serca polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W bliskiej okolicy Łomianek znajomi polecili prywatny dom opieki "Sielanka" http://dom-opieki-sielanka.pl/ i dla osób wymagających jest to idealne miejsce. Nowoczesny budynek i dobra opieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Wiązownej (około 20 km od Warszawy) jest też dom opieki Geravita: http://www.domopiekigeravita.pl/ - znajoma polecała mi też to miejsce. Na pewno sama decyzja jest trudna, ale zamieszkanie w domu opieki ma wiele plusów, przede wszystkim profesjonalną opiekę lekarską i rehabilitacyjną na co dzień, a dodatkowo też nie można zapominać o towarzystwie innych seniorów i zapełnianiu wolnego czasu różnymi aktywnościami. Myślę, że podejście w Polsce się zmienia i sami seniorzy często chcą w takich miejscach zamieszkać na starość, bo dla nich samych jest to najlepsze wyjście/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judyta332
W wyżej wspomnianej wiązownej jest też inne miejsce pracy - Drukarnia Ellert - poszukują tam do pracy na kilka stanowisk, może tam warto zajrzeć i przynajmniej poznać warunki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak tak sobie chwalicie to chwalebne przyzwyczajajcie się was też to czeka i nie koniecznie demencja no cóż pozostaje wam życzyć trzeźwego umysłu do końca waszych dni i niezmiernie długiego życia w takim domu np ze 30 lat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo ja zamiast marnotrawić czas na takiej ebanej kafe to się dokształcam na tyle skutecznie żeby w mojej rodzinie nikt na demencję nie chorował już nie jednego z podobnych kłopotów się wyciągnęło no chyba że ktoś uparcie nie chce i na własne życzenie pcha się w kłopoty bo i takich nie brakuje. okazuje się że jak się chce to można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no co buraki nie mają pomysła a może lepsza eutanazja może znajdzie się ktoś kto ją określi wyższą formą konieczności nad poebaną rzeczywistością no dalej co jak co qrewskich pomysłów wam nigdy nie brakuje i pokrzywionych idei na ich obronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A moja Babcia jest w domu Opoka w Wilanowie - jest czysto, posiłki domowe, opiekunowie mili. A babcia świadoma i zadowolona z ostatnich dwóch lat życia. Personel się zmienia, ale Lekarz jest ten sam, pielęgniarka przychodzi ta sama, terapeuci też - z mojego punktu widzenia polecałabym ten dom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×