Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rozczochrana546

Klimatyczna restauracja z dobrym jedzeniem Warszawa

Polecane posty

Gość krystyna77
Też polecam Dom Kresowy!Gdy jestem w okolicach Warszawy jadam tylko u nich!Pyszne mają jedzonko i przemiłą obsługę;) Lubię do nich wracać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaryśkaKozakiewicz
Jak to się mówi "w życiu trzeba spróbować wszystkiego" więc jeśli miałbyś ochotę spróbować sushi to polecam Ci wybrać się do Nanaki Sushi!Super klimatyczne miejsce gdzie serwują bardzo smaczne sushi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marianooo
Moja ulubioną restauracją jest Dom Kresowy!Super smaczne jedzonko mają!Na zamówienie nie trzeba długo czekać,obsługa miła a do tego fajny klimat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ErykMeryk
Też bardzo lubię jadać w Domu Kresowym!Dość często jeżdzę do nich z dziewczyną!Fajne menu lunchowe teraz mają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zestaw lunchowy sushi opłaca się w Tokyo Sushi, Galeria Mokotów. Ilościowo, jakościowo i cenowo wszystko się zgadza. Dla mnie to najlepsza alternatywa dla pizzy na imprezę. Dobre sushi jednak rzadko spotykana sprawa, dlatego zostawiam namiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem wielką fanką ryb i jakiś czas temu odkryłam taką restaurację - Funky Fish. Bardzo klimatyczne miejsce, z dobrym jedzeniem no i ceny też są spoko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja osobiście bardzo lubię restaurację Czyli Żurawia 45. Miejsce jest klimatyczne, panuje tam bardzo pozytywna atmosfera, jedzenie jest przepyszne, mają głównie włoską kuchnię. Zamówienie składa się na dotykowych stolikach, więc nie trzeba czekać na kelnera - świetna sprawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diegos
Ja polecam wybrać się tutaj - http://www.szkutnia.waw.pl/. Jest to włoska restauracja z bardzo dobrym jedzeniem w przystępnych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JadwigazDrzew
Jest w Warszawie restauracja która nazywa się Pańska 85i podaje takie dania jak kurczak gongbao albo tofu mapo. Warto tam wstąpić i sobie spróbować tych specjałów po potrafią mieć bardzo oryginalne i niespotykane smakiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałaś okazję być w http://vivandier.pl? Serwują tam bardzo dobre dania kuchni polskiej i wegańskie. Gdy przyjeżdżają do mnie znajomi z innego miasta i chce ich zabrać gdzieś gdzie będą mogli pysznie zjeść, to zabieram ich właśnie tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bistro Wiejska!! Świetnie tam mają :D Ja jestem wielką fanką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od roku chodzimy z ziomkami do Tokyo Sushi. Nie jest to może miejsce na dłuższe spotkanie, ale raczej na krótki lunch, jednak naprawdę mi smakuje. Menu testowałem od początku prawie przez rok. Do łososia przede wszystkim wracam we wszystkich postaciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolusia9809
klimatyczna restauracja w stolicy? tylko Zachodni Brzeg! piękne miejsce, wspaniałe jedzenie i cudowny widok - takiego miejsca trzeba było w Warszawie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość energija
No ja proponuję Bubbles. Ich zaletą jest to , że poza smacznym jedzeniem mają też wyjątkowe dobre szampany z najwyższej półki. Kiedy ja świętowałam swój awans, skierowałam swoje kroki właśnie do Bubbles.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie najbardziej podchodzi polska kuchnia i zwykle zamawiam coś z https://roomservice.pl jak nie mogę wyrwać się z domu czy pracy. Ostatnio brałam z dowozem z restauracji Elixir devolaille z białą truflą, a na deser słony karmel w czekoladzie. Palce lizać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak najbardziej to chyba podobało mi się w Restauracji Klimczok, są też inne fajne warszawskie knajpy ale jakas tą zapamietalam najlepiej. bardzo smakowalo mi to co zamowilam a mianowicie pstrąg z masłem czosnkowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia5334

Klimatyczna restauracja z dobrym jedzeniem w stolicy to bez wątpienia Hagiel Bistro,  zawsze u nich zamawiam takze na wynos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila

A ja bardzo lubię jadać w Sushi Saska Kępa!Warto spróbować innych smaków niż nasze polskie, a japońska kuchnia jest u nich rewelacyjna! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enya

Ja bardzo sobie chwalę www.elladasouvlakibar.pl. Fajna klimatyczna knajpka. Idealna na lunch czy tez na kolację we dwojga. Pyszna grecka kuchnia. Potrawy dobrze przyrządzone i apetycznie podane. Fajna obsługa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bassix

Nie typowa kuchnia polska czy europejska, ale naleśnikarnia PanKejk na Krakowskim jest super. Oferują między innymi pankejki, placki, zupy, też mają fajną ofertę na śniadania. Jedzenie jest bardzo smaczne i niedrogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał

Polecam "Chińska Kuchnia & Sushi" na Jana Pawła II 41 A (lokal 2). Przede wszystkim świeżo i smacznie i duże porcje. Jeśli ktoś stawia na jakość to się nie zawiedzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes42

Milanovo na Wilanowie 🙂 Pyszne jedzenie, zwłaszcza autorskie pizze. Moją ulubioną jest Milanovo, najczęściej bierzemy z mężem pół na pół - ja Milanovo, a on Ostrą Bombę 🙂 Tak samo dobra w lokalu, jak i na wynos 🙂 My często zamawiamy do domu akurat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goszka

Ja bym od siebie poleciła Creme de la Creme na warszawskim Bródnie, na św. Wincentego. Przepyszna pizza na cienkim cieście, szczególnie przypadła mi do gustu pizza Fico z figą i pestkami dyni. Może będziecie mieli okazję spróbować, szczerze zachęcam. 🙂 Pasty też sa niczego sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hela

Instalacje Art Bistro! Bardzo klimatyczne miejsce, które znajduje się w zamku Ujazdowskim. Warto się tam wybrać, aby poczuć ten niezwykły klimat i zjeść dobre jedzenie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kim

Suszarnia na Pradze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitty5

Milanovo na Wilanowie. Bardzo smaczna pizza, a na dodatek super makarony, sałatki, desery 🙂 Wszystko place lizać. Miejsce naprawdę fajne, klimatyczne, z miłą i sympatyczną obsługą. Zdecydowanie polecam 🙂 Można też skorzystać z opcji na dowóz, bardzo polecam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My bardzo lubimy do Ogród Smaku chodzić. Polska kuchnia ale taka nowoczesna. Najlepsza sałatka z kaczka jaką jadłam. Super atmosfera, miła obsługa, super widom z okien. https://ogrod-smaku.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×