Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Zaplątana651

Akcesoria kuchenne

Polecane posty

Gość kebsik
Ja do wyposażenia kuchni bardzo polecam Zwilling - Noże kuchenne mają rewelacyjne. Ja dopełniam do sobie naczyniami żeliwnymi Staub i działa rewelacyjnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spójrz, co do zaoferowania mają www.wireli.eu . Ich szeroka oferta akcesoriów kuchennych z pewnością powinna trafić nawet do najbardziej wymagających. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamówiłem z www.koszyki.net.pl parę wiklinowych koszy do domu. Świetnie się prezentują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem natomiast praktyczna i ekonomiczna. Lubię znajdować miejsca, w których niemal wszystko mam do dyspozycji. Rozdrabnianie się na drobne, jeżdżenie po sklepach i koniec końców szperanie w internecie w poszukiwaniu akcesoriów kuchennych czy innych tego typu rzeczy jest dla mnie najzwyklejszą stratą czasu. Dlatego znajduje takie firmy jak ta www.topkuchnia24.pl. Jak urządzałam kuchnię zamówiłam u nichniemal wszystko - od patelni, po patery, sztućce, garnki, noże czy ekspres ciśnieniowy. Podoba mi się to, że mają dobre ceny, szybko dostarczają towar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscinnieadka
Super rzeczy zamowilam wczoraj na stronce homedome to mozecie sobie zerknac ;) Ja w sumie szukałam akcesoriów tylko do łazienki, ale te kuchenne byly tak piekne, ze to w koncu ich wiecej kupilam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akcesoria kuchenne to przede wszystkim praktyczność, sama zdecydowanie jestem ich zwolenniczką, szczególnie pojemników na żywność i inne rzeczy przechowywane w kuchni. Na stronie sklepu https://fabrykaform.pl/pojemniki-kuchenne można znaleźć pojemniki różnego rodzaju, często też o ciekawym i niebanalnym designie. Ja aż takich wymagań nie mam, ale jak ktoś lubi, to dlaczego nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio zakupiłam dla znajomych jako prezent na parapetówkę zestaw noży: https://www.sferis.pl/tuckano-zestaw-5-nozy-w-bloku-noz-szefa-kuchni-do-krojenia-pieczywa-do-filetowania-do-obierania-uniwersalny--p444155 Wcześniej czytałam sporo dobrego o produktach marki Tuckano, a zestaw noży wydał mi się praktycznym prezentem, który dodatkowo ozdobi kuchnię. Myślę, że bardzo atrakcyjna oferta zważywszy na to, że w zestaw obok eleganckiego stojaka wchodzi 5 rożnych noży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marianka8989
Dla mojej mamy na zbliżające się święto kupiłam rozsuwaną formę do pieczenia ciast i chleba w sklepie z akcesoriami kuchennymi dr. oetkera. Są tam najróżniejsze formy do ciast i inne przydasie :) Ta forma którą kupiłam jest super: https://e-oetker.pl/akcesoria/89-keksowka-rozsuwana-20-35-cm.html Oprócz formy kupiłam fartuszek i przesiewacz :) Moja mama na pewno będzie zadowolona z prezentu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliamarek
Ja akcesoria do swojej kuchni szczerze przyznam kupowałam trochę na raty, nie miałam funduszy za bardzo, by móc jednocześnie sobie pozwolić na duże zakupy, a kupowałam dokładnie w sklepie https://www.adacor.pl/, jak dla mnie jest super, duzy wybor, korzystne ceny i wiele rzeczy o których nie ma się pojęcia jak bardzo mogą być przydatne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość unicz
Naszą ostatnio zagwozdką był dylemat zlewy jednokomorowe czy dwu. Ostatniecznie wybraliśmy zlewozmywak jednokomorowy o większej pojemności. Stwierdziliśmy, że i tak będziemy z niego tylko korzystać przy płukaniu warzyw i owoców, bo do naczyń mamy zmywarkę :) Zlew jednokomorowy wystarczy nam zdecydowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najczęściej zamawiam akcesoria z www.dom-ogrod-hobby.pl. Praktycznie wszystko można tam znaleźć w jednym miejscu. Mają przystępne ceny i produkty wielu renomowanych marek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Duży wybór akcesoriów do kuchni znajdziesz na www.partner.kielce.pl. Zamawiałam tam niedawno akcesoria grillowe i pojemniki na żywność. Są wykonane z wysokiej jakości materiału i ładnie wyglądają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Retro

Dobre noże to podstawa w kuchni, a ja osobiście polecam japońskiej marki Miyabi, które nie tylko mają świetne i piękne wykonanie, ale rownież przyzwoitą cenę - https://ballarini.pl/nasze-marki/miyabi
Zaś na samej stronie Ballarini znajdziecie różne akcesoria kuchenne, garnki, patelnie żeliwne, grillowe, do pieczenia, czy smażenia, marek takich jak Zwilling, Ballarini, czy nieoceniony Staub, nieco droższy, ale warty swej ceny, gdyż przez lata praktycznie nie do zniszczenia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tuliczek

Mnie ostatnio namówiła koleżanka żeby w Kielcach iść na taką prezentację Thermomixa. Do takiej Pani Justyny Ciesiun - i kurcze jestem pod wrażeniem tego urządzenia 🙂 będziemy zamawiam po wypłacie. Ta koleżanka tak samo. A najbardziej mi się podoba to że można było iść obejrzec jak to działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc

Tez lubie takie pokazy w domu czlowiek pokosztuje...dostanie prezent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia k

Szerokim łukiem omijam tego typu pokazy, gdzie owszem mają fajne rzeczy ale ceny to wybaczcie ale sa wręcz kosmiczne. Wiem bo byłam na kilkunastu i przekonałam się o tym na własnej skórze kupując pościel. Potem okazało się, że w internecie mogłam ją kupić dosłownie za połowę ceny. Radzę zastanówcie się nad takimi zakupami. Dlatego teraz większość zamwiam w sieci o dziś np zamówiłam https://www.superwnetrze.pl/ekspres-kolbowy-the-barista-express-sage-ses875bks-czarny,t200426.html od dawna marzył mi sie porządny ekspres i nareszcie będę go miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosia

Ja za to polecam zajrzeć na strone ballarini.pl
Patelnie i garnki żeliwne firmy Staub, który jest pionerem wszelkich firm zajmujących się produkcją patelni, garnków do pieczenia, i oczywiście gotowania
Znajdziesz tam rownież patelnie grillowe tego samego producenta, które moim zdaniem są najlepsze, ale także garnki oraz akcesoria kuchenne firmy Zwilling, gdzie jjakość materiałów, wykonania, technologii jest na najwyższym poziomie, produkowanych w Soligen, w niemczech


A poza tym Ballarini ma swój blog z przepisami vege które ja osobiście uwielbiam ballarini.pl/blog 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wszystkim osobom rozglądającym się za ciekawymi akcesoriami kuchennymi polecam zapoznać się z ofertą firmy https://www.inoxa.info.pl/ Od nich zakupicie kosze do szafek, wysokie szafy cargo oraz kuchenne kosze na śmieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka k

teraz faktycznie można kupić piekne rzeczy do kuchni i ja chyba zdecyduję się jednak na markę blomus. Naprawdę coś pieknego, a i jakościowo są dobre, wiem bo koleżanka ma ich akcesoria i chwali je sobie w dodatku wyglądaja bardzo elegancko. Oglądałam już na superwnetrze.pl i to właśnie u nich jak coś to będę zamawiać bo maja akurat promocyjne ceny, więc zaoszczędziła bym na tym trochę, zawsze można to przeznaczyć na coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Szeroki wybór akcesoriów kuchennych w niezłych cenach znajdziecie w ofercie firmy www.gastromarathon.pl Sama zakupiłam od nich sporo rzeczy, które były niezbędne w mojej kuchni. Poza akcesoriami kuchennymi możecie od nich też zakupić sprzęt kuchenny w niezłych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mia

Zobaczcie sobie na stronkę wassermana. Ja ta zamawiam często coś do domu i naprawdę spoko są te rzeczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linka

u mnie hitem jest wolnowar - wkładasz skłądniki, włączasz i po powrocie z pracy masz gotowy obiad 🙂 a jeszcze teraz crock pot widziałam że ma na swojej stronie mega promocje, bo ten co ja mam jest 150 zł taniej 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fatka

Must have w każdej kuchni to zdecydowanie wolnowar CrockPot. Bardzo przydatne urządzenie, niezawodna jakość, dobra cena. Szczerze polecam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga j

Po akcesoria do kuchni to w tej chwili warto zajrzeć na superwnetrze.pl. Maja ogromne promocje marek zack, blomus, beabanitia i jak dobrze pamiętam to king home i vialli design. Zawsze to jakaś oszczędnoś, a marki wiadomo pierwsza klasa, więc o jakość i elegancki wygląd nie ma co się martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Geri

Dla mnie najważniejszym akcesorium w kuchni to świetna płyta indukcyjna. Ułatwia wszystko w kuchni. Wybrałam Electrolux Pure Infinite i naprawdę polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×