Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bella90

wpadłam na aktualny nick Jennifer przypadkiem

Polecane posty

W jakimś wątku Nastasha26 broniła Jennifer87 i ta sama Natasha26 założyła wątek o odblokowanie koleżanki madzia.a - raczej nie miała koleżanek sporo wczesniej pisała, że jest nowa i miała 6 postów:D Wiadomo o jaki chodzi portal, bo nie kafe Tam jest opisana prawdziwa bieda Jenny i masa wątków kosmetycznych (tanich) Wkleiłabym linki ale nie przepuści kafe. Hahaha nazmyślała dziewczyna, aż jej szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
janifer odchami się na wizażu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest tam grzeczna, ale i tak dziewczyny ją mocno muszą uspokajać:D Opisuje męża chama, okazuje się że pochodzi ze Śląska i inne kwiatki. Mieszkanie odkupiła od rodziców na kredyt, mąż był pracownikiem fizycznym, ona pracowała w punkcie kredytowym, itd Myślę, że to jeden z bardziej autentycznych wątków. Wiele o bogactwie tam nie ma. Na pewno nie o domu, bo rok temu wstawiała zdjęcie by poradzono jej jaki karnisz kupić, blok z płyty:D Generalnie, zdrowa to ona nie jest Ciekawa byłam, bo kiedyś głośno tu było o tym jej domku itd Ten profil jest grzeczny, pewnie ma jakiś jeszcze z żalami itd aktualny Może się rozwiodła?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hohoho myślałem, że si wreszcie pracą zajęła i nie ma czasu na wypisywanie bredni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×