Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

agencja pracy tymczasowej czy warto

Polecane posty

Gość gość

Słuchajcie mam aktualnie cięzką sytuacje materialną. Zredukowane godziny w pracy. Dzisiaj zadzwonili do mnie z agencji pracy beetsma. Ze potrzebuja do nas do hipermarketu kesjerki. Itp. Babka powiedziala, ze jutro mam się stawić na kurs kasjerski i po tym bede mogla zaczac prace. Wyslala mi umowe przez maila. Mialam ją uzupełnić i odesłać. I wlasnie wrcilam z pracy i czytam OWĄ umowę. I po pierwsze: - czy my się tylko wydaje, czy wysyłanie danych osobistych takich jak adres pesel itp meilem ( tego wymaga uzupelnie umowy) jest dziwne? I raczej nie mam zamiaru tego robić. - po drugie w umowie znalazłam takie klauzulki, że w razie odmówienia wykonania dzieła zapłace kare. I tego s ię wlasnie obawiam, bo nie mam zamiaru rezygnować z mojej obecnej pracy. Pozatym jeszcze mam studia zaoczne. Myslalam popracować miesiac zarobić kase ktora jest mi potrzebna i tyle. Ale po przeczytaniu umowy zaczełam się zastanawiam czy przypadkiem nie wpakuje się w jakieś g***o. Mówiłam babce przez telefon, że nie jestem w pełni dyspozycyjna, ale ona stwierdziła, że to nic. Kurde z jedej strony jest mi potrzebna kasa. Ale z drugiej nie chce im wysylac uzupelnionej umowy mailem. itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś słyszał o tej agencji beetsma? Czy to prawda, żę dzwonią tam po człowieka godzine wcześniej żeby przyszedł nagle do pracy? A jeśli odmówię to wpierdzielą mi karę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja byłam wiele razy zatrudniana przez rózne agencje ale zawsze mnie zapraszana osobiście na podpisanie umowy a o tekiej nie słyszałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta a potem zaplacisz kare jak nie bedziesz na kazde zawolanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie się boję tej kary. Mogę pracować do godz 13:30 max 14:00.Potem rozpoczynam natepna prace z ktorej nie zrezygnuję bo jest pewna. Mało godzin, ale są! Babka mówiła, że nie ma problemów ze znalezieniem zastpstwa itp jeśli nie bede mogla no ale nie spodziewam się, że przyznałaby się do tych kar od razu. Pozatym kto normalny wysyła umowę przez maila i spodziewa się, że powpisuje jej wszystko moje dane osobosie. Cz tylko dla mnie to jest nie poważne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m ądralIa
w tej pracy może się przeciągnąć i nie będziesz zdążać do tej starej pracy (np. bo przetarg trzeba będzie liczyć).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Umowę i tak musisz mieć fizycznie, podpisaną przez człowieka, z pieczątką, więc co z tego że Ty powpisujesz dane... Pracowałam w różnych agencjach ale kary dawali tylko wtedy kiedy się nie przyszło bez odpowiedniego (chyba 24 albo 48 godz.) wcześniejszego poinformowania, i tego przestrzegali, ale nawet i później jeśli się zagadnęło to zwykle nie było problemu z zastępstwem. Nie poszłabym na takie warunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raczej daj sobie spokój, powiedzą Ci, żebyś przyszła o 15, a ty nie będziesz mogła to wiesz co zrobią..poszukaj bardziej elastycznych godzin (codziennie pierwsza zmiana)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdaje sobię sprawę, że samo powipisywanie danych nie zobowiązuje mnie do podjęcia tej pracy JEDNAK WYSYŁANIE OBCEJ OSOBIE ADRESU< PeSElu NIPU ITP jest dla mnie CHORE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m ądralIa
NIPu teraz się nie podaje, bo nie jesteś płatnikiem składek, no chyba, że zatrudniasz np.nianię, a tak to nie trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m ądralIa
oni te umowy produkują masowo, więc chcą mieć hurtem dane. Pewnie takie grosze płacą, że nie ma czasu nawet na porządną obsługę pracowników :o A agencje zobacz na stronie mpips, powinna być w jakimś ich spisie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest jak nic napisane w rubryce do wypełnienia NIP:. Tak czytam sobie teraz o tych umowach o dzieło i kurde dowiaduje się, że nie podlegaja one pod PIP. Super. Nie wiem co zrobić. Z jednej strony kusi kasa, ale z drugiej. ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pozatym jest zaznaczone, że nie moge podjac przez nastepne 6 miesiecy pracy u zadnej konkurencji? wtf? ze jesli kwota ktora zarobie w ciagu roku bedzie nizsza niz 200 zl to mam im zwracac koztyy administracyjne jakies 200 zl? Ze mmam poinformowac o tym ze nie przyjde najpozniej 24 h wczesniej, jednoczesnie podkreślają, że mnie beda informowac o tym gdzie mamm sie stawic do prcy SMSEm?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wysłałam di jkobity maila ze nie podobaja mi się te punkty w umowie na to ona zadzwonila i zaczela mnie zapewniać ze tak nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrosikos
Pewnie, że coś takiego się opłaca jeśli nie ma się pracy - do wielu znanych firm można się dostać wyłącznie tak. Zobaczcie również to - http://www.aterima.pl/ Zarabiać można całkiem nieźle, ale też należy odpowiednio do tego podejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja współpracuję z Agencją Toolip (www.toolip.pl) i jak na razie to jestem bardzo zadowolona z pracy. Mają dużo różnych ofert w bazie, więc zawsze można zdobyć jakieś doświadczenie. Stawki też są atrakcyjne, wypłaty zawsze na czas, więc nie mam na co narzekać. Pani konsultant także bardzo miła, pomocna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ertyy
Kilka miesięcy temu moja dziewczyna miała podobny problem - firma Apatris bardzo jej pomogła, dlatego też polecam zajrzeć na stronę www.apatris.pl. Jestem szczęśliwy, bo tak to by pewnie musiała wracać do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jak poszukuję pracy tymczasowej to najczęściej korzystam z pomocy agencji pracy, której oferty zobaczyć można na stronie pod adresem www.toolip.pl. Zawsze dostaj***ardzo ciekawe propozycje zatrudnienia i długo na nie czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pracowałam dorywczo raz w Polsce a raz w Holandii dzięki Human Pro http://www.humanpro.pl/ Można im zaufać, wszystko wyglądało tak jak wcześniej było ustalone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, miałam przygodę z ta pseudo firma ''Beetsma''. Praca w Tesco na kasie. Wiadomo szału nie było. Ale umowę miałam, umowę zlecenie oczywiście, kaska na godzinę... na początek i to dobre. Tyle że byłam na szkoleniu kasjerskim, szkolenie... nie bardzo mieli czas i nie bardzo wiedzieli co ze mną robić. Ale to nic, kasa jak kasa. Po dwóch dniach szkolenia mieli się do mnie odezwać, mijały dni... tydzień... i nic. Poszłam się zapytać co i jak a oni ze się do mnie odezwia... znowu tydzień i nic. Zadzwoniłam do pani Moniki. Nie dość że była bardzo niemiła to jak się zapytałam jak umowę zerwac, jak to napisać i wgl usłyszałam tylko "-ma pani umowę? -mam -to niech se pani poczyta." I się rozłączyła. Nie miała pojęcia że mam umowę ale do pracy nie chodzę bo na telefon wiecznie mi czekać każą... chamstwo i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w papierach. Zatrudniają wszystkich którzy podanie złożą bo za to kasę mają i więcej ich nie obchodzi nic. Do tego złożyłam wypowiedzenie to ani żadnej odpowiedzi ani nic. Znowu musiałam dzwonić do pani Moniki. Masakra... mam nadzieję że to jedyna taka żałosna firma i więcej się na takie oszustwo nie nabiore. Do tego zadnej kompetentnej osoby tam nie ma, z nikim sie dogadac nie idzie... predzej bym sie z psem dogadala... kpina kpina kpina Nie Warto!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fertsss
Różne są agencje, każda ma swoją specyfikę i jakby swoją specjalność. W jednych firmach jest więcej ofert dla ludzi szukających pracy w handlu, w innych większy nacisk się kładzie na oferty typowo pod pracowników fizycznych. Ja teraz swoją pracę na wózku widłowym znalazłem w agencji Toolip -toolip.pl. Mogę polecić, mają czytelne i uczciwe warunki. Nie ma jakiś dziwnych, ukrytych zapisów i innych niespodzianek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamieniarz77
Pracowałem przez dwie agencje i nigdy nie było problemów, grafik zazwyczaj ustalałeś z koordynatorem. Wiadomo że czasami naciskali żeby przyjść w jakiś tam dzień do pracy jak nie mieli rąk do pracy, ale nie był to mus. Tutaj artykuł na temat agencji pracy tymczasowej: http://szlakgondoli.pl/2015/07/14/zatrudnienie-przez-agencje/ . Ja generalnie polecam jeszcze rozejrzeć się za jakąś zdalną robota, prze neta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzymajcie namiary - http://www.aterima.pl/ Agencja pracy tymczasowej, niektóre mają naprawdę dobre stawki i niestety tylko taką drogą można się dostać do pracy w wybranych firmach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biura pośrednictwa pracy są moim zdaniem dobrym pomysłem, szczególnie jak ktoś sam nie ma czasu szukać pracowników. U mnie w firmie korzystają z tej agencji http://www.aterima.pl/, ja też w ten sposob bylam zatrudniona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×