Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego często trafiam na takich ludzi co lubią mi dowalać

Polecane posty

Gość gość

tzn albo jakies fałszywe koleżanki,ktore mnie obmawiaja, albo jakieś złosliwe osoby... dlaczego? czują ,że mam miękki charakter? tak samo każdy moj zwiazek prawie jest jakiś patologiczny...tzn facet mi ubliza itd, może wcześniej tak nie było ,a teraz jest czy ludzi już tacy są nie tylko dla mnie? Przeważnie są mili na początku, na pokaz... a potem wychodzi ich prawdziwy charakter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
duze masz powodzenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakies tam mam ,a czy duze ciezko powiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekonomia jest nieublagana
Chyba byłam trochę wredna. Ale należało się babie. Stałam sobie spokojnie w kolejce do kasy. Przede mną młoda kobieta ze sporymi zakupami i nosem zadartym pod sam sufit, ale żaden plastik właściwie. Sęk w tym, że zachciało jej się na kogoś powydzierać, a najbliżej była kasjerka. Babsko: No co tak wolno?! - zaczęła uprzejmie - Ile można czekać? Kasjerka: Staram się spieszyć, jak tylko mogę. B: No to chyba coś ci nie wychodzi! Szybciej, do urwy nędzy, przecież nie będę tu sterczeć całe popołudnie, ja mam życie, nie to co ty! Siedzą takie na kasie, bo się nie dostały nigdzie indziej i jeszcze ludziom życie utrudniają! K: Proszę przestać mnie obrażać, już skończyłam kasować. 55,40 zł się należy. B: Jeszcze bezczelna w dodatku! I tak cię żaden facet nie będzie chciał! To był ten moment, w którym nie wytrzymałam. Ja: Mimo wszystko faceci wolą kasjerki od dziwek. Panią wmurowało. Nawet na mnie nie spojrzała, tylko szybko spakowała zakupy i odbiegła, potwierdzając moją tezę, że buty na szpilkach nie są dla wszystkich. A uśmiech kasjerki pamiętam do dzisiaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w jaki sposob ci ubliza,dlugo razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciagle mnie krytykuje ,że jestem taka i taka... 3 lata razem . ale nie tylko on inne osoby też mi dowalają w ten czy inny sposob. Przeważnie przez dogryzki miedzy wierszami ,albo obmawianie mnie ,a udawanie miłej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
razem mieszkacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, osobno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×