Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MiLOVE wypieki

Domowe ciasta na zamówienie

Polecane posty

Gość MiLOVE wypieki

Hej! :) Pieczenie ciast to moja pasja, studia ekonomiczne mnie trochę rozczarowały, dlatego chyba wiem co chciałabym w życiu robić i myślę o rozkręceniu własnego mini biznesu. Domowe ciasta na zamówienie! Do kogo miałby być kierowany pomysł? Osób ceniących sobie zdrowe, smaczne jedzenie, pracujących, którzy nie mają czasu na tego typu czynności, a chcieliby uraczyć gości czymś wyjątkowym. Zbliżają się Święta Wielkanocne, myślę więc, że jest to dobry czas żeby zacząć. Menu będzie prezentowało się następująco: Sernik - król wśród wypieków, 100% naturalnych składników, bez biszkoptowych spodów- 30zł za kg Babka drożdżowa - puszysta, wilgotna - 30zł Babka orientalna - ucierana babka o korzennym smaku - 25zł Mazurki- kajmakowy, bakaliowy, czekoladowy, cena ok 35zł Jabłecznik alzacki- pyszne jabłka zatopione w kremowym nadzieniu- 30zł Tarta na cieście półkruchym z owocami - 40zł Brownies- niezwykle czekoladowe, kuszące - 40zł Ciasto marchewkowe - kto nie spróbował, niech żałuje - 28zł Ciasto orzechowe - 40zł Ciasta na biszkoptowym spodzie z galaretką i owocami- 30zł W swojej ofercie polecam również torty, są niezwykle smaczne a wykonanie nie ujmuje tym cukierniczym - tutaj cena do ustalenia, w zależności od wielkości i składników potrzebnych do sporządzenia. Pochwalę się, że mam już w realizacjach tort na 60 osób. Zachęcam do składania zamówień, obszar realizacji to Poznań i okolice, a ponadto, liczę na Was dziewczyny w kwestii porad i opinii. Co sądzicie o pomyśle? Jak oceniacie wysokość cen? Dziękuję Wam bardzo za wszystkie komentarze w tym wątku! Kontakt: MiLOVE wypieki zamówienia można składać pod nr telefonu 693 799 236

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy masz odpowiednie pozwolenie na prowadzenie takiej działalności, związane z właściwym wyposażeniem "kuchni"? czy przeszłaś badania i masz książeczkę sanepidowską?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie są za drogie: tarta, brownies i ciasta na biszkoptowym spodzie z galaretką i owocami, pozostałe w sumie trochę też, ale rozumiem że jakiś dochód musisz mieć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ci Piekarnie Rąba, tam mają świetne wypieki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×