Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Co na prezent dla mamy?

Polecane posty

Dnia 21.04.2017 o 17:44, Gość małakicia_1 napisał:

Ja jak nie mam pomysłu to się pytam co potrzebuje :) wymienia mi trzy rzeczy i coś wybieram sama, tym razem zamówiłam jej w sferisie zestaw do manicure .

https://fireaff.pl/link/1039/45838383

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaa

Kosmetyki. Ja mojej ostatnio pat&rub kupiłam i bardzi sie cieszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zabrałam mamę na zakupy i wybrała sobie ładny sweterek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Potis

A co powiesz na wyjątkowe kosze prezentowe w którym m.in będą umieszczone pyszne słodkości i do tego może coś z mocniejszych trunków jeśli je lubi. Ja mam swój ulubiony sklep do których śmiało można zaliczyć smaczajama.pl gdzie znajdziecie propozycje na różne okazje i to w zależności od budżetu jaki macie przeznaczony na dany cel. Z ich pomocą na pewno będzie to udany prezent i mama się ucieszy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz mamie sprawić weekend spa...  Polecam pałac Hanza pod Toruniem:  Piękne miejsce w pięknej okolicy nad wodą. Spędziłam tam ostatni weekend lipca i wróciłam totalnie wypoczęta. Można zakupić pakiet pielęgnacyjny w którym oprócz wyżywienia i noclegów można skorzystać z licznych zabiegów pielęgnacyjnych. Myślę, że mama była by bardzo zadowolona. To w końcu kobieta i na pewno taka chwila relaksu dla siebie na pewno by się jej przydała

Zerknij sobie tutaj:

https://hanzapalac.pl/22/wellness__spa

Na stronie poczytasz sobie o zabiegach oraz pakietach oferowanych na miejscu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja mamuśka zażyczyła sobie ciśnieniomierz, bo stary coś nie działał 😄 więc kupiłam jej od haxe, jest prosty w obsłudze, więc mam nadzieję, że jej się spodoba. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bobik123, fakt, mamy kochają perfumy, Amouage to dobry wybór, teraz dzień kobiet, to mam nadzieję, że i ja coś fajnego na notino znajdę, bo chciałabym coś i dla siebie 🙂 A ostatnio kupiłam kilka kosmetyków pielęgnacyjnych tylko, bo było - 10 % 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z pomysłów na prezent dla mamy to przyznam że biżuteria, książki, zapachy zawsze ją ucieszą. Moja mama przywiązuje też wagę do pięknego wystroju wnętrza, sypialni dlatego ekskluzywna pościel czy cieplutka kołdra lub luksusowa puchowa poduszka to również świetny koncept.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

u mnie mama ma pracę biurową więc kupiliśmy jej matę masującą Medivon a dokładnie model Cosy Mesh aby mogła się zrelaksować po pracy. Chwali sobie. Przestała uskarżać się na bóle pleców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×