Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marcin76

nie ma na nic czasu jak zorganizować życie żeby mieć trochę czasu dla siebie

Polecane posty

Gość marcin76

Nie umiem funkcjonować w tygodniu . Praca , dom -dzieci popołudniu do wieczora i między 21-23 mam czas dla siebie- znaczy kiedy padam na pysk. Robota 8-16 potem . lekcje , kolacje , praca ( zawsze godzina wieczorem praca- takie zboczenie i konieczność). Chciałbym mieć dla siebie 2 razy w tygodniu ze 2 godziny dla siebie a nie mam. troje dzieci , praca i żona , która ma jeszcze więcej pracy. To "se" ponarzekałem . brak mi organizacji czy co ? Macie tak? to dobijające . Chciałbym jeszcze cóś ... to kurde tyle mnie czeka przez najbliższe 30 lat. dziewczyny podrosną może wtedy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki młody a tak narzeka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soull
jak sobie sam nie wygospodarujesz czasu to tego nikt za ciebie nie zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj maz, ojciec 3 corek, wieczory spedza grajac w glupie gry fejsbukowe. Pracuje 7-3.30. Dzieci w wieku prawie13, 10 i 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
organizacja to podstawa!!! się chce się da!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pracuj wieczorem. Nie wiem w jakim wieku masz dzieci ale moze naucza sie same klasc spac, albo niech chodza spac predzej. Moga juz o 20 siedziec u siebie w pokoju. Moze z lekcjami mozna jakos inaczej to rozwiazac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj. Może poślij dzieciaki na jakieś zajęcia? Na dwie godziny tańca, pływania czy może do szkoły muzyki np. takiej : http://fundacjafabrykamuzyki.pl/. Jest rewelacyjna. Doświadczona profesjonalna kadra i dużo różnych zajęć. Ja tam ucze młodego gry na harmonijce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faktycznie, nie jest to łatwe...tu masz fajny artykuł o organizacji czasu: www.finansedomowe.blog.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×