Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

nie opłaca się mieć psa w domu z ogródkiem

Polecane posty

Gość gość

niby w domu z ogrodem pies ma idealne warunki.... może sobie biegać dowoli itp, itd... ale życie nauczyło mnie okrutnego doświadczenia... jestem psiarą, mieszkałam całe życie w bloku, miałam tam 2 psy, obydwa odeszły już w podeszłym wieku. Po ślubie przeprowadziłam się do domu z ogródkiem.... tym bardziej byłam pewna, że pies do takiego domu pasuje.... Kupiliśmy z mężem psa, ślicznego owczarka niemieckiego jak komisarz Alex, kilka dni temu został otruty, jakaś ludzka gnida musiała coś podrzucić przez płot.... mojej cioci, która ma dom z ogrodem też otruli psa, znajomemu co ma dom z ogrodem już 3 psy otruli. Wniosek jest prosty: w domu z ogrodem, gdzie pies ma idealne warunki nie można mieć psa...... :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wniosek jest taki, że to prowo, lub mieszkasz w jakieś dziurze, a twoje psy drą morde 24/7 albo biegają samopas i kogoś poniosło :P, ewentualnie sam się otruł bo np. zjadł g***o. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też myślę że ktoś nie wytrzymał że "piesek to sobie musi szczeknąć"... 24 na dobę na zmianę z wyciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za to, że pies szczeka należy go mordować ? K***a co za patologia p********a.... mam nadzieję, że ten kto otruł twojego psa zdechnie sam w męczarniach, s******l jeden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli za szczekanie ktoś zabił twojego psa to wystawiaj teraz codziennie na balkon głośnik i puszczaj na cały głos przez kilka godzin dziennie szczekanie psa. Głośnika nie otrują a ch**e będą mieć nauczkę za swoje, oj będą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też kiedyś były mi bliskie myśli o zamordowaniu psa ujadającego od 6 rano do 15. To bardzo prosty sposób, żeby wykończyć człowieka. Ale co tam - patologia i s*******nstwo. Piesek najważniejszy. Na szczęście właściciele psa przestraszyli się sprawy w sądzie o zakłócanie spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też to miałem. Pancia z panciem od 7 do 18 w pracy a kundel wył. Nawet nie szczekał ale WYŁ bite 11 godzin dziennie. Ja generalnie nie mam nic przeciwko zwierzakom ale tego jakby nie był zamknięty w domu sam bym udusił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od tych dwóch debili powyżej pierwszy lepszy kundel jest wazniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzę, że tu sami pseudojasnowidze piszą - mój pies poszczekiwał sobie od czasu do czasu a nie siedział cały dzień w ogrodzie, był wypuszczany na chwilę rano ok 6 jak mąż wychodził do pracy i rano nie szczekał w ogóle, potem ja go wypuszczałam ok 10 na jakieś 3 godziny, szczekał trochę, potem po południu ok 17 znów do 20 i potem po 21 i w domu był przed 22 i całą noc spał w domu, także nie szczekał non stop od rana do wieczora tak jak piszecie, zresztą co mam pisać z kimś kto nienawidzi psów i za 1 szczek by psa zamordował, z człowiekiem zrobilibyście to samo gdyby tylko ciut wam zaszkodził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie to jakas patologia o czym piszecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz w ogóle jakieś dowody, że ktoś te psy otruł? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W mojej okolicy to nie kojarze, zeby jakiegos psa otruto, mieszkam w Poznaniu. Moze na wsiach jest gorzej, nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie twierdzę, że twój pies szczekał cały dzień. Twierdzę, że szczekanie może być bardzo uciążliwe i owszem, pies moich sąsiadów wył praktycznie non stop, gdy był sam w mieszkaniu. Daleka jestem od mordowania psa za jedno szczeknięcie. Ale jak nie wiesz, jak to jest gdy o 6 rano budzi cię wycie psa i trwa ono i trwa bez końca, a ty akurat masz na 12 do pracy i chcesz się wyspać, to nie mów, jakim jest lub nie jest człowiek postawiony w takiej sytuacji kilkadziesiąt razy pod rząd. Można za przeproszeniem dostać k***icy. Żyć się odechciewa. I tak nawiasem to moi sąsiedzi "twierdzili", że ich pies dostaje leki na uspokojenie i jest spokojny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, a ktos sie skarzył tobie na tego psa zanim go otruto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja autorka - no tak, jak pisałam mój pies poszczekiwał sporadycznie ale nie było tak żeby szczekał cały dzień i nigdy przed 9 rano i nigdy po 22, dowody będę mieć bo mąż zawiózł psa do inspektoratu weterynarii na sekcję zwłok, niebawem będą wyniki, sama wolałabym żeby to był jakiś np skręt żołądka albo żmija bo trudno mi będzie zaakceptować fakt, ze ktoś zamordował mi 15 miesięcznego psa.... tak, mieszkam na wsi ale teraz po tym wydarzeniu myślę o powrocie do miasta :((( nie - nikt na mojego psa nie przychodził do mnie na skargi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moze to bylo ze złosliwosci? Na wsiach mieszkaja czesto jacys tepi ludzie, byliscie nowi, wiec moze nielubiani... Oni do zwierzat podchodza czasem tak prostacko, czesciej tez je trzymaja na łańcuchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W mojej okolicy tez otruto kilka psow i to nawet takich,ktore nie szczekaja.Sprawa zajela sie policja,bo wszystko wskazywalo na celowe dzialania. Na mojej ulicy wszystkie pieski dozyly do sedziwego wieku i nikomu nie przeszkadza szczekanie dobermana nawet o 23. Kolezance otruli psa zlodzieje,ktorzy przygotowali sobie wolna droge do wlamania.Bardzo wspolczuje takiej stratyi podzielam z Toba nadzieje,ze taki czlowiek bedzie cierpial sto razy wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmm, może być i to... ze złośliwości,.... tu gdzie się przeprowadziliśmy jest spora patologia, tzn bezrobocie i nadużywanie alkoholu, sporo ludzi mieszka w zaniedbanych domach, ok połowa nie ma łazienki w domu tylko tzw wygódkę na dworze... my nie jesteśmy z mężem jakimiś bogaczami, ale jak na tę okolicę gdzie mieszkamy najwidoczniej jesteśmy, nasz dom jest jednym z ładniejszym i lepszych, więc może to po prostu zwykła "zemsta" za to, że po prostu mamy lepiej :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie, sama piszesz, że wasz dom jest jednym z lepszych, więc może przygotowują się do włamania,gdzie to w Polsce są takie patologiczne wsie, że tak się nawiasem zapytam ?? masz system alarmowy zainstalowany ? monitoring ? jeśli nie, lepiej zainwestuj teraz w takie zabezpieczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to mogłaś od razu pisac z tym domem, współczuje , macie przesrane w tej okolicy. Jak sie nie chcecie przeprowadzac, to dałabym kamere zeby zapobiegac podobnym wypadkom.. Chyba nie tyle ze nei opłaca sie dawac psa do domu z ogrodem, co mieszkac w takiej syfnej okolicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli ktoś chce ubić psiaka za to że sczeka to ma chorą psychikę i powinien iść do domu opieki z mariuszkiem trynkiewiczem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przej********.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gadaj sobie gadaj, widać nigdy nie mieszkalaś latami mając za ścianą kundla wyjącego 11 godzin bez przerwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakby Ci dziecko plakalo, to tez bys nie wytrzymal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dom ze zwierzeciem capi jak szambo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I pogadalem z ślepym o kolorach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co piszesz te oskarżenia o otrucie, jak nie masz jeszcze wyników sekcji zwłok co za wstretna osoba z ciebie podejrzenia sobie mozesz mieć ale to tylko poderzenia czy jak okaże się, że pies zdechł z innej przyczyny, wejdziesz tu na ten topik i odszczekasz te wszystkie słowa o patologii itp.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aushwitz powinien zostać znowu uruchomiony, i wszystkie ludzkie ś****wa, które mordują psy powinny się tam znaleźć i wychodzić tylko przez komin z krematorium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najgorsze są stare k***y z kotami te to powinni palić w piecach hurtowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie i tak zdechną w męczarniach, sami na siebie kręcą bicz nie szanując w ogóle przyrody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×