Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

nie opłaca się mieć psa w domu z ogródkiem

Polecane posty

Gość gość
pies został otruty - mamy wyniki sekcji zwłok, nikomu krzywdy nie zrobił, był młodziutki, rodowodowy.... no cóż.... na tym świecie są oprócz ludzi także podludzie.... i przez to 1 % przekaże w tym roku na potrzebujące zwierzęta, i tak będę już robić do końca życia, już nigdy na ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wspolczuje. Co teraz robi sie z ludzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to nie za ciekawie, głupota ludzka nie zna granic… my również mamy duży dom z ogrodem, i zawze marzyliśmy o psie , który miałby doskonałe warunki. zdecydowaliśmy się na rasę buldog staro angielski, kupiliśmy go w sprawdzonej hodowli , jak był malutki wyglądał tak uroczo http://chimerabulls.pl/bulldog-staroangielski/ Ja kocham psy ,a swojego to ponad wszystko i nie wyobrazam sobie jakby się czuła jeśli trafiłaby mnie taka przykra sytuacja jak Ciebie, bardzo Ci wspołczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2529
Mojego psa też otruli. Była to 8 miesięczna przyjazna mała suczka. Była strasznie łakoma,więc na pewno zjadła to co ktoś przerzucił przez płot. Żeby jeszcze szczekała i była agresywna. Nic z tych rzeczy była cicha, spokojna i dawała się głaskać przez płot. Umierała mi na rękach. Weterynarz musiał ją uśpić, bo jak do nas dojechał to była już w agonii. Wyniki sekcji zwłok i to co tam pisało było straszne. Miała spalony od jakieś żrącej substancji przełyk w tym krtań (nie mogła nawet szczekać i piszczeć choć bardzo cierpiała) żołądek i jelita :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za mendy matko wspolczuje ci, komu przeszkadzal taki psiak, nie rozumiem tego. Dowiedz sie, popytaj i w razie czego zloz skarge. Brak slow jacy ludzie sa podli. Dlatego wlasnie szykuje sie kara i bedzie wojna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poplakalam sie jak przeczytalam o tej suni...matko dlaczego ludzie sa tacy okrutni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziwne, mj pies mieszka u nas juz 10 lat w domu z ogródkiem i nikt go nie otruł... a mieszkamy przy głównej ulicy miasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2529
Od jej śmierci minęło 10 lat i za każdym razem gdy to wspominam robi mi się ciężko. Chowała się z drugim psem. Drugi pies umarł śmiercią naturalną w wieku 16 lat. Obie straty bardzo przeżywam. Teraz znowu mamy suczkę,na 1,5 roku i nie wyobrażam sobie tego że kiedyś umrze i ja tego po raz kolejny doczekam :( Kocham zwierzęta,ale mając zwierzęta właściciel nie zdaje sobie sprawy,że kiedyś odchodzą za tęczowy most i to się strasznie przeżywa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swoja droga powinnas zglosic to na Policje, zeby chociaz odnotowali...wiadomo, ze nie ustala tej ludzkiej k******, ale zgloszenie bedzie. Mi kiedys - nie porownujac oczywiscie - zyczliwi sasiedzi pospuszczali powietrze ze wszystkich kol w aucie, zglosilam, policja przyjechala, wszyscy widzieli, zreszta b. glosno komentowalam zachowanie tej sasiedzkiej mendy, i chyba przestraszyli sie, bo pozniej nic podobnego sie nie zdarzylo. Wiec radze zaprosic Policje, zeby slady obejrzeli itp....a sasiedztwo na pewno zauwazy policje i moze troche sie wystraszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po to się kupuję ON aby go szkolić mój nigdy nic nie wziął od obcego ani nie ruszył czegoś co ktoś mu rzucił :) po to są te psy ,są mądre inteligentne tylko czasami kupują je ludzie którzy robią z tych psów p***y to lepiej aby sobie kupowali takie np. Goldeny które p***aamii są z natury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×