Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Meble w pokoju rocznego dziecka

Polecane posty

Gość Tarass
Wow :) naprawdę fajny ten "kącik synka" podoba mi się. Co w nim dokładnie wymieniliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest to co mnie sie podoba. Naprawde te kolorki widze u siebie w sypialni. Ni eod dzisiaj wiadomo ze w Decomanii sa naprawde najlepsze rzeczy tego typu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli ktoś chce kupić całe wyposażenie pokoiku i dostać gratis projekt pokoju dziecka to zachęcam zajrzeć tutaj - www.studiobarw.com - ja korzystałam i jestem naprawdę zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakie to żenujące
Teraz jest mnóstwo sklepów meblowych i jest w czym wybierać.No ale to studio barw, TO DUZA PRZESADA.Ja takie same meble kupie za pół ceny.Człowieku, ogarnij się z ta reklamą!😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilla_1209
bardzo fajne, uniwersalne meble ma poslka marka TIMOORE http://www.timoore.eu/biurka-mlodziezowe.html to jest średniowysoka półka cenowa, a jakość naprawdę fenomenalna :) są na tyle uniwersalne, że na pewno posłużą pare dobrych lat Twojej Córce i jej się nie znudzą :) Pozdrowienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Jakie to żenujące" podaj jakąś stronkę z tańszymi mebelkami, szukam właśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli chodzi o ceny to są bardzo zbliżone do siebie a tak naprawdę jak chcesz kupić mebelki to trzeba się skontaktować ze sklepem i potargować np magicznypokoik.pl dino.com.pl babydeco.eu pippin.pl babydecor.pl muzpony.com.pl mifili.pl sporo tego a gdzie kupisz to jak ci kontakt ze sprzedawca pasuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różowa skrzynia na zabawki idealnie nadaje się do pokoju księżniczki! Jest naprawdę śliczna wydaje się jakby była ręcznie wykonana! Produkt dostępny jest w sklepie internetowym CoZaCena – www.cozacena.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja siostra przez jakieś 10 lat miała meble z Abry i wciąż są w superstanie :) Ostatnio jej się znudziły, więc pomalowałyśmy je na biało, zmieniłyśmy gałki na srebrne i wyglądają rewelacyjnie - posłużą kolejne kilka lat :) W naszej aplikacji możesz zobaczyć, co Abra i inne sklepy meblowe mają akurat na przecenie ❤ Monika, mZakupy.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja meble do pokoju mojego dziecka zakupiłam od firm www.refas.pl Jest to producent mebli szkolnych i przedszkolnych. Od nich mogłam zakupić stolik i krzesełka dostosowane do kilkuletnich dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×