Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ukryta prawda

Czuje się jakbym już zdała maturę

Polecane posty

I oto studia jakie mam w głowie: 1. Praca Socjalna 2. Kulturoznawstwo 3. Socjologia 4. Resocjalizacja 5. Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna Oto jak będzie wyglądała moja matura: Język Polski Pisemny 44% polski ustny 75% a reszta Angielski Pisemny i Ustny oraz Matematyka 30%. Wybieram się na studia zaoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. Praca Socjalna - Zamiatanie ulic lub dokarmianie bezdomnych alkoholików. 2. Kulturoznawstwo - Alkoholizm. 3. Socjologia - Bezrobocie. 4. Resocjalizacja - Hehe powodzenia. Szczególnie jak jesteś delikatną dziewczyną. Praca w ośrodku poprawczym. Wrzody w wieku 40 lat. 5. Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna - Bezrobocie o ile nie masz pleców. Język Polski Pisemny 44% Matematyka 30% Orłem to nie jesteś, prawda ? :P Z matmy mógłbym pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piotr.0220@o2.pl - gdybyś miała jakieś pytania (dotyczące matematyki) mogę pomóc. Dlaczego? Bo lubię pomagać ludziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego wszystkiego to najlepsza jest praca socjalna. Idziesz na studia i od razu skladasz podanie na staż do mopsu, a po stażu cię zatrudniają. U mnie w up często są ogłoszenia o zatrudnieniu pracownika socjalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×