Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Szczoteczka elektryczna do zębów

Polecane posty

Gość gość

Szukam dobrej, sprawdzonej szczoteczki do zębów elektrycznej. Ktoś coś poleca? Zastanawiam się nad Panasonikiem lub Braunem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żadna sie niczym nie wyróznia, jakakolwiek kupisz bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam Rossmanna za 49,99 i jest super. Bateria bardzo długo trzyma (ostatnie ładowanie 31 marca i cały czas śmiga (2 razy dziennie). A myje każda tak samo; po prostu głowica bardzo szybko się obraca i wibruje. Nie ma co wydawać dwóch stów czy więcej skoro TO SAMO masz za 5 dych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tutaj bieda, połowa forumowiczów używa szczoteczek z wczesnych lat początku wieku, do ostatniego włosia... :D:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oral b triumpf,z wyświetlaczem czasu,i pilnuje jak za bardzo dociskasz do zębów,włącza się alarm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam OralB. 25 euro zaplacilam. Mozna ja ladowac elektrycznie i z tym jest problem bo co 3 dni musze ja naladowa. Myje zeby 2 razy dziennie. Ponadto nigdy nie wiadomo kiedy sie rozladuje, czasami w srodku szczotkowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypominam ,że zęby nie myje sie 2 razy dziennie tylko po każdym jedzeniu :o Aha - polaczki cebulaczki oprócz elektrycznej szczoteczki z kolejnego bieda sklepu typu Rossmann zainwestujcie sobie w irygatory . Wiem ,że nie wiecie co to :D ale możecie sobie wygooglować 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Philips Sonicare. Mialam jedna, teraz wymienilam na nowszy model Diamond Clean. Jest swietna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik_85
O dokładnie - też mam sonicare i jestem mega zadowolona. Mam wąskie przestrzenie międzyzębowe, a ta szczoteczka całkiem dobrze sobie z nimi radzi. Co więcej nie mam już tak podrażnionych dziąseł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj jest różnica pomiędzy elektrycznymi szczoteczkami i nie tylko o koszta chodzi. Szczoteczka musi być przedewszystkim miękka. Te tańsze są twarde co powoduje ścieranie się szkliwa,szczególnie przy dziąsłach i obnażanie korzeni zębów. Szczoteczka powinna być mała i przy lekkim docisku powinna obejmować cały ząb, a rotacja powinna być w kółko bo oczyszcza zęby. Szczoteczka która ma funkcję działania w dół i górę wciska resztki jedzenia pod dziąsła . Poleca się Oral b. Sama mam zamiar taką kupić bo właśnie parę dni temu byłam u dentysty i to co powyżej napisałam to jest to, co dentysta mi powiedział i zademonstrował na modelu szczęki. Mam starte szkliwo od tej szczoteczki z której byłam tak zadowolona :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaarla3
Najlepsze są moim zdaniem szczoteczki soniczne. Mam już drugą. Pierwsza to był taki podstawowy model sprzed lat. Teraz zainwestowałam w lepsze rozwiązanie - Seysso Carbon Basic . Tutaj https://www.shop-dent.pl/pl/p/SEYSSO-Carbon-Basic-Szczoteczka-soniczna-z-3-trybami-pracy-DYSTRYBUCJA-PL/2477 jest specyfikacja, cena i można tam ją kupić. Ma timer, 3 programy czyszczenia i fajnie wygląda. Naprawdę bardzo dokładnie czyści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×