Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 1234kama1234

Teście nie chcą zamienić się mieszkaniami, co robić?

Polecane posty

Gość 1234kama1234

Heja dziewczy Teście mieli dwa mieszkania te w którym mieszkają 60m2, 3 pokoje na 2 piętrze i drugie 45m2, 2 pokoje parter, które wynajmowali. Mamy dwuletniego syna, a teraz jestem w drugiej ciąży. Mam wrażenie, że to drugie dziecko jest gorsze dla nich. Gdy okazało się że jestem w pierwszej ciąży od razu wymówili wynajm lokatorom z drugiego mieszkania i dali nam je. Mieszkanie no super cieszylismy się, bo ciasne ale własne ale teraz jak my się pomiescimy z dwójka dzieci? Zagadaliśmy z narzyczonym do nich, że może zamienimy się, bo oni są we dwójkę na 60m a my za chwilę w czwórkę na 45m pozatym będzie im wygodniej na parterze, a my jesteśmy młodzi i możemy skakać po schodach, no dla mnie to logiczne ale reakcja teściów mnie zwaliła z nóg i jest mi normalnie aż przykro. Teść powiedział, że dostaliśmy swoje "M" i samochód od nich na start i teraz mamy się sami troszczyć o siebie. Załamałam się bo nie mamy szans na kredyt ja nie pracowałam tuż przed ciążą tylko wcześniej i tylko narzyczony ma stałą pracę. Na dodatek próbowałam zagadać ze szwagierką, bo zawsze nas wspierała i lubiłysmy się a ona mówi, że nie bedzie się wtrącać i mam jej nie mieszać do tego co robią jej rodzice, a kiedy dalej ja błagałam to powiedziała że może i mam rację ale ona nic nie dostała od rodziców ma domek na kredyt i małe dziecko które też ją kosztuje i sobie radzi więc mamy nie panikować bo jakoś to będzie. No fajnie to przyznaje mi rację ale się jednoczesnie odwraca, ręce opadają. Ona zarabia 2 razy tyle co mój facet, a jej mąż ma swoją firmę. Co w nich wszystkich wstąpiło? przecież ja nie chcę nikogo wywalać na bruk. Co mam robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doktor harris
a maja taki obowiazek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co robić? lepsze prowo wymyślić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
0/10 błagam olejcie trollice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O matko co za pazerna baba z ciebie! Ciesz się że wam dali te 45metrów gdyż nie musieli odstepowac tego mieszkania. My z mężem w zyciu byśmy nie mieli tyle tupetu by wcinac się na pasożyta i chcieć drygować kogoś własnośćia. A jak zajdziesz w ciaze z 3 dzieckiem nakażesz im sprzedać te mieszkania wybudować wam dom i przenieść się do domu starców tłumacząc że tam będą mieć swietna opieke na starość :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olamonolablus
Uważam, że teść ma rację. Dostaliście już ZA DARMO jedno mieszkanie i samochód. I dalej mało? Całe życie będą was za rękę prowadzić? Ja od swoich rodziców dostałam 10 tys, jak mieszkanie wykańczaliśmy i ciesze się i z tego bo wiem że to kupa pieniędzy. Mój narzeczony od swoich nie dostał nic. I nie oczekujemy że cokolwiek dostaniemy, jesteśmy dorośli i odpowiedzialni, dziecko zrobiliśmy dopiero wtedy jak kupiliśmy mieszkanie. A Ty masz jeszcze pretensje że teściowie większego nie chca dac? Nie wstyd Ci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic nie robić odpowiadając na twoje końcowe pytanie masz dwa pokoje za darmo, mało ci? teściowie nic nie są wam winni a twoja postawa mocno roszczeniowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rzuc się z mostu bo przecież tak mało ci dali,mieszkanie samochód,nic tylko się powiesić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale prowo,bo nie wierze ze takie tępe dzidy są na tym świecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w*********j szmato z tym prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dostali za darmo i wybrzydzają-wywaliłabym was na zbity ryj! po za tym NARZECZONY a nie NARZYCZONY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowokacja bo aż nie możliwe by było prawdziwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
45m2- 2 pokoje. Jeden pokój dla pierwszego dziecka, w drugim wy z noworodkiem. Jak trochę odchowasz to iść do pracy, zwiększy sie wam zdolność kredytowa. Sprzedacie 45 m2, dobierzeciekasę z kredytu i kupicie większe. Swoją drogą ciesz się, że dostałaś aż tyle. Wiele młodych par marzy chociażby o kawalerce na start!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1234kama1234
To nie prowo zrozumcie tu nawet nie o mnie chodzi tylko o dzieci mnie tam bylo dobrze na wynajmowanej kawalerce nawet to są ich wnuki czemu tyle jadu w was? i nie będę w trzeciej ciąży zapewniam was pierwsze planowaliśmy drugie to wpadka i na tym koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wooo skąd się biorą tacy ludzie Oo Prowo jak nic :P My mamy 45 m2 na kredyt na 25 lat i nie płaczemy, że nikt nam nic nie dał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kouhj
Fajny temat bajkopisarko hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
narzyczony ::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko to moze wymagaj teraz od swoich rodzicow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha pierwsze planowalismy drugie wpadka i na tym koniec? a to sa sie zaplanować brak lub obecność wpadki? :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olamonolablus
gościu wyżej planują że już nie wpadną ta ciąże planowali ale nie świadomie tylko liczyli że wpadną:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezeli to nie prowokacja bo masz 2 pokoje starczy c***azerna babo,dzieci beda miały swój pokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrzy teściowie to powinni nie dość że się zamienić to jeszcze swoje mieszkanie sprzedać , sami iść do przytułku a synowej zafundować wycieczkę dookoła świata bo przecież jako matce dwójki dzieci to jej się należy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1234kama1234
Nic o mnie nie wiecie a gadacie głupoty jak mam wymagać od swoich rodziców? wychowywała mnie sama mama ma jeszcze młodszą siostrę skąd miałaby mi dać? gdyby to ona miała a teście nie to z nią bym na ten temat gadała proste i nie przyszłam tu po ochrzan tylko po radę, może był ktoś w takiej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pierdziele niby czemu tescie maja sponsorowac taka niedorajde jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestańcie odpowiadać na tę prowokacje bo robicie z siebie tylko kretynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aż się boję. Daliśmy młodym 48m (to są trzy małe pokoje, łazieneczka, toaleta. kuchenka) i nawet nie daliśmy żadnego samochodu, tylko 10tys. na start. Sami mieszkamy w 72 metrach (też 3 pokoje) i mamy porządny samochód. A jeśli ona zajdzie w ciążę, to co? Też będą chcieli nas wykolegować z naszego mieszkania? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olamonolablus
To nie prowo, jestdużo takich tępych ludzi:D był tu kiedys temat jak sie jedna inteligentka pytała kiedy wynajmowane mieszkanie stanie się jej przez zasiedzenie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz gdzie mieszkać, czym jeździć a jeszcze masz czelność wymagać. Żałosna jesteś. Rada jest taka ciesz się z tego co masz bo wielu osobom nikt nawet tego nie dał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prowo prowo prowo prowo prowo prowo prowo prowo prowo prowo prowo prowo prowo prowo prowo prowo prowo prowo prowo prowo prowo prowo prowo prowo prowo prowo prowo prowo prowo prowo prowo prowo prowo prowo prowo prowo prowo prowo prowo prowo prowo prowo prowo prowo prowo prowo prowo prowoprowo prowo prowo prowo prowo prowo prowo prowo prowo prowo prowo prowo prowo prowo prowo prowo prowo prowo prowo prowo prowo prowo prowo prowoprowo prowo prowo prowo prowo prowo prowo prowo prowo prowo prowo prowo prowo prowo prowo prowo prowo prowo prowo prowo prowo prowo prowo prowo prowo prowo prowo prowo prowo prowo prowo prowo prowo prowo prowo prowo prowo prowo prowo prowo prowo prowo prowo prowo prowo prowo prowo prowo prowo prowo prowo prowo prowo prowo prowo prowo prowo prowo prowo prowo prowo prowo prowo prowo prowo prowo prowo prowo prowo prowo prowo prowo prowo prowo prowo prowo prowo prowo prowo prowo prowo prowo prowo prowo prowo prowo prowo prowo prowo prowo prowo prowo prowo prowo prowo prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościu wyżej planują że już nie wpadną ta ciąże planowali ale nie świadomie tylko liczyli że wpadną :D ---- Dzięki, bo tak nie wiedzialam o co chodzi :D autoreczko tego zaszczytnego tematu: tak jak ktos wyzej napisal, moze niech twoi rodzice sie wysila a nie wymagasz od tesciow? czy co, nozki rozlozyla i na gotowe czeka? bylo nie majstrowac dziaciaka jak sie nie ma warunków do tego a nie sie teraz uzalasz ze dwoje na jednym pokoju :p chociaz i tak to kiepskie prowo :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×