Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy gdy facet nie może mieć dzieci z jedną kobietą to znaczy że w żadną nie może

Polecane posty

Gość gość

Mam pytanie. Jeśli facet nie może mieć dzieci z jedną kobietą ( płodną ) to znaczy że z żadną już nie może mieć? czy tylko akurat geny z tamtą się nie zgadzały? proszę o poważne odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tamta kobieta ma dzieci czy nie? Bo samo stwierdzenie płodna niewiele mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, tamta nie miała dzieci z nim , a le szybko zaszla z innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli jedna konkretna osoba nie moze miec dzieci to bez wzgledu z kim sie zwiaze nie biedzie miec wlasnego potomka. ale bezplodnosc moze potwierdzic tylko lekarz, na podstawie badan a nie tego czy z jedna osoba nigdy nie wyszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znalam takiego co opowiadal ze jest bezplodny bo nigdy nie zaliczyl wpadki, ale jak mu sie przytrafila to z bonusem- urodzily mu sie blizniaczki, teraz jest ojcem 5 dzieciaczkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja znam taki przypadek, że oboje mieli bardzo małe szanse na dzieci, ale jakby każde z osobna znalazło całkiem zdrowego partnera to możliwe, że by się udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten drugi mógł mieć mocniejsze plemniki . a to wcale nie oznacza że ten pierwszy nie może mieć z inną dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ten pierwszy bardzo długo się starał i nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od takich spraw jest lekarz a nie forum kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2
znam taki przypadek że z jedną kobietą facet jakoś nie mógł mieć dziecka (i poniekąd z tego powodu zerwali), obecnie oboje mają dzieci w innych związkach, facet nawet potajemnie zbadał DNA bo nie mógł uwierzyć że to jego. Nie mam pojęcia czemu w tym poprzednim związku nie doczekali sie dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czasem tak się ludzie dobiorą - mimo że oboje sa płodni to nie doczekają się dziecka razem bo śluz wytwarza przeciwciała przeciwplemnikowe. http://www.jestemplodna.pl/gdy-plemnik-jest-wrogiem-przeciwciala-przeciwplemnikowe/ czyli takie jest ph śluzu że zabija on plemniki, oczywiście plemniki te z muszą mieć wrogie ph. Czyli tak się 2 ludzi dobierze że razem mogą mieć dziecko tylko dzięki inseminacji lub in vitro, z innymi partnerami są normalnie płodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam tak z mężem - 3 lata starań nieudanych, 2 inseminacje i druga udana, zakończona porodem. Po porodzie jestem 5 lat, nie zabezpieczam się i dziecka brak. Mąż ma świetne wyniki. Smieje się że chociaż na antykoncepcję nie wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie bylo tak ,5 lat razem 3 staran i nic ,rozstalismy sie poznalam mojego męża i po 3 mies ciąża ,mamy dwoje dzieci a były również ma dwoje ze swoją żoną.Nam razem nie były pisane dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To widocznie ten twój pierwszy nie mógł mieć. Czy może z kimś innym ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma jednoznacznej odpowiedzi jest wiele par kompletnie zdrowych, ktore latami staraja sie o dziecko, czasem 10-15 lat i nic.. rozchodza sie i po kilku miesiacach jedno i drugie ma dziecko w drodze, z innym partnerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może i będzie mógł, czasem po prostu dana para jest niekompatybilna. Moi znajomi tak mieli - on zdrowy, ona zdrowa, a dziecka nie było i żaden lekarz nie był w stanie powiedzieć dlaczego. Inna para miała problem z tzw. wrogim śluzem (coś w rodzaju reakcji na spermę danego faceta), dziecka nie mogli się doczekać, a z następnym facetem po prostu wpadła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×