Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maturzystka0099

Mam 18 lat chce wziąć ślub i założyć rodzinę z moim mężczyzną.

Polecane posty

Gość maturzystka0099

Niedlugo zamierzam z nim zamieszkać, na początku 2015 r chcemy wziąć ślub. Mój mężczyzna ma 25 lat. Jesteśmy razem 8 miesięcy. Ja jestem jego pewna, on jest pewny mnie. Nie mam żadnych wątpliwości co do tego związku. Boję się poinformować rodziców o tych planach, jak mam to zrobić ? Jaka byłaby wasza reakcja gdyby chodziło o wasze dziecko. Proszę o wypowiadanie się w tej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GWÓZDEK Z ZAMKA FANA
Fansófka to gwózdek kremowy z zamka fana, który wydłuża się w wyniku papkowania ale i często bez powodu. Zwróćcie uwagę na jej charakterystyczne sfansowane zakończenie oraz na markę zamka Fana oraz miejsce wyjścia z zamka. Fansófka się wydłuża by ukuć osobę, która ją denerwuje papkowaniem czasami może wyjść w wyniku rzucana w zamek rożnymi przedmiotami, np: butami, chapciami, kawałkami gumy, szpulkami z nićmi, książkami, itp. Fansófka się zaczyna wydłużać gdy ktoś specjalnie zaczyna papkować i tak na przykładzie fansófki od kluczy najpierw jest w uśpieniu widać jej dwa charakterystyczne sfansowane końce naprzeciw siebie ale gdy się zacznie papkować od razu zaczyna się wydłużać by ukuć papkującego. Może się tak wydłużać w nieskończoność i jedyną ucieczką jest okno bo schowanie się np za drzwiami nic nie da fansófka ukuje. Są przypadki, że ktoś wpadł na pomysł i wstawił radio do piwnicy gdzie było pełno maszyn i urządzeń oraz weter i puścił kasetę na której w całości było nagrane papkowanie i uciekł pierwsze minuty kasety były puste aby maił czas na ucieczkę i później odtworzyło się nagrane na kasecie papkowanie i powstał istny szał w tej piwnicy powychodziło pełno fansófek, kłótników, weter zaczął się uruhamia samoczynnie wszystko intensywnie drgało pojawiła się gruba czarna laska do podpierania i wychodził z niej gwózdek a na przedsionku wiła się cynófka oraz pojawiły się celinki. Radio to posiadało autorewers więc papkowanie było nieprzerwane jedyna krotka przerwa to przeskoczenie autorewersu i puste miejsce na kasecie pozwalające na ucieczkę osobie podstawiającej radio. W takim przypadku wejście do takiej piwnicy to koszmar. W wyniku papkowania weter samoczynnie się uruchomił i zaczął obficie drgać. nagle pojawił się licznik prądowy "TEKTON" oraz bardzo groźny licznik do gazu "GEZOL". Powstało również bardzo grube i niebezpieczne rursko gazowe z ognistym zaworem. U góry utworzył się kocioł na wodę i wyszła z niego bardzo niebezpieczna niebieska rurka i zaczęła obficie drgać oraz syczeć. Ciągłe papkowanie spowodowało dodatkowo utworzenie się grubej czarnej lachy z której zaczął wychodzić cieniutki gwózdek, a w jej pobliżu powstała cynófka, z licznika wyszła fansófka, zrobiło się bardzo groźnie i niebezpiecznie. Człowiek, który zaczął papkować nie zdawał sobie być może sprawy jak groźne zjawiska może to wywołać albo ktoś wpadł na pomysł i wstawił radio i puścił kasetę, na której w całości było nagrane papkowanie i uciekł pierwsze minuty kasety były puste aby maił czas na ucieczkę i później odtworzyło się nagrane na kasecie papkowanie. Dlatego mogło powstać tyle groźnych i niebezpiecznych zjawisk. W wyniku dalszego intensywnego papkowania którego źródłem jest radio z autorewersem powstało jeszcze więcej groźnych zjawisk tektonowych. Utworzył się drugi weter oraz kłódki z których zaczęły wychodzić kłótniki, pod weterem wkomponował się zamek fana z którego zaczęła wychodzić fansófka, a koło licznika elektrycznego TEKTON utworzył się flicus, który zaczął się intensywnie obracać ******* tektonicznymi po 90 stopni na przemian raz na prawo i raz na lewo. Weter głośno warczy i wszystko obficie drga, niebieska rurka wychodząca z boliera tak mocno drga, że już nadpękła na spawie. Radio posiadające autorewers chodzi w kółko jest tylko chwila ciszy na kasecie, która była zrobiona po to aby osoba, która podstawia i włącza radio miała czas na ucieczkę. Naprawdę człowiek, który by się znalazł w tym miejscu może uciec ale to natychmiast najlepiej na południe z próbą wzbicia się w powietrze. Bywa ze niektórzy widząc drogę ucieczki specjalnie jeszcze papkują by spotęgować zjawisko i uciekają bywa, że uciec nie mogą bo drzwi się zaklinowały albo okno się nie może otworzyć. Próbują się wtedy schować ale zawsze zostają dopadani przez fansófkę, kłótnika, tłuca albo gwózdka z czarnej laski. Dlatego prowokowanie takich zjawisk jest bardzo niebezpieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2
reakcja rodziców pewnie zależy od różnych rzeczy głównie od tego co oni sądzą o "twoim mężczyźnie", od tego czy np zamierzasz się dalej uczyć czy tylko narobić dzieci i z nimi siedzieć, a także od tego czy ty lub mężczyzna macie jakieś możliwości finansowe czy też liczysz że rodzice sypną groszem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieciaku co Ty wiesz o nim po 8 miesiacach a tym bardziej jak jeszcze myslisz emocjami a nie głową .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieciaku co Ty wiesz o nim po 8 miesiacach a tym bardziej jak jeszcze myslisz emocjami a nie głową .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maturzystka0099
zapewne wiem o nim niewiele, ludzie poznają się przez całe życie. jednak wiem, że mój partner ma cechy charakteru, o których nawet nie marzyłam. nie chcę go zachwalać, bo ma też wady, toleruję je . nie wiem nic o samodzielnym życiu, dlatego przed ślubem chcę z nim zamieszkać i wszelkie nieprzyjemne niespodzianki odkryć zanim 'zwiążemy się' na stałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maturzystka0099
nie liczę, na pomoc finansową ze strony rodziców, nigdy mnie nie wspierali jesli chodzi o pieniądze. mimo, że nie są biedni cięzko było mamie [to ona jest głową rodziny, rządzi ojcem i finansami] dać pare groszy nawet na bilet do szkoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2/10 nudne prowo, ale dobrze piętnuje głupotę młodych kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maturzystka0099
haha, to nie prowo ;) widzę, że tym tematem rzuciłam się na głęboką wodę i zaraz będę ostro zjechana. nie obrażajcie mnie, tylko podajcie minusy moich poczynań, może wam sie wydaje że to głupia i nieodpowiedzialna decyzja, jednak ja nie mam cienia wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maturzystka0099
nie każdy ma tak nudne życie, by tworzyć durne prowokacje, temat skierowałam do ludzi myślących, i prosiłabym o sensowne wypowiadanie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabronić ci nikt nie zabroni tylko jak juz to pomieszkajcie razem rok - dwa i wtedy myślcie o ślubie bo życie pisze zaskakujące scenariusze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest prowo i to oczywiste. jeszcze nick maturzystka- tak pokolenie dzisiejszych maturzysto to idioc****arodiujesz ich na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukujaca 78986
Zrobisz jak zechcesz ale uwiez ze po 8 miesiach mimo ze sie bardzo kochacie nie zawsze malzenstwo mode sie udac. A po co pakowac potem pieniadze rozwody. Ja jestem z partnerem od 3 lat I od zawsze wiedzialam,ze to ten jedyny wiec cie rozumiem ale po dluzszym czasie dopiero widac ze Mie ma takich ulotow jak po roku bycia razem. Kocham go I ty tez kochasz swojego partners skoro sie kochacie to mozecie ze slubem poczekac zamieszkajcie raze, posmakujcie nowego zycia I dopiero wtedy po jakims czasie podejmijcie decyzje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem tak. ja po 3 latach bycia z facetem się zaręczyłam (miałam 19 lat i pewnosc ze to ten jedyny). W wieku 20stu z nim zamieszkałam. I sielanka trwała 2 lata, rozstaliśmy się w zgodzie, on juz ma dziecko i żone. Natomiast moi rodzice pobrali się po 3 miesiącach znajomości (nie z powodu ciąży, tylko z miłości) i są razem szczęśliwi 27 lat. życze powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mamy 2 dzieci, wynajmujemy mieszkanie, oboje pracujemy, nikt nam nie pomaga finansowo, ja srtudiuję zaocznie a mój partner zakończył studia na licencjacie bo czasu mało na naukę. Jesteśmy razem 5 lat. Jako samotna matka mam troche lepiej w 2 żłobku i przedszkolu. O ślubie nie myślimy. Ślub nie jest nam do niczego potrzebny. Oboje mamy po 26 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro jesteś pewna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maturzystka0099
w niedziele zamierzamy poinformowac moją rodzinę oraz rodzinę mojego mężczyzny o naszych planach. w jaki sposób powinniśmy to zrobić, ciężko nam przewidzieć reakcje, i ja strasznie się boję swojej rodzinki, o rodzicow faceta sie nie martwię, po raz kolejny mówię, że to nie prowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×