Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sialka

Nie mogę wytrzymać podczas uprawiania seksu

Polecane posty

Gość sialka

Mam taki problem. Gdy uprawiam seks z moim facetem mam takie dziwne uczucie... podczas stymulacji punktu g w trakcie stosunku nie mogę wytrzymać. nie wiem jak to wyjaśnić,,, jest to przyjemne uczucie chociaż właśnie nie do końca. sama się w tym gubię :D porównałabym to do stymulacji łechtaczki bez odpowiedniego nawilżenia. z tym że podczas seksu jestem mokra... no i po dłuższym czasie stosunku z taką stymulacją pktu g nie mogę już wytrzymać i chcę pasować i przestać.. z żadnym moim poprzednim partnerem nie miałam takich doznań. jakieś pomysły czemu tak i jak temu zaradzić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niech partner założy pierścień korekcyjny by slrócić długość penisa. W taki sposób nie będzie dotykał punktu G a tylko łechtaczkę i będzie OK Dlaczego tak jest może coś powie tylko seksuolog, ginekolog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprawdź to samodzielnie dildem, bo być może w okolicach punktu G masz nadżerkę. Jeśli efekt będzie identyczny, to wal do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a skąd ty wiesz, że to punkt "g"? Podaj jak głęboko w pochwie się on znajduje i po której stronie pochwy, brzusznej czy krzyżowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sialka
Mamusia mówi, że ja nie rosnę i nowej sukienki nie chce mi dać A ja już rosnę 25. wiosnę i pod staniczkiem dobrze mi znać. Miałam kochanka ulubionego, który przynosił mi róży ukochany kwiat Raz w łóżku leżę już rozebrana, on chwycił mocno za me kolana I szepnął w ucho ach kocham Cię, i tak zasnęłam w jego objęciach , a kiedy skończył nie mam pojęcia, bo wtedy nie bolało nic. A gdy minęło dziewięć miesięcy, mały bękarcik przyszedł na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo taką miłość niech trafi szlag👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"W taki sposób nie będzie dotykał punktu G a tylko łechtaczkę i będzie OK" o ile kojarze, pkt G jest nie za głeboko, wiec nawet przy skróconym moze dotykac i podrazniac. "z żadnym moim poprzednim partnerem nie miałam takich doznań." albo jakas nadzerka albo inne "cos" w tym miejscu... i wtedy lekarz, albo akurat penis obecnego faceta jest tak ukształtowany, ze akurat to miejsce podraznia. Zdarza sie czasem, ze dziewczyny mialy kilku partnerów i z zadnym nie szczytowały pochwowo, a z któryms kolejnym - tak. Bo akurat ten podrazniał je inaczej. Kazdy k...s inny. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×