Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

serum na zmarszczki

Polecane posty

Gość gość

Witam. Czy ktos może polecić mi jakieś dobre serum na zmarszczki pod oczami ? Z góry dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na istniejące? Nie ma takiego. Możesz spróbować kremów z retinoidami (Avene Ystheal, serum z Biochemii Urody), lekkich kwasów i nawilżaczy, ale cudów nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ma do rzeczy przedział wiekowy? Kosmetyki dobiera się do potrzeb skóry a nie daty urodzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Data urodzin tez ma znaczenie, kolezanko. Po czterdziestce maleje "produkcja" kolagenu, skora powoli wiotczeje. Dwudziestolatka moze miec zmarszczki ale jej organizm moze jej jeszcze pomoc, przynajmniej w powstawaniu kolejnych zmarszczek. Dla mnie to nowa moda na stosowanie silnych kremow 40+ czy 50+, bo dwudziesto czy trzydziestolatka ma zmarszczki. To nie sa zmarszczki kobiety dojrzalej. Co bedziecie stosowac po 10 -15 latach? Mloda skora jest w stanie sie zregenerowac, nabytych zmarszczek zaden krem nie zlikwiduje. A teraz, voila..... Mozecie krzyczec, huczec i wyzywac. Ja mam to w powazaniu, bo ide spac. Dobranoc, milych snow a na jutro sloneczka zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1.Co to znaczy "silny krem"? 2. Tu nie chodzi o regenerację tylko o SPOWALNIANIE starzenia, a takie działanie mają (działając w różny sposób) np. antyoksydanty, filtry przeciwsłoneczne, kwasy. Istniejących zmian praktycznie NIC poza chirurgią albo bardzo agresywnymi zabiegami nie naprawi, niezależnie czy ta zmarszczka będzie u 30-latki czy u 50-latki. 3. Po 10-15 latach będę stosować dokładnie to samo, bo to samo będzie tak samo działało, tylko po menopauzie dodam fitoestrogeny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfcd
polecam olejek arganowy, jest genialny...!!! ale musi byc oryginalny z maroko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie taki kupić , wiesz olejków arganowych orginalnych z Maroka to duzo jest i wszedzie jest napisane orginalny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaden krem ani serum nie zlikwiduje ci zmarszczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na wielu stronach można kupić, ja kupuję na Biochemii Urody albo na stronie Manufaktura Kosmetyczna bo tam jest z certyfikatem Ecocertu, więc wiadomo, że wszystko OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serum może nie, ale specjalny krem pod oczy z jadem żmiji dający efekt botoxu. Nazywa się The Look firmy Natinuel, można go kupić w salonach kosmetycznych i używa się jedynie na dolną powiekę. Oprócz tego na zmarszczki wokół oczu mozesz zrobic specjalny zabieg o nazwie Botolift, trzeba go zrobić w serii, ale efekty są widoczne od razu. Moja siostra go miała i jest bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zywokost kozen ugotowac w oleji i smarowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim odkryciem jeśli chodzi o sera jest Obagi Professional-C. Radzi sobie z wieloma problemami skóry, nie tylko wygładza i rozświetla, ale też spłyca zmarszczki i likwiduje przebarwienia, co w moim przypadku jest baaardzo ważne :-)... Polecam! Niestety nie mogę go dostać w Polsce :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stasia_apos
Jak chcesz coś extra na zmarszczki to pij więcej wody. Co do kremów ja polecam te z linii beepure.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry jest ten: Organic Ocean - Anti Aging Serum. Dostaniesz go w drogerii e-kosmeo.pl Cena nie jest wysoka a efekty szybko można zauważyć. To serum stymuluje syntezę kolagenu. Ponadto, działa wzmacniająco na skórę, zapewnia jej jędrność, sprężystość i elastyczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkwadrat
Ja uwielbiam kosmetyki beeyes. Może kosztują trochę więcej ale są warte swojej ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serum beepure jest dobre. Ostatnio o nim czytałam w wysokich obcasach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Od dawan używam serum na zmarszczki Infusion. Ujędrnia, rozkurcza zmarszczki mimiczne, dostarcza tlen w głąb skóry. Zamówłam go na stronie Cofamyczas.pl Przesyłka przyszła bardzo szybko a serum polecam każdej kobiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kremiiik
Ja stosuję kosmetyki Aminocare. Z olejem arganowym, kwasem hialuronowym. Ujędrniają i wygładzają skórę. Widziałam na jednej stronce teraz tańsze o ok 50 zł z okazji walentynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam firme yonelle +40 przeciwzmarszczkowa, jest dostepna tylko w klinikach medycyny estetycznej, ja zakupiłam w Amaryllisie w Bytomiu w promocyjnej cenie, warto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwina70
Moja matka stosuje kremy przeciwzmarszczkowe z biodermic. Nie są to drogie kremy, a za to skuteczne. Mama akurat ma krem z kwasem hialuronowym, ale widziałam, że są też innego rodzaju kremy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, ja pewnego już czasu używam zamiennie serum ze śluzu ślimaka lub serum z kwasu hialuronowego z peptydami ( ręcznie robione) lub smoczą krew. Jesienią i zimą na noc nieśmiertelny Juvit C. Zmarszczki może nie znikają ale na pewno się nie pogłębiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze są Innowacyjne ampułki pod oczy (worki pod oczami) nstantly Ageless Jeunesse 25 amp. chcesz wiedzieć więcej napisz asiaem88@gmail.com lub wejdź na strone http://www.joannawj.jeunesseglobal.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mule
Na istniejące już zmarszczki żaden krem raczej nie pomoże. Chociaż wszystkie sa "innowacyjne", wiadomo ;) Na Twoim miejscu zdecydowałabym się na wstrzyknięcie jakiegos odzywczego wypełniacze. Oczywiście nie botoxu, ale cos na bazie kwasu hialuronowego. Vesuna w Krakowie robi coś takiego, ale pewnie w innych klinikach maja podobne opcje. To o tyle lepsze, że działasz od środka a nie tylko zewnętrznie na skorę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Eliza
polecam serum z Jadem Pszczelim działa jak naturalny botoks :) a do tego jest wydajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×