Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Gośka_

Grzejniki do mieszkania jakiego producenta??

Polecane posty

Gość Gośka_

Cześć, Jesteśmy na etapie kupna grzejników, jakiej firmy polecacie, jakie modele? Jest to nowe budownictwo, ale dysponujemy niewielkim budżetem, jednocześnie szukamy ładnych, solidnych i przede wszystkim porządnych grzejników. W markecie nie kupię, bo już wiem co to jest - te wewnętrzne blachy stalowe są 2 razy krótsze niż normalnie i niedomalowane, więc nie dość, że słabiej grzeje to jeszcze może zacząć rdzewieć. Proszę was o radę, na forum związanym z tematami budowlanymi niestety w odpowiedzi otrzymałam jedynie teksty reklamowe działu marketingowego producentów grzejników, a najlepsze są opinie użytkowników :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My z mężem wybraliśmy stalowe ze względu na wytrzymałość i wychodziły taniej od gorszych aluminiowych. Co do produktów marketowych to omijaj je szerokim łukiem, brat kupił grzejnik bez nazwy w markecie budowlanym to po 2 dniach zaczął przeciekać i nie chcieli go przyjąć. Dlatego kupiłam w Sanitermo grzejnik stalowy Diamond za namową znajomego który pracuje w budowlance. Mam zasadę że nie kupuję byle czego bo potem zapłacę za to 2 razy więcej i Tobie też tak radzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z marketu –odradzam , rzadko można tam znaleźć osoby, które naprawde znaja się na tym … Jeśli nadal szukasz, to zerknij sobie na oferte http://www.komarpol.pl/ my przy budowie domu zdecydowaliśmy się na ich grzejniki , sa solidnie wykonane i do tej pory nie było z niczym problemu. Warto nawet kontaktowac się z kims kto siedzi w tej branzy i zna się an rzeczy, bo tak to trafisz na byle kogo i Ci wcisna byle co …. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam grzejniki Termex. Kupiliśmy je w promocji, bo firma linię zmieniała. Mąż na g**** załatwiał w http://www.sebik.pl/ przyczepkę transportową, żeby je do domu dostarczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grze5iek
Jeśli chodzi o grzejniki stalowe to jest ich na rynku wielu, taka czołówka to purmo, diamond, radson, ale przejrzyj sobie ofertę http://www.kupgrzejniki.pl trochę na pewno zaoszczędzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stalowe miałam i wymieniłam na grzejniki kamienne. Głównie z tego względu, że jednak stalowe szpeciły salon. Stąd kupowaliśmy www.termar.pl .Na ogrzewaniu też jest jednak oszczędność, bo wcześniej staraliśmy sie grzać klimą. Jak jest taka zima jak ostatnio to ok, klima może być. ale jak mróz złapie robi się słabo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JarekKnap
Zależy jakie masz wnętrza no i w jakim stylu chciałbyś te grzejniki.. Teraz modne są te takie panelowe ale my się na nie jednak nie pokusiliśmy bo nam jakoś nie pasowały. Jak przyszło do projektu to architekt rzucił temat ogrzewania nawiewowego i jakoś to podchwyciliśmy. Mamy zamontowany cały system ogrzewania z regulusa i z perspektywy czasu dobrze, że posłuchaliśmy pani architekt i panów z hydrop'u którzy nam doradzili akurat tą markę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebo999
Witam. Kilka miesięcy temu dokupowałem nowe grzejniki do domu i też miałem niezły problem, żeby coś wybrać. Powiem Ci, że oferta jest potężna...Trochę popytałem ludzi w pracy i jeden gość mi podrzucił link do strony www.thomson24.pl . Tutaj mają dobrej marki akcesoria, dokładnie wykończone, chromowane, ze stali nierdzewnej, malowane proszkowo...jest z czego wybierać. Do łazienki, pokoi, kuchni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniszzzka
ja bardzo polecam radval. teraz kupowalismy z mezem grzejniki do łazienki i sprawdziły się bardzo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrych producentów tu jak widać nie brakuje. Będę musiała przejrzeć sobie wasze propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OliwiaM123
Widzę, że polecaliście już firmę Kaldekor, ja właśnie też mam z tej firmy już kilka lat i jestem bardzo zadowolona. Nie mam z nim żadnych problemów dodatkowo plus za estetyczny wygląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak grzejniki to tylko od Kaldekor! Sama je posiadam i jestem zachwycona. Nie dość że wygladaja bardzo oryginalnie to sa funkcjonalne, czyli to co kobiety lubią najbardziej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak chcesz kupić jakieś niebanalne grzejniki to zdecydowanie mogę polecić KalDekor, mają duży wybór, a te grzejniki naprawdę są nieprzeciętne . Zobacz np. ten: http://kaldekor.pl/grzejnik-carre-cr-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urkla
Naprawdę świetne! Jestem bardzo zadowolona, że je mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agajazieniecka
Ja u siebie w domu wykorzystałam grzejniki od Instal-Projekt : http://www.instalprojekt.com.pl/grzejniki/basic/ . Bardzo jestem z nich zadowolona. Najważniejszy dla mnie był nowoczesny design oraz dobra cena. Są na rynku od ponad 30 lat, więc mogę ich spokojnie polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomysl o tych od firmy www.tom-el.com.pl . My mamy od nich i sa bardzo dobrej jakosci. Naprawde moge polecic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apapapapapa
ja polecam instal projekt - są ładne i jak na swój wygląd to w dobrych cenach, ja kupowałam chyba tu, ale głowy nie dam http://polskiegrzejniki.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas są grzejniki instal – projekt i przynajmniej jak na razie są niezawodne. Duży wybór grzejników łazienkowych i pokojowych można znaleźć w tej hurtowni grzewczej AR 24 z Dzierżoniowa http://ar24.com.pl/. Warto sprawdzać jakie maja promocje, bo trafiają się u nich świetne okazje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie zaczął się u mnie domu remont. I tak jak znaleźliśmy piec na pelet u www.biawar.com.pl, tak mamy problem ze zdecydowaniem się na grzejniki. Jakie będą odpowiednie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak kupować grzejniki to najlepiej dekoracyjne. Te dobrze dobrane potrafią być naprawdę ładną ozdobą. Ja mam u siebie takie Viessmanna i bardzo fajnie się prezentują no i oczywiście grzeją. Jak coś to bardzo duży wybór jeżeli chodzi o wygląd i wymiary jest w salonie Inside w Poznaniu www.viessmann.poznan.pl. Takie zwykłe grzejniki zaczynają już wyglądać trochę tandetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy tu chociaż jedna odpowiedź nie została napisała przez trolla zatrudnionego przez dział marketingu jakiejś firmy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzućcie jakąś marką a nie linkami do sklepów. Sklep wybiorę sobie sama a dla mnie też ważna jest marka, cena, materiał z jakiego grzejnik jest wykonany. Remontuje mieszkanie i wszyscy mi mówią że te grzejniki z supermarketów są do d**y, ale nikt nie podaje konkretnego modelu który jest naprawdę dobry :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×