Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Przyszła_mamusia_trojaczek

Urodzę trojaczki ( proszę o radę)

Polecane posty

Gość gość
Wpadłam tylko żeby Ci pogratulować i życzyć wszystkiego dobrego i duuuuużo cierpliwości :) Trzymam za Was kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszła_mamusia_trojaczek
Jeszcze raz bardzo bardzo wam dziękuje za wsparcie bo to dla mnie teraz bardzo ważne. Może zacznę od początku: do mamydwochdxiewczynek: tak fajnie się złożyło że to akurat lato a nie zima. Będą spacerki to dzieciaczki będą dotlenione ;) a i dziękuje ci za przydatne informacje :) gość 17:58: jak możesz tak mówić? Mąż mnie kocha i troszczy się o mnie jak tylko może. Dla niego nie liczy się tylko wygląd. Gość 18:19 : jeśli chodzi o moje zycie po.porodzie to wiadomo będzie ciężko. Ale kocham męża i razem wszystko przetrwamy. Może i nie bedziemy mieli dla siebie dużo czasu ale myślę że jakoś to będzie. Gość 18:22: mam nadzieje że będzie normalnie ale wiesz placz trójki dzieci. Jedno idzie spać drugie wstaje to wlasnie mnie przeraża. Chociaż staram sie myśleć pozytywnie :) Gość 18:26 dziękuje napewno przyda mi się dużo cierpliwosci. Pozdrawiam wszystkich :) aha a co do imion to pomyslalam sobie aby dzieci mialy imiona po kolei czyli na k l i m . Tak jak w alfabecie. Na m już mamy Maksa. A macie jakies pomysły na k i l ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwsze gratuluję! Zakupy polecam z allegro lub z tablicy. Swojemu dziecku licytowalam zestaw ubranek ok 90szt, wyszlo cos ok 150 zl ale spokojnie ubrań starczyloby dla dwójki dzieci a mialam zapas od razu na rok. Poszukaj na tablicy - czasem wyprawie w najmniejszym rozm czyli na najkrótszy czas ludzie po prostu oddają za darmo bo to i tak na max kilka tygodni, wiec jak nowe. Mebelki spróbuj licytować, pewnie wyjdzie taniej choć na,początek myślę ze 1 lozeczko wystarczy a wózek ważniejszy. Trzymam kcuki by urodzily sie w terminie i zdrowiutkie. Z imieniem nie doradzę, sama czekam na dziewczynkę i nie mogę nic wymyślić choć moze Liliana ci cię spodoba - Lila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszła_mamusia_trojaczek
Tak tablica i allegro to dobre rozwiazanie bo po co kupować nie wiadomo w jakim drogim sklepie ubranka jak dzieci z nich wyrosna. Jeśli chodzi o wózki to ponyslalam sobie że dla dziewczynek kupię ten podwójny a dla chlopca pojedyńczy. A imiona to teraz wpadły mi do głowy. Co myślicie o Laurze, Luizie, Lidii, Kalinie, Kseni lub Kamlii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja radze poszukac opiekunki no chyba ze mama i tesiowa nie pracuja i moga na 100% pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak ktoś wczesniej pisał zmywarke. duża oszczędnosc czasu. piersią raczej karmic nie będziesz więc ze sprzętów jeszcze duży sterylizator i dobry termos na ciepła wode - szybko przygotujesz mleko ,nie ttzeba czekac az sie woda zagotuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam w bliskiej rodzinie trojaczki - trzy dziewczynki. I nie powiem... cyrk na kółkach. Tam pomagała babcia, była codziennie. Musisz mieć kogoś do pomocy na co dzień. Jedna kończyła płakać to druga zaczynała, druga kończyła to zaczynała trzecia i zaraz znowu pierwsza. No sajgon, ale jakże cudowny ;) Jak troszkę podrosły to już spoko, karmisz wszystkie trzy na raz, sadzasz przed sobą i po łyżce każdej :) Wyrosły na fajne dziewczyny, nie zazdrosne, dzielą się wszystkim. Głowa do góry, początki będą trudne, ale pomyśl ile to szczęścia - trzy szczerbate uśmieszki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laura, Luiza i Kalina ladne te imiona np. luiza i kalina albo laura i kalina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alicja, Lidia, Anna z tym KLM to bez sensu. patrz aby z nazwiskiem dobrze imiona brzmiały. max bardziej dla wielkiego psa się nadaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to ładnie spieprzyłas sobie życie...wspołczuję ci :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszła_mamusia_trojaczek
Do tryczka: codziennie będzie u mnie mama więc o to się nie martwie. Teściowa powiedziala że będzie przychodzić kiedy tylko będzie mogła. Jak wyobrażam sobie ich usmueszki to odrazu humor mi się poprawiam :D Do gościa 13:21: dkaczego sądzisz że zepsulam sobie życie? Cieszę się że urodzę trojaczki. To dar od Boga za ktorego jestem bardzo wdzięczna. Aha wlaśnie kobietki powiedziecie mi co na bóle brzucha w ciąży bo strasznie mnie boli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"... To dar od Boga.." o patrzcie mamy kolejna najświętszą, która bez seksu jest w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszła_mamusia_trojaczek
Gość 15:54: no wiesz. Jesteś poprostu zazdrosna. Pisząc to dar od Boga miałam na myśli że dostałam dużo szczęścia zachodząc w ciążę blizniacza. Proszę już nie obrazajcie mnie. Nie wiecie jak się teraz czuje. Z trójka dzieci jestem w ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszła_mamusia_trojaczek
O przepraszm miało być w ciążę z trojaczkami. Nie wiem co pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prosze autorko naucz sie pisac poprawnie bo az nie moge tego czytac co ty piszesz. Masz teraz duzo czasu to weź prosze slownik ortograficzny błagam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko ja w zeszlym roku urodzilam trojaczki,wiadomosc o tym,ze bedzie trojka tez spadla na mnie jak grom z jasnego nieba,ale jakos to sie kreci nie taki diabel straszny :) W sierpniu moje maluchy koncza roczek i tego okresu najbardziej sie obawiam kiedy zaczna same chodzic,jak masz jakies pytania to pytaj smialo,tylko ze ja rzadko tu zagladam(czasu brak :P ) Ja mam dwoch chlopcow i dziewczynke Adasia Dawidka i Monike.Powodzenia zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 17:08 Ty za to składnię masz pierwszoklaśną... A lekcje o interpunkcji chyba przespałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamadwóchdziewczynek
Moi sąsiedzi mają bliźnięta i córkę młodszą o 10 miesięcy - z tego samego roku. Mieli od początku opiekunkę i mamę /przyjechała na kilka miesięcy/. Na pewno sama nie ogarniesz trójki dzieci, ale z pomocą tak. Nie wiem dlaczego niektórzy zakładają płacz trójki dzieci... moje dzieci nie płakały, o ile mała była i jest wymagająca to starsza np. do wieku dorastania była aniołem ;-) i takich aniołów Ci życzę ;-) A imiona wybierz jakie się Wam podobają, ja chyba wybrałabym wszystkie na M ;-) tak magicznie byłoby ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszła_mamusia_trojaczek
Gość 18:00: to swietnie że masz trojaczki więc dużo na ich temat wiesz. Tak jak ty obawiam się gdy będą chodzic ale przeciez mam jeszcze tyle czasu. Poznałaś że możesz pomoc więc mam pewną sprawę, pytanie. Jak to było u twoich dzieci gdy miały kolke? A może wogule jej nie miały? A na spacerki wycbodzilas w ciepłe czy taiże chlodniejsze dni? Do mamydwochdxiewczynek: dziękuje i też mam nadzieję że będą aniolkami ;) a co do imion to jednak będą na m. Udało się przekonać męża :D a teraz pytanie do wszystkich : co sadzucie o wózkach marki bart plast? Ktoś może go posiada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszła_mamusia_trojaczek
Wlasnie. Poszukalam w internecie imiona na m i spodobaly mi się takie: Michalina Marcelina Marianna Mirabella Marika Miranda Marietta Maja Marina Milena Które uwazacie za najładniejsze i odpowiednie ? Tylko prosze nie obrazajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adam, Alicja, Anna maks to nie jest imię dla dziecka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o nie, współczuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale niektóre w Was są chamskie! Normalnie wstyd mi za was! Co was to szkodzi że ktoś ma trojaczki, nie rozumiem, straszenie brakiem seksu, końcem związku, co za bzdury! Przede wszystkim będzie raczej cesarka. Mam dziecko i nie jest mi ciężko, ok może tylko jedno ale mamy mnóstwo czasu dla siebie, tym bardziej że pracuję teraz tylko dorywczo i jestem bardziej wypoczęta. Nie straszcie z tym praniem bo przy prawidłowym przewijaniu dzieci nie brudzą co chwila ubranek, jak się ma pampersy! Ja nawet jak mały miał 3-4 miesiące prałam normalnie, co tydzień. Gratuluję trojaczków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bkt
gratuluję:D ja się tylko wypowiem co do wózka i prania:P mam 10 latka 3 latka i 18mc i prania jest tyle że nie wyrabiam:P a co do wózka to mimo pomocy mamy proponowałabym jednak wózek dla trojaczków, mama nie zawsze będzie mogła a ty z 2 wózkami nie wyjdziesz... poszukaj używanych peg perego:) ze 2 tyg temu wpadło mi ogłoszenie uzywany za tysiaka:) ja sama mam podwójny i jest to totalna niezależność:) sąsiadka z klatki obok postawiła na 2 i na specery tylko z kimś a na początku maluszka nosiła w chuście... taki jeden wózek do którego zapakujesz całe towarzystwo jest naprawdę wygodny i wart uwagi:) życzę wszystkiego najlepszego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bkt
patrzyłam sa na allegro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Heh, śmieszy mnie najbardziej w Waszych postach wizja prania:) Nie macie pralek w domu, czy jak? Nawet jeśli miałabyś prać codziennie, to przecież pranie+ rozwieszenie prania zajmuje chwilę:) To tak na marginesie. Z postem odnośnie prawidłowego przewijania i prania co tydzień też nie mogę się zgodzić- dzieci często np. ulewają (mojej koleżanki syn miał to w ogromnym stopniu- przebieranie kilka razy dziennie), ale oczywiście nie życzę tego i jest to czarny scenariusz, mam nadzieję, że się nie sprawdzi. Mama, która pisze, że z jednym dzieckiem ma luz....- bez komentarza:) Jestem mamą bliźniaków i wiem jak jest- są momenty nie do ogarnięcia, kiedy: obaj są głodni, obaj płaczą, obaj są marudni i nieznośni- a ja mam tylko 2 ręce..... ale wszystko do zrobienia:) Wiem, że dwójka a trójka to kolosalna różnica, ale z kimś do pomocy będzie łatwiej, więc reasumując- dasz radę autorko. Dobrze ktoś pisze- jeden wózek- podstawa, koniecznie nosidełka (jeśli mieszkasz np w bloku, żebyś mogła chociaż dwójkę naraz znieść), przydatne też będą bujaki na pewno, dużo pieluch tetrowych, ktoś dobrze pisał o termosie, a jeśli chodzi o łóżeczko, to dobrze byłoby abyś zakupiła chociaż takie podwójne, z doświadczenia wiem, że dzieci lepiej śpią mając siebie obok:) Powodzenia, zdrówka dla dzieciaczków przede wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo trojaczków - gratulacje :) Ale ci się przygoda życia trafiła. Dobrze, że masz mamę i teściową do pomocy - w zaistniałej sytuacji na pewno będą nieocenione. Co do ciuszków, ja wiele kupowałam na zniżkach w Tesco (trafiają się atrakcyjne ceny, a ciuszki są praktyczne). A także na Allegro marki popularne ściągane z Wysp. Najlepiej cenowo wypadają wielopaki - 3-paki to będzie coś dla Ciebie :) Polecam marki: Girl2Girl, George, Primark.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maxymilian, ladnie ,ale przez x nie spalszczaj wiem,ze bede swinia ,ale to wiocha spalszczac maxymilian,kaja,laura albo kornelia lub karolina powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kornelia. karolina lub michalina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×