Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy popuszczanie u 3,5 latki jest normalne

Polecane posty

Gość gość

Jest odpieluchowana od dawna, jakos 1,5 roku ale raz na jakis czas ma tak ze popuszcza. 3 miesiace temu pojawila sie mlodsza siostra na swiecie i bylo ok, nadal jest w sumie w stosunku do malej, ale zaczela popuszczac od kilku tygodni. Co ciekawe w przedszkolu nie ma zadnej wpadki przez caly dzien, a w domu zdarzaja sie takie dni ze raz za razem zmoczy majkti tak zze trzeba przebrac, reszte na kibelek. Rece mi juz opadaja, dzisiaj 5 razy sie przebierala. Nie wiem czy laczyc to z nowym rodzenstwem, bo tak jak mowie pojawilo sie to ponad 2 miesiace od urodzenia sie siostry, ja juz trace cierpliwosc do niej. Rozmawiam z nia, tlumacze, obiecuje ze bedzie ladnie robila i znowu robi czesc majtki. Badanie moczu miala robione, wszystko ok. Poswiecamy jej duzo czasu, ja dwoje sie i troje zeby nie czula sie zaniedbana czy odrzucona, maz takze duzo czasu jej poswieca. Bylam wyrozumiala, ale zaczyna mnie to juz meczyc i reaguje nerwowo, juz mi sie plakac chce jak musze ja po raz piaty myc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to kup jesj na jakis czas pieluchomajtki i przestan ja meczyc swoimi fochami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsze co to zrób jej jak najszybciej badania na mocz, czy czasem infekcji nie złapała lub zapalenie/przeziębienie pęcherza Moja mała zawsze tak robi kiedy infekcje drog wydalniczych złapie, choć nawet starsza corka ,która chodzi do szkoły tez potrafi zmoczyć majtki ,ale to wina przeziębienia pęcherza / infekcji :/ Co lepsze w szkole czy przedszkolu non stop się pilnują , co rusz latają do toalety ,kiedy wiedza ,ze maja przeziębiony pęcherz, jakos chyba wstyd im zlapac wpadke przy dzieciach , w domu już się zapominają cholera Nie złość się na nią, nie karć, ona nie robi tego celowo ,aby mamę wnerwić,ot tak, zapewne sama niezbyt potrafi się z tym uporać, twoje nerwy tu nic dobrego nie przyniosą, przeciwnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
badanie moczu ma dobre. pieluchomajtki-super rada, nie ma to jak pomagac dziecku cofac sie w rozwoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mojemu też się zdarza z tym że on po prostu nie ma czasu na nic ,potem biegnie na ostatnią chwilę i cos zawsze popuści .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ex_debill_konkubina
Wszystko jest ok,to normalne.Ja też nieraz popuszczam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×