Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość choinka10

PNI Thermadex na spalenie tłuszczyku

Polecane posty

Gość choinka10

Witam wszystkie panie! :) Lato się zbliża wielkimi krokami, więc czas najwyższy przestać gadać i wziąć się za siebie. Już od pewnego czasu biegam i jeżdżę na rolkach, ale nie widać ubywających centymetrów... :( Ostatnio koleżanka powiedziała mi o spalaczu, który skutecznie spala pokłady tłuszczu. Poczytałam trochę na stronach polskich i zagranicznych i natknęłam się na same pozytywne opinie. Postanowiłam spróbować i zobaczę jak to wszystko się potoczy. Z tego co wyczytałam, to właśnie ten spalacz daje pozytywnego kopa na ćwiczenia (ale bez późniejszych zjazdów), wzmaga pocenie i redukuje tylko tłuszczyk, mięśnie zostawiając w spokoju. W dodatku brak efektów ubocznych. Wszystko brzmi zbyt pięknie, żeby było prawdziwe, ale zobaczymy. Planuję nadal śmigać na rolach (min. 10 km) i ćwiczyć z Ewką Chodakowską (+ oczywiście zdrowe odżywianie) :P Mam jednak pytanie: czy któraś z Was próbowała PNI Thermadex i może się podzielić opinią? Wszystkie te, które czytałam były raczej od osób, które prowadzą bardzo aktywny tryb życia a chciałabym usłyszeć coś od osoby, która prowadzi raczej średnią aktywność. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×