Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

3 miesieczne dziecko CIAGLE PLACZE a kapiel to MASAKRA

Polecane posty

Gość gość

nie chce lezec na plecach. na brzuszku wytrzyma 10minut bez placzu jak przewracam na plecy to placze az go wezme na rece. wtedy nie moze sie uspokoic i tak przez 5 minut, uspokaja sie, zasy[ia, budzisie i znowu placze, na rece itd. przewijanie i kapiel to tragedia, zanosi sie odplaczu az powietrza nie moze zlapac.nie wiem co robic?? jestem wykonczona.spi tylko na rekach, teraz tez, jak go odkladam to sie budzi i znowu placz. wydaje mi sie ze to nie sa kolki bo wiem kiedy boli go brzuszek. co to moze byc???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córka ma tak do teraz a ma 7 miesięcy. Lubi być na rękach. Aczkolwiek z zasypianiem nie mam problemów ale pamiętam , że na początku też tak miałam co ją odłożyłam to się budziła na rękach spała to minie z czasem. W dzień mogła by być cały czas na rączkach co ją odołożę to płacze , krzyczy ale sobie z tego nic nie robię płacze 10 minut i cisza ona wymusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie tak wlasnie wygladaly kolki, placz 24h na dobre oprocz spania na mnie lub mezu. trwalo to 5 tygodni. myslalam, ze nigdy sie nie skonczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale chyba przy kolkach dziecko się skreca, wije a on tak nie robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak jest karmione?jesli kp moze jesz cos co mu szkodzi a jak mm moze uczulenie na mleko w ogole albo jakas nietolerancja np laktoza itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piersia karmiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grtgrtg
Może chodzić o zakażenie układu moczowego (u niemowląt w tym wieku dość częste bo ten układ dojrzewa i jest podatny na zakażenia) i ból nerek! Idź jutro z dzieckiem na badanie krwi. Ja zignorowałam taki objaw, jedyny zresztą, sądząc że dziecko po prostu nie chce samo leżeć, i doszło aż do urosepsy. A potem nagle wysoka gorączka, dobrze że do szpitala zdążyliśmy. Dodam że po wyleczeniu dziecko zasypiało kładzione na plecach już normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najgorzej przed kąpielą, krzczy w nieboglosy az jest siny, po kąpieli to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to moze jesz cos co mu szkodzi i nawet mozesz niepodejrzewac ze dany produkt moze nag wpywac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja myślę , że te pytanie powinnaś zadać pediatrze. Idź na wizytę i sobie porozmawiasz na forum niczego ciekawego się nie dowiesz !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko przy zakazneniu chyba dochodzi spadek apetytu albo nawet odmowa, prawda to? czy inaczej u was bylo? pyta nie autorka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem :( a co ma to wspolmnego ze szczepiedniem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozee sie nie najada, moj tak mial i minelo jak zaczelam odciagac pokarm i dawac mu z butelki, a juz wogole minelo jak przeszlam na mm, z kapiela tez tak mial ze wyl jak tylko go do wanienki wkladalam , do 4 miesiaca tescie przychodzili i mi pomagali go umyc bo nei dawalismy rady tak sie wyrywal, a teraz ma 7 miesiecy i sie wyrywa jak go wyciagam z wody, moglby tam siedziec godzinami, to ze chche spac przy tobie to normalne czuje sie bezpieczne jak cie czuje, poloz mu do lozeczka cos twojego zeby czul zapach, moze pomoze,jak ma kolki to podnosi brzuszek i jest twrady ten brzuszek, mojemu pomogl masaz i cieppla pieluszka,,,jezeli nic nie pomaga to radze isc do lekarza, moze cos mu dolegaa, moze go bolec ucho, a wtedy najbardziej boli jak lezy na plasko, rozne sa przyczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziecko cie tresuje I tylko tyle. Jak ma nie plakac, jak mu dobrze przy mamie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grtgrtg
Naprawdę u mojej córki nie było innych objawów, nawet tego spadku apetytu. Apetyt jak zwykle (dobry), dziecko spokojne, pogodne... Tylko nie chciało dać się położyć na plecach i miało problemy z zaśnięciem (po zaśnięciu spało już spokojnie i długo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ma wzdęcia? i espumisan by pomógł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej wybierz się do pediatry, porozmawiaj. mozliwe ze jesz cos co szkodzi, mozliwe ze ty się denerwujesz i dziecko to czuje, mozliwe ze alergia a możliwe ze po prostu trafił ci się taki egzeplarz. moje dziecko w dzień tez spało tylko na rekach do tego czujnie i krótko , we wózku jesli był wciaz bujany, z czasem zaczęło byc lepiej i problem zniknął. ot taki egzemplarz i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×